Zone3 Activate plus mouwloos trisuit Stealth speed heren  TS18MACPP104 Uitverkoop

Zone3 Activate plus mouwloos trisuit Stealth speed heren

TS18MACPP104 | Schrijf de eerste review! 36699 36699 0608065628612

De Zone3 Activate plus mouwloos trisuit Stealth speed heren heeft een volledig bedrukt Stealth-Camo-ontwerp om los te komen van de normale zwarte of blauwe basis kleur.

Gemaakt van speciale Italiaanse stof die voor een goede ventilatie zorgt, ook is het materiaal stretchend en licht van gewicht.

De Tri-lite zeem ondersteund het zitvlak erg goed, waardoor je comfortabel blijft fietsen.

Ook dankzij de platgestikte naden en de UFO grippers op de benen profiteer je van extra comfort.

Neem de meest belangrijkste zaken met je mee in de opbergzak op de rug.

 


Bekijk uitgebreide omschrijving

€129,-

79,95 €79,95

Je bespaart €49,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Activate plus mouwloos trisuit Stealth speed heren

De Activate collectie is altijd al het pronkstuk van Zone3 geweest. Met deze Activate Plus lijn wordt de topkwaliteit reputatie alleen maar versterkt. In deze collectie zitten weer nieuwe technologieën en de beste materialen gebruikt, zoals bijvoorbeeld mesh materiaal op de rugpanelen en gesublimeerde zijpanelen. Dit alles om jouw prestaties tijdens de triathlon te verbeteren.

Tri-lite zeem
De Tri-lite zeem is een wedstrijd specifieke zeem. Het zeem is zo ontworpen dat het tijdens het zwemmen zo min mogelijk water opneemt en het tijdens het lopen en zwemmen niet in de weg zit. Het zeem is precies dik genoeg om tijdens alle disciplines functioneel te zijn. De fijne stiksels irriteren niet.

Siliconen UFO-beengrippers
Een zeer populaire functie van de Zone3-kledingstukken. Deze grijpers bevinden zich aan de binnenkant van de knie van elke trisuit om elke beweging van de broek te voorkomen en helpen ook om irritatie te voorkomen.

Eigenschappen:
- Ideaal instapmodel van topkwaliteit
- Variant zonder mouwen
- Geschikt voor ieder type triatleet
- Gebaseerd op de populaire Activate collectie
- Combinatie van prestaties, comfort en temperatuurregulatie
- UFO grippers houden de broek op zijn plaats
- Platgestikte naden voorkomen irritatiepunten
- Comfortabel en goed ondersteunend Tri-lite zeem
- Lichtgewicht, goed stretchend en ademend materiaal
- Voorzien van strategisch gepositioneerde opbergzak op de rug

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Zone3 triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren 16% Korting Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren (G20118C10)

Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€274,95

€229,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren 30% Korting Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren (8624091-010)

Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak. De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt. De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project. De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica. De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€249,95

€174,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex 25% Korting Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex (1016-WHG)

De Fusion TEMPO! Suit korte mouw Unisex is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.

Het TEMPO! suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdritervaring en samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheidseigenschappen als het gaat om het fietsgedeelte.

De samenstelling van materialen in het racesuit, samen met de elastische rits, geeft een zeer hoge vormbaarheid, wat betekent dat het pak niet voelbaar is en de weerstand bij bewegingen tot een absoluut minimum wordt beperkt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€470,-

€349,95

  Je bespaart €120,05 (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren 15% Korting Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren (G10119CP30)

Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€224,95

€189,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex (1192-BLK)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw all black unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw all black unisex (1192-ABK)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Activate plus mouwloos trisuit Stealth speed heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.