2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M  WW2063cGEBRUIKT Uitverkoop

2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M

WW2063cGEBRUIKT | Schrijf de eerste review! 37813 37813

De 2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M is behandeld met SCS coating, wat voor een verminderde weerstand in het water zorgt.

Voor de beginnende triatleet een top wetsuit voor een betaalbare prijs!

Extra ingebouwe flexibiliteit ter hoogte van de onderarm voor een optimale bewegingsvrijheid.

Maat M: lengte: 170-184 cm | gewicht: 72-80 kg.

Let op: dit model is tijdens de aanschaf van een nieuw wetsuit ingeruild. Het wetsuit heeft geen beschadigingen en ziet er nog als nieuw uit! 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€269,95

169,95 €169,95

Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Omruil garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M

Voor de beginnende triatleet die een top wetsuit voor een betaalbare prijs! De T:3 is een wetsuit behandeld met SCS coating, wat voor een verminderde weerstand in het water zorgt

Eigenschappen:
- Extra ingebouwe flexibiliteit ter hoogte van de onderarm, voor een optimale bewegingsvrijheid
- Versterkt achterpaneel met ingewerkte onzichtbare ritsZone bovenbenen ontworpen met extra vlottend neopreen, voor meer drijfvermogen
- Onderbenen in dunner neopreen (3mm) om het lopen naar de wissel te vergemakkelijken
- Hyper flexibel neopreen paneel ter hoogte van de schouders
- Neopreen mesh aan de onderarmen voor meer grip
- Aanpasbare sluiting aan de nek sluit nauw aan, zodat geen water kan instromen

Maat M: lengte: 170-184 cm | gewicht: 72-80 kg.

Let op: dit model is tijdens de aanschaf van een nieuw wetsuit ingeruild. Het wetsuit heeft geen beschadigingen en ziet er nog als nieuw uit! 

 

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Omruil garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Blueseventy Alliance gebruikt swimrun dames ML 50% Korting Blueseventy Alliance gebruikt swimrun dames ML (WGBR276)

De Blueseventy Alliance swimrun dames is niet zomaar een suit - het is een suit voor een hele nieuwe sport, SwimRun. Dit langverwachte suit combineert drie jaar aan testen en technische ontwerpsverfijningen. Het is ontworpen om je zowel in het water als op het land alle voordelen te bieden, waardoor je snellere zwemsessies en meer comfort tijdens het hardlopen krijgt. De Alliance bewijst dat je blueseventy-wetsuit geen snelheid in het water hoeft op te offeren voor snelheid op het land. Let op: Dit is een demo/gebruikt swimrun en is gerepareerd bij de schouder links achter. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€300,-

€149,95

  Je bespaart €150,05 (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames 57% Korting BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames (0120006-045-sample)

De BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw is een sample wetsuit en is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: dit gaat om een sample van het originele Inferno 1.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€199,95

  Je bespaart €270,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 Demo wetsuit lange mouw heren MT 25% Korting BTTLNS Inferno 1.0 Demo wetsuit lange mouw heren MT (WGBR337)

De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€349,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M 34% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M (WGBR307)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter arm. en 2x nagelschade op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€349,95

€229,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S 35% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S (WGBR269)

Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linker arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€849,-

€549,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

2XU P:2 Propel lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen dames ST 58% Korting 2XU P:2 Propel lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen dames ST (WGBR347)

Dit 2XU P:2 Propel lange mouw wetsuit zwart/groen dames zit bordenvol allemaal ontworpen om de prestaties te ondersteunen en te verbeteren. De P:1 is gemaakt van een 39 cell neopreen met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm wat zorgt voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De P:2 van 2XU is marktleider in de mid-range wetsuits en beschikt over veel eigenschappen die je normaal alleen bij aller duurste wetsuits vind. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€499,95

€209,95

  Je bespaart €290,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > 2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.