Uitverkoop
De 2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M is behandeld met SCS coating, wat voor een verminderde weerstand in het water zorgt.
Voor de beginnende triatleet een top wetsuit voor een betaalbare prijs!
Extra ingebouwe flexibiliteit ter hoogte van de onderarm voor een optimale bewegingsvrijheid.
Maat M: lengte: 170-184 cm | gewicht: 72-80 kg.
Let op: dit model is tijdens de aanschaf van een nieuw wetsuit ingeruild. Het wetsuit heeft geen beschadigingen en ziet er nog als nieuw uit!
€269,95
€169,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M
Voor de beginnende triatleet die een top wetsuit voor een betaalbare prijs! De T:3 is een wetsuit behandeld met SCS coating, wat voor een verminderde weerstand in het water zorgt
Eigenschappen:
- Extra ingebouwe flexibiliteit ter hoogte van de onderarm, voor een optimale bewegingsvrijheid
- Versterkt achterpaneel met ingewerkte onzichtbare ritsZone bovenbenen ontworpen met extra vlottend neopreen, voor meer drijfvermogen
- Onderbenen in dunner neopreen (3mm) om het lopen naar de wissel te vergemakkelijken
- Hyper flexibel neopreen paneel ter hoogte van de schouders
- Neopreen mesh aan de onderarmen voor meer grip
- Aanpasbare sluiting aan de nek sluit nauw aan, zodat geen water kan instromen
Maat M: lengte: 170-184 cm | gewicht: 72-80 kg.
Let op: dit model is tijdens de aanschaf van een nieuw wetsuit ingeruild. Het wetsuit heeft geen beschadigingen en ziet er nog als nieuw uit!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Zone3 Active-flex lange mouw Gebruikt wetsuit heren L
(WGBR364)
De Zone3 Active-Flex is hét allround wetsuit voor beginnende openwaterzwemmers en watersporters. Dit pak biedt een unieke combinatie van warmte, flexibiliteit en duurzaamheid, en is geoptimaliseerd voor zowel borstcrawl als schoolslag. Dankzij de dunne beendelen en het ruime kruisgedeelte blijven je benen natuurlijk onder water, ideaal voor schoolslagzwemmers. Met het milieuvriendelijke Yulex® borstpaneel, Speedflo-gecoate panelen en slijtvaste knieën is de Active-Flex perfect voor zwemmen, surfen, suppen, kajakken en meer. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechterschouder en aan de achterkant zit een scheur. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€229,-
€169,95Je bespaart €59,05 (incl. BTW)
37% Korting
Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit dames
(WGBR356)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op het rechter bovenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€349,95
€219,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
27% Korting
Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl
(wgbr334)
De nieuwe 2025 Sailfish Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een kleine beschadiging op de rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadgging van wetsuit kunt zien.
€1.099,-
€799,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
21% Korting
BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren ML
(WGBR396)
Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€219,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
43% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ML
(WGBR379)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een nieuw beenstuk links. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,-
€449,95Je bespaart €349,05 (incl. BTW)
34% Korting
Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M
(WGBR307)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter arm. en 2x nagelschade op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€349,95
€229,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > 2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.