BTTLNS Tormentor 2.0 demo wetsuit lange mouw heren  0120002-099-demo Uitverkoop

BTTLNS Tormentor 2.0 demo wetsuit lange mouw heren

0120002-099-demo 62762 62762 9.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger.

Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren.

Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen.

Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen.

Let op: dit wetsuit heeft tijdens het passen een kleine beschadiging opgelopen, dit is volledig gerepareerd (zie: foto's).


Bekijk uitgebreide omschrijving

€550,-

469,95 €469,95

Je bespaart €80,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • Uitstekend wetsuit voor de gemiddelde tot gevorde zwemmer
  • SCS NanoAerodome met strategische plaatsing voor zwemmers met een goede positie
  • Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid
Omschrijving

Dit lichtgewicht wetsuit zorgt voor een maximale bewegingsvrijheid tijdens het zwemmen. De Tormentor is een geweldig pak voor de gevorderde zwemmer, met iets minder drijfvermogen dan de Carnage, de Tormentor zorgt voor een stabiele positie in het water. Door middel van NanoAerodome panelen is een gelijk drijfvermogen verzekerd, dit zal uw benen niet uit het water tillen.

Schouderpaneel uit één stuk:
Ontwikkeld met een schouderpaneel uit één stuk dat helemaal van de ene hand naar de andere loopt, is dit paneel vervaardigd met het best mogelijke materiaal dat er te vinden is: Yamamoto #40cell neopreen. Je kunt het 1,5 mm materiaal nauwelijks voelen terwijl het op je schouders ligt.

Eigenschappen:
- Nieuwste technieken en technische ontwikkelingen door wereldleider in neopreenfabricage; Yamamoto!
- Nano SCS-coating (Super Coated Skin) brengt uw snelheid door het water tot een maximaal niveau.
- De hoogst mogelijke zwempositie en toch stabiel blijven. Speed-lift panelen voor een betere snelheid. Dit vermindert ook de druk op de onderrug om meer comfort te bieden voor lange-afstandszwemmers.
- Lage en zeer comfortabele v-gesneden halsconstructie gemaakt van 1,5 mm SCS yamamoto neopreen voor maximaal comfort en minimale wrijving. De adamsappel wordt vrijgehouden om het 'verstikkende' gevoel te voorkomen.
- 2 mm Pro-AeroFlow grijpers op de onderarmen zorgen voor een zeer efficiënte overdracht van armkracht in het water.
- Speedcuffs SCS rekken 1,5 mm (polsen en enkels) uit om het wetsuit in een paar seconden uit te trekken op de overgang.
- Pro-YKK rits, bekend als nummer één bij wetsuit fabrikanten voor een zeer hoge duurzaamheid.

Materiaalsamenstelling:
100% neopreen

Ontworpen en ontwikkeld door ons Nederlandse BTTLNS-team.

Let op: dit wetsuit heeft tijdens het passen een kleine beschadiging opgelopen, dit is volledig gerepareerd (zie: foto's).

Specificaties
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken BTTLNS
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Zilver
  • Geslacht Heren
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
  •   Demo wetsuits uitverkoop
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€17,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 zwart BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 zwart (0317011-010)

Deze BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 is niet alleen geschikt voor het opbergen van je smartphone maar ook voor bijv. je; ID kaart, bankpassen, sleutels, paspoort, geld of wat dan ook. Perfect geschikt tijdens verschillende sporten zoals zwemmen, skiën, duiken maar ook bij het vissen, varen... kortom alle outdoorsporten waarbij u uw waardevolle spullen waterdicht wilt opbergen. Breng uw smartphone waterdicht mee tot op een diepte van 4 meter, in een stortbui, in de modder of een heftige sneeuwstorm. Deze waterdichte opbergzak van 20x10cm biedt voldoende opbergruimte voor uw accessoires en is uitgevoerd met een handig trekkoord om uw waardevolle spullen niet te verliezen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€9,95

 (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren ST 32% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren ST (WGBR365)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur op de naad binnenkant rechterbeen en op de heup rechts. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€174,95

  Je bespaart €84,05 (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt heren 20% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt heren (WGBR352)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit heren als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij de rechter arm en het rechter been schade op de draad. dit is niet kapot.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren 26% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren (WGBR354)

Het Zone3 Agile wetsuit voor heren is hét ideale instapmodel voor openwaterzwemmers en triatleten die comfort, ondersteuning en prestaties zoeken zonder de hoofdprijs te betalen. Dankzij een combinatie van 2 mm, 3 mm en 4 mm drijfpanelen blijf je gestroomlijnd in het water, wat vermoeidheid vermindert en je techniek verbetert. De flexibele schouderpanelen zorgen voor meer bewegingsvrijheid, terwijl de Speedflo- en Smoothskin-coatings de weerstand minimaliseren voor nóg meer snelheid. Wat de Agile écht onderscheidt, zijn de details: volledig gelijmd en blind gestikte naden (dus geen flatlock), een duurzame Talon Resistant coating tegen nagelscheuren en Pro Speed manchetten voor snelle. Een uitstekende keuze voor wie met vertrouwen zijn eerste meters in open water wil maken, of zijn eerste triathlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij de linker schouder 2x nagelschade.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€189,95

  Je bespaart €69,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren MT 45% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren MT (WGBR386)

Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft diverse nagelschades op de linker en rechterarm. diverse nagelschades op het bovenbeen rechts. en de onderkant is beschadigd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,-

€299,95

  Je bespaart €249,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Tormentor 2.0 demo wetsuit lange mouw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.