BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 demo maat ML  WGBR56 Uitverkoop

BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 demo maat ML

WGBR56 | Schrijf de eerste review! 72806 72806

De BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 is het lovende wetsuit uit de Sea Warfare collectie, die een perfecte combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen biedt!

Het wetsuit geeft een ultieme pasvorm en uitstekende flexbiliteit in de schouders door het vernieuwde Extreme-Stretch 100% neopreen.

Een zeer stabiel en gebalanceerd drijfvermogen is mogelijk doordat het wetsuit gebruik maakt van de nieuwste floating technologieën.

Het Airdrome Float neopreen zorgt voor een onvoorstelbaar drijfvermogen zonder de onderbenen teveel te liften om krachtverlies te vermijden... kortom, over alles is nagedacht!

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de buik. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€349,95

104,95 €104,95

Je bespaart €245,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 

Pak een ruime voorsprong tijdens het zwemonderdeel met de Shield 1.0! Dit is het perfecte wetsuit voor iedereen die last heeft van 'zinkende' benen en extra drijfvermogen in het onderlichaam kan gebruiken. Alle hoofdkenmerken van BTTLNS komen terug in dit wetsuit om te garanderen dat jij comfortabel en snel zal zwemmen.

De Shield 1.0 maakt gebruik van 2mm paneel in de schouders en onderarmen. De borstkas en rug zijn uitgevoerd in 3mm neopreen en 4mm op de benen en zijpanelen. Op de zijpanelen (heup tot knie) is de nieuwste AIRDROME FLOAT techniek toegepast waardoor het wetsuit extra drijfvermogen in het onderlichaam krijgt. Een geminimaliseerde weestand is te danken aan een NeoSpeed coating, deze zorgt voor extra snelheid en een verbeterde duurzaamheid.

Eigenschappen: 
- Ultieme flexibiliteit in de armen en schouders voor een comfortabele zwembeweging. 
- Geweldige waterpositie door de 4mm AIRDOME FLOAT panelen op beide zijpanelen van het wetsuit, van heup tot knie. Niet toegepast in onderbenen om krachtverlies te vermijden maar om juist het onderlichaam te liften. 
- Geminimaliseerde weerstand door een NeoSpeed coating, deze coating zorgt voor extra snelheid en een verbeterde duurzaamheid. 
- AeroFlow grippers op de onderarmen zorgen voor een zeer effiënte overdracht van de armkracht in het water. Door een verhoogde weerstand in de gripper bent u in staat meer kracht op het water uit te oefenen en daardoor meer snelheid te maken. 
- Aangenaam en comfortabel materiaal in de nek met een Flexiseal die voor een perfecte aansluiting zorgt om de inloop van water te vermijden. 
- Alle panelen zijn gestikt en gelijmd voor een verhoogde duurzaamheid en comfort. 
- Gemakkelijk aan en uittrekken met een zeer duurzame en sterke YKK Slipstream rits. 
- Schouders en onderarmen uitgevoerd in 2mm Extreme-Stretch 100% neopreen. 
- Borstkast en rug uitgevoerd in 3mm neopreen en 4mm op de benen en zijpanelen.

Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver-Torment red

Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Rood
  •   Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ST 32% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ST (WGBR325)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de schouder. ook was die op enkele plekken gescheurd op de naam maar dit is allemaal gerepareerd.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€328,95

€222,95

  Je bespaart €106,- (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren SM 20% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren SM (WGBR283)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft 1x nagelschade bij de nek. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€159,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL 24% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL (WGBR272)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de nek voor. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€238,95

€179,95

  Je bespaart €59,- (incl. BTW)

Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl 27% Korting Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl (wgbr334)

De nieuwe 2025 Sailfish Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een kleine beschadiging op de rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadgging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€1.099,-

€799,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit gebruikt heren maat SM 54% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit gebruikt heren maat SM (WGBR241)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes op beide schouders/oksels en bij het kruis. op de rug zit een klein beschadigd puntje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€549,95

€249,95

  Je bespaart €300,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren 62% Korting BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren (0120001-088-sample)

De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€799,-

€299,95

  Je bespaart €499,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 demo maat ML

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.