BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren  0120001-088-sample Uitverkoop

BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren

0120001-088-sample | Schrijf de eerste review! 86182 86182 8719831503704

De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand.

Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0.

Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld.

De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties.

Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
XS
S
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

299,95 €299,95

Je bespaart €499,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • 5mm SCS NanoAerodome technologie voor 30% meer drijfvermogen
  • Maximale snelheid en prestatie door de allernieuwste Yamamoto technologieën
  • Neutraal drijfvermogen voor de ervaren zwemmer
  • Zeer hoge en super gebalanceerde positie in het water voor verbeterde zwemslag
Omschrijving

Eigenschappen:
- Super-compressed 44#cell yamamamoto neopreen
- 1.5mm SCS Gold speed cuffs voor snelle transitie
- Super compressed nek support, sluit goed af zonder drukkend gevoel te geven op nek of borst.
- NanoAerodome-Panelen van borstbeen tot knie voor optimaal drijfvermogen
- SCS coating voor maximale hydrodynamica.
- Duurzame pro YKK-zipper,veel gebruikt door top fabrikanten.
- Strak zwart en goud design, makkelijk herkenbaar.

Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen.

Designed and tested by our dutch BTTLNS-Team

Specificaties
  • Flexibiliteit Maximaal
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken BTTLNS
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Goud
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw heren 37% Korting BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw heren (0120001-088)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€499,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€17,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 zwart BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 zwart (0320001-010)

De BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 is een speciaal voor wetsuits ontworpen kledinghanger van extra stevig en breed kunststof. Dit zorgt ervoor dat de schouders van uw wetsuit goed in vorm blijven en niet gaan doorhangen tijdens het drogen en/of opbergen. Deze wetsuit kledinghanger versnelt het droogproces, doordat hij extra breed is staat het wetsuit open en hangt het materiaal niet tegen elkaar. Deze vernieuwde 2.0 versie is gemaakt van een nieuwe soort kunststof, waardoor de hanger nog meer stevigheid biedt. Tevens is de anti-slip laag aangepast, waardoor het wetsuit beter op de hanger blijft hangen met ‘open rits’. Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€14,95

 (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt heren 20% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt heren (WGBR352)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit heren als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij de rechter arm en het rechter been schade op de draad. dit is niet kapot.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren L 21% Korting BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren L (WGBR399)

Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de buik. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€219,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren M 30% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren M (WGBR369)

Het Zone3 Agile wetsuit voor heren is hét ideale instapmodel voor openwaterzwemmers en triatleten die comfort, ondersteuning en prestaties zoeken zonder de hoofdprijs te betalen. Dankzij een combinatie van 2 mm, 3 mm en 4 mm drijfpanelen blijf je gestroomlijnd in het water, wat vermoeidheid vermindert en je techniek verbetert. De flexibele schouderpanelen zorgen voor meer bewegingsvrijheid, terwijl de Speedflo- en Smoothskin-coatings de weerstand minimaliseren voor nóg meer snelheid. Wat de Agile écht onderscheidt, zijn de details: volledig gelijmd en blind gestikte naden (dus geen flatlock), een duurzame Talon Resistant coating tegen nagelscheuren en Pro Speed manchetten voor snelle. Een uitstekende keuze voor wie met vertrouwen zijn eerste meters in open water wil maken, of zijn eerste triathlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2x nagelschade bij de rechter arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€179,95

  Je bespaart €79,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.