
Het BTTLNS Gods demo wetsuit Rapture 1.0 maat MT is dé ultieme keuze als entry-level wetsuit voor startende triathleten of voor degene die opzoek is naar het beste prijs-kwaliteit wetsuit.
Gebasseerd op de materiaaleigenschappen, structuur en ontwikkelingen steekt de Rapture ver boven zijn concurrentie uit!
Volledig gemaakt van Yamamoto neopreen, de wereldleider op het gebied van neopreen, wat een uitstekende flexibiliteit, bewegingsvrijheid en comfort garandeerd.
Armen, schouders en oksels gemaakt van 2mm voor perfecte flexibiliteit en 5mm NanoAerodome op de voorzijde en zijpanelen voor een subliem drijfvermogen.
Maat MT: lengte: 175-191 cm | gewicht: 68-78 kg | borst: 97-102 cm.
Let op: dit gebruikte wetsuit heeft kleine beschadigingen opgelopen op de linkermouw en aan het rechterbeen (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
€225,-
€169,95Je bespaart €55,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BTTLNS Gods demo wetsuit Rapture 1.0 maat MT
De Rapture is het instap model van BTTLNS wat in vergelijking tot zijn concurrentie een grote stap voor is op het gebied van flexibiliteit en drijfvermogen. In zijn prijscategorie de beste keuze en wordt zelfs herkend door vele athleten als "mid-range wetsuit die twee keer zo duur zijn". Een uitstekende flexibiliteit wordt verkregen door 2mm Yamamoto #38cell neopreen op de armen, schouders en oksels. Voorzijde en zijpanelen gemaakt van 5mm Yamamoto #38cell neopreen voor een perfect drijfvermogen. Tevens uitgevoerd met de nieuwste features zoals U-silica gel holders en Speedcuffs SCS stretch waardoor jij dit wetsuit zeer snel uittrekt!
Eigenschappen:
- Allernieuwste technieken en ontwikkelingen op het gebied van de wereldleider in neopreen: Yamamoto!
- Door een Nano SCS coating (Super Coated Skin) wordt de hydrodynamica naar een perfect level gehaald
- SCS Yamamoto #38cell 5mm SCS NanoAerodome technologie op de voorzijde van het pak (borst tot knie) zorgt voor een zeer gestroomlijnde positie
- SCS Yamamoto #39cell 3mm neopreen met high-stretch verminderd de druk op de onderrug om lange afstandszwemmers een verbeterd comfort te bieden
- Laag aansluitende, zeer comfortabele nekconstructie van SCS yamamoto neopreen voor maximaal comfort en minimale wrijving/instroming van water.
- 2mm AeroFlow grippers op de onderarmen zorgen voor een efficiënte overdracht van de armkracht in het water
- Speedcuffs SCS stretch (polsen en enkels) om het wetsuit binnen enkele secondes uit te trekken
- U-design silica gel holders op arm- en beenopeningen voor zeer strakke aansluiting en reducering tot een minimaal level van instromend water
- Volledig gestikt en gelijmd voor verhoogde flexibiliteit en duurzaamheid
- Pro-YKK rits die bekend staat als nummer één bij wetsuit fabrikanten voor een lange levensduur
Kleursamenstelling: Violent orange-Divine black.
Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen.
Maat MT: lengte: 175-191 cm | gewicht: 68-78 kg | borst: 97-102 cm.
Let op: dit gebruikte wetsuit heeft kleine beschadigingen opgelopen op de linkermouw en aan het rechterbeen (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!
(incl. BTW)
Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het kruis. bij de rechter pols zit een kleine beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€259,-
€199,95Je bespaart €59,05 (incl. BTW)
Dit 2XU P:2 Propel lange mouw wetsuit zwart/groen dames zit bordenvol allemaal ontworpen om de prestaties te ondersteunen en te verbeteren. De P:1 is gemaakt van een 39 cell neopreen met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm wat zorgt voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De P:2 van 2XU is marktleider in de mid-range wetsuits en beschikt over veel eigenschappen die je normaal alleen bij aller duurste wetsuits vind. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€499,95
€209,95Je bespaart €290,- (incl. BTW)
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.
In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,95
€399,95Je bespaart €400,- (incl. BTW)
De Zone3 Evolution swimrun heren is ontworpen in samenwerking met voormalige winnaars van de beroemde ÖtillÖ-race in Zweden.
Aan alles is gedacht met betrekking tot flexibiliteit, comfort, drijfvermogen en functionaliteit.
Het pak is ontworpen om er zowel mee te kunnen zwemmen als hardlopen, wat betekent dat je maar 1 pak nodig hebt voor de hele race.
De Evolution swim-run wordt geleverd met arm sleeves.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft in de rechteroksel een nagelscheurtje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€474,95
€249,95Je bespaart €225,- (incl. BTW)
Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is op de linkerzei gerepareerd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€859,-
€599,95Je bespaart €259,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Gods demo wetsuit Rapture 1.0 maat MT
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.