BTTLNS Wetsuit Inferno 1.0 dames demo maat ST  WGBR109 Uitverkoop

BTTLNS Wetsuit Inferno 1.0 dames demo maat ST

WGBR109 | Schrijf de eerste review! 77935 77935

De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten.

De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen.

Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen.

Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€400,-

279,95 €279,95

Je bespaart €120,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • Aerodome panelen op benen en heupen voor extra drijfvermogen
  • Geweldige flexibiliteit
  • Goede lichaamshouding
  • SCS #39 cell Yamamamoto neopreen voor maximale bewegingsvrijheid
Omschrijving

Eigenschappen:
- Maakt gebruik van Yamamote neopreen, vanwege de enorm hoge productie kwaliteit met recht de wereldleider in Neopreen fabricatie.
- 39# Cell yamamoto neopreen zorgt voor super flexibiliteit, verhoogd comfort en maximale bewegingsvrijheid.
- Speciaal ontworpen en getest voor optimale prestatie tijdens het zwemmen.
- Enkellaag nekconstructie zorgt voor goede afsluiting, door de adamsappel vrij te laten voelt u geen druk op de borst of nek.
- Door de Aerodome panelen van heup tot knie heeft u centraal meer drijfvermogen, dit levert een stabiele houding in het water op.
- Speedcuffs SCS stretch 1,5mm (polsen en enkels) om het uittrekken van het wetsuit op de wissel zo snel mogelijk te krijgen.
- Zeer duurzame Pro-YKK rits, wordt door meerdere topfabricanten gebruikt voor topmodellen.

NanoAerodome:
Uniek materiaal! Bij NanoAerodome panelen worden er kleine belletjes lucht tussen het neopreen geperst, dit levert u tot wel 30% drijfvermogen op.

Materiaalsamenstelling:
100% neopreen.

Ontworpen en ontwikkeld door ons Nederlandse BTTLNS-team.

Specificaties
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken BTTLNS
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Rood
  • Geslacht Dames
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€17,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 zwart BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 zwart (0317011-010)

Deze BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 is niet alleen geschikt voor het opbergen van je smartphone maar ook voor bijv. je; ID kaart, bankpassen, sleutels, paspoort, geld of wat dan ook. Perfect geschikt tijdens verschillende sporten zoals zwemmen, skiën, duiken maar ook bij het vissen, varen... kortom alle outdoorsporten waarbij u uw waardevolle spullen waterdicht wilt opbergen. Breng uw smartphone waterdicht mee tot op een diepte van 4 meter, in een stortbui, in de modder of een heftige sneeuwstorm. Deze waterdichte opbergzak van 20x10cm biedt voldoende opbergruimte voor uw accessoires en is uitgevoerd met een handig trekkoord om uw waardevolle spullen niet te verliezen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€9,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames SM 31% Korting BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames SM (WGBR287)

Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de linker schouder en op de linker bovenarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€319,95

  Je bespaart €150,- (incl. BTW)

Zone3 Aspect lange mouw gebruikt wetsuit dames M 28% Korting Zone3 Aspect lange mouw gebruikt wetsuit dames M (WGBR332)

Het Zone3 Aspect lange mouw wetsuit is geoptimaliseerd voor het seizoen SS23 met nieuwe Pro-Speed polsmanchetten voor snel en eenvoudig uittrekken, verfijnde graphics, en verbeterde constructie voor extra duurzaamheid. Ondanks deze verbeteringen blijft de kern hetzelfde: het revolutionaire Aspect wetsuit biedt openwaterzwemmers de mogelijkheid om zowel schoolslag als borstcrawl comfortabel te zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft lichte beschadigingen op de voorkant. 1x nagelschade op de knie rechts. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€209,95

€149,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

2XU P:2 Propel lange mouw wetsuit gebruikt SM zwart/groen dames 40% Korting 2XU P:2 Propel lange mouw wetsuit gebruikt SM zwart/groen dames (WGBR265)

Dit 2XU P:2 Propel lange mouw wetsuit zwart/groen dames zit bordenvol allemaal ontworpen om de prestaties te ondersteunen en te verbeteren. De P:1 is gemaakt van een 39 cell neopreen met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm wat zorgt voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De P:2 van 2XU is marktleider in de mid-range wetsuits en beschikt over veel eigenschappen die je normaal alleen bij aller duurste wetsuits vind. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€499,95

€299,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat ST 46% Korting BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat ST (WGBR246)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op beide armen en rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€149,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Wetsuit Inferno 1.0 dames demo maat ST

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.