Uitverkoop
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten.
De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen.
Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen.
Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.
€400,-
€279,95Je bespaart €120,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Maakt gebruik van Yamamote neopreen, vanwege de enorm hoge productie kwaliteit met recht de wereldleider in Neopreen fabricatie.
- 39# Cell yamamoto neopreen zorgt voor super flexibiliteit, verhoogd comfort en maximale bewegingsvrijheid.
- Speciaal ontworpen en getest voor optimale prestatie tijdens het zwemmen.
- Enkellaag nekconstructie zorgt voor goede afsluiting, door de adamsappel vrij te laten voelt u geen druk op de borst of nek.
- Door de Aerodome panelen van heup tot knie heeft u centraal meer drijfvermogen, dit levert een stabiele houding in het water op.
- Speedcuffs SCS stretch 1,5mm (polsen en enkels) om het uittrekken van het wetsuit op de wissel zo snel mogelijk te krijgen.
- Zeer duurzame Pro-YKK rits, wordt door meerdere topfabricanten gebruikt voor topmodellen.
NanoAerodome:
Uniek materiaal! Bij NanoAerodome panelen worden er kleine belletjes lucht tussen het neopreen geperst, dit levert u tot wel 30% drijfvermogen op.
Materiaalsamenstelling:
100% neopreen.
Ontworpen en ontwikkeld door ons Nederlandse BTTLNS-team.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0
(0418003-000)
Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!
(incl. BTW)
58% Korting
2XU P:2 Propel lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen dames ST
(WGBR347)
Dit 2XU P:2 Propel lange mouw wetsuit zwart/groen dames zit bordenvol allemaal ontworpen om de prestaties te ondersteunen en te verbeteren. De P:1 is gemaakt van een 39 cell neopreen met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm wat zorgt voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De P:2 van 2XU is marktleider in de mid-range wetsuits en beschikt over veel eigenschappen die je normaal alleen bij aller duurste wetsuits vind. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€499,95
€209,95Je bespaart €290,- (incl. BTW)
43% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ML
(WGBR379)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een nieuw beenstuk links. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,-
€449,95Je bespaart €349,05 (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Active-flex lange mouw Gebruikt wetsuit heren L
(WGBR364)
De Zone3 Active-Flex is hét allround wetsuit voor beginnende openwaterzwemmers en watersporters. Dit pak biedt een unieke combinatie van warmte, flexibiliteit en duurzaamheid, en is geoptimaliseerd voor zowel borstcrawl als schoolslag. Dankzij de dunne beendelen en het ruime kruisgedeelte blijven je benen natuurlijk onder water, ideaal voor schoolslagzwemmers. Met het milieuvriendelijke Yulex® borstpaneel, Speedflo-gecoate panelen en slijtvaste knieën is de Active-Flex perfect voor zwemmen, surfen, suppen, kajakken en meer. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechterschouder en aan de achterkant zit een scheur. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€229,-
€169,95Je bespaart €59,05 (incl. BTW)
44% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ST
(WGBR375)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€799,-
€439,95Je bespaart €359,05 (incl. BTW)
34% Korting
Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit dames M
(WGBR295)
De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade voorkant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€599,-
€389,95Je bespaart €209,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Wetsuit Inferno 1.0 dames demo maat ST
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.