Uitverkoop
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver heren levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.
In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,95
€399,95Je bespaart €400,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver heren
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
39 CELL: Het meest dynamische neopreen dat beschikbaar is met een dikte variërend van 1 mm tot 5 mm (maximaal 5 mm toegestaan).
SCS COATING (Super Composite Skin): Toegepast als een laag over het oppervlak van het neopreen, waardoor een zeer uniek materiaal ontstaat. De cell structuur op het rubberoppervlak stoot water af wanneer het in contact komt met lucht en vermindert de weerstand wanneer het in contact komt met water. De Lage weerstand zorgt voor snellere snelheid door het water. Als gevolg biedt de SCS coating comfort, extra bewegingsvrijheid, houdt het lichaam warmer en vermindert de vermoeidheid van het lichaam terwijl het tegelijkertijd duurzaamheid en slijtvastheid garandeert. De SCS coating biedt vooral extra comfort en bewegingsvrijheid maar houdt ook het lichaam stuk warmer en vermindert de vermoeidheid van het lichaam. Daarnaast zorgt de coating er ook voor meer slijtvastheid en zal het neopreen veel langer mee gaan.
Eigenschappen:
- Nano SCS coating met 4% extra drijfvermogen: Hydrodynamische siliconen coating om de weerstand in het water
- 45 Cell naadloze schouder en armpaneel: bied ultieme flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid en is gemaakt van maar 1mm dik neopreen
- Intermediate zone stretch (IZS) panelen: zorgt voor vloeiende bewegingen
- Silicone concave water entrapment zone: zorgt voor een veel beter bereik
- Lower leg propulsion panel: 'Increased kick power'
- Transition panel: 'Seam overlap technology'
- Floating zip panel: vergroot de afstand per slag
- 520% stretchvoering (intern): Verbeterde laterale flexibiliteit
- Rollbar: verbeterd drijfvermogen en lichaamshouding
Neopreen dikte:
Bovekant borst - 1mm
onderkant borst - 2mm
Bovenrug - 1mm
Onderrug - 2mm
Bovenarm - 1mm
Onderarm - 1mm
voorkant bovenbeen - 1mm
Scheenbeen - 3mm
Achterkant bovenbeen - 2mm
kuitbeen - 3mm
Forearm catch panel - 2mm
Materiaalsamenstelling: 100% Sponge rubber, Nylon laminated
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
51% Korting
BTTLNS Nereus 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL
(WGBR393)
Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linkerpols. 1x nagelschade op de linkerarm en 1x nagelschade op het rechterbeen en 2x op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€429,95
€209,95Je bespaart €220,- (incl. BTW)
27% Korting
Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl
(wgbr334)
De nieuwe 2025 Sailfish Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een kleine beschadiging op de rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadgging van wetsuit kunt zien.
€1.099,-
€799,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
43% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ML
(WGBR373)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 3x nagelschade op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€799,-
€449,95Je bespaart €349,05 (incl. BTW)
44% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ST
(WGBR375)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€799,-
€439,95Je bespaart €359,05 (incl. BTW)
45% Korting
BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren S
(WGBR385)
Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is beschadigd aan de onderkant. diverse nagelschades. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€549,-
€299,95Je bespaart €249,05 (incl. BTW)
50% Korting
2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat ST
(WGBR195)
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.
In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,95
€399,95Je bespaart €400,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver heren demo maat SM
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.