BTTLNS Gods gebruikt wetsuit Carnage 1.0 maat MT  0118004-088-gebr-mt Uitverkoop + Cadeau

BTTLNS Gods gebruikt wetsuit Carnage 1.0 maat MT

0118004-088-gebr-mt | Schrijf de eerste review! 37916 37916

Een onderscheidend wetsuit door een combinatie van maximale flexibiliteit en super gebalanceerd drijfvermogen, het BTTLNS Gods gebruikt wetsuit Carnage 1.0 maat MT!

Ontwikkeld met een NanoAerodome technologie waardoor 30% meer drijfvermogen wordt verkregen in vergelijking tot conventioneel neopreen. 

Gemaakt van het meest geavanceerde neopreen materiaal op de markt op de schouders en armen; Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongelooflijk veel flexibiliteit en comfort. 

Afgerond met 2mm Pro-AeroFlow grippers, U-design silica gel holders en een Pro-YKK rits zodat jij niet alleen het snelste maar ook het meest duurzame wetsuit draagt!

Maat MT: lengte: 175-191 cm | gewicht: 68-78 kg | borst: 97-102 cm.

Let op: dit gebruikte wetsuit heeft meerdere beschadigingen opgelopen tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd (zie: foto 3).


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€575,-

339,95 €339,95

Je bespaart €235,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • 5mm SCS NanoAerodome technologie voor 30% meer drijfvermogen
  • Maximale snelheid en prestatie door de allernieuwste Yamamoto technologieën
  • Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid
  • Zeer hoge en super gebalanceerde positie in het water voor verbeterde zwemslag
Omschrijving

BTTLNS Gods gebruikt wetsuit Carnage 1.0 maat MT

Volledig nieuw ontwikkeld voor 2018 met de allernieuwste triathlon technieken! BTTLNS's meest flexibele, comfortabele en hydrodynamische pak is gemaakt met een oog voor maximale snelheid en prestatie. Getest door vele professionele zwemmers en verkozen tot de nummer één gezien de zeer dynamische en gebalanceerde positie in het water in combinatie met een ultieme vrijheid van beweging.

Eigenschappen:
- Allernieuwste technieken en ontwikkelingen van de wereldleider in neopreen: Yamamoto!
- Yamamoto #40 cell SCS neopreen op de armen en schouders zorgt voor maximale flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid
- Paneelconstructie in combinatie met materiaal dikte is volledig onderzocht om de flexibiliteit en het draagcomfort te maximaliseren. 1,5mm tot 2mm SCS yamamoto materiaal op de arm-, schouder- en okselpanelen voor een onevenaarbare flexibilteit
- Door een Nano SCS coating (Super Coated Skin) wordt de snelheid door het water naar een maximaal level gehaald
- Een Exo-Lift chest panel zorgt voor meer drijfvermogen op de lengteas van uw borst waardoor de draai van de schouders verbeterd wordt
- Yamamoto #39 cell 5mm SCS NanoAerodome technologie op de voorzijde van het pak (borst tot knie), dit zijn lucht belletjes tussen het materiaal die zorgen voor 30% meer drijfvermogen dan conventioneel neopreen
- Super gebalanceerde positie in het water voor verbeterde slag en draai om de lengteas door toepassing van Yamamoto #39 cell 5mm SCS NanoAerodome technologie op zijpanelen van het pak (lucht belletjes tussen materiaal)
- Een zo hoog mogelijke zwemligging in het water voor uitermate goede aerodynamica door Hydro-speed 5mm SCS NanoAerodome panelen in combinatie met strategisch geplaatste Speed-lift panelen voor verbeterde snelheid. Tevens verminderd dit de druk op de onderrug om lange afstandszwemmers meer comfort te bieden
- Laag aansluitende zeer comfortabele nekconstructie uit 1,5mm SCS yamamoto neopreen voor maximaal comfort en minimale wrijving/instroming van water. Hierbij wordt de adamsappel vrij gehouden om het 'stikkende' gevoel te voorkomen
- 2mm Pro-AeroFlow grippers op de onderarmen zorgen voor een zeer effiënte overdracht van de armkracht in het water
- Speedcuffs SCS stretch 1,5mm (polsen en enkels) om het uittrekken van het wetsuit op de transition naar enkele secondes te halen
- U-design silica gel holders op arm- en beenopeningen voor zeer strakke aansluiting en reducering tot een minimaal level van instromend water
- Pro-YKK rits die bekend staat als nummer één bij wetsuit fabrikanten voor zeer veel duurzaamheid

Kleursamenstelling: Blessed gold-Torment red-Divine black.

Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen.

Maat MT: lengte: 175-191 cm | gewicht: 68-78 kg | borst: 97-102 cm.

Let op: dit gebruikte wetsuit heeft meerder beschadigingen opgelopen tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd (zie: foto 3).

Specificaties
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken BTTLNS
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Goud
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 38% Korting BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€17,95

€10,95

  Je bespaart €7,- (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren 40% Korting BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren (WGBR357)

Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x scheur bij het kruis.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€649,-

€388,95

  Je bespaart €260,05 (incl. BTW)

2XU Propel pro lange mouw gebruikt wetsuit zwart/rood dames SM 42% Korting 2XU Propel pro lange mouw gebruikt wetsuit zwart/rood dames SM (WGBR390)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/rood dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€799,95

€459,95

  Je bespaart €340,- (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit dames ST 40% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit dames ST (WGBR366)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit dames M 34% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit dames M (WGBR295)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade voorkant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€599,-

€389,95

  Je bespaart €209,05 (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT 26% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT (WGBR398)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechteroksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€369,-

€269,95

  Je bespaart €99,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Gods gebruikt wetsuit Carnage 1.0 maat MT

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.