Orca Equip fullsleeve gebruikt wetsuit heren maat 9  BVN4.01-demo-9 Uitverkoop

Orca Equip fullsleeve gebruikt wetsuit heren maat 9

BVN4.01-demo-9 | Schrijf de eerste review! 17432 17432 8427011055614

Met de Orca Equip fullsleeve wetsuit heren richt Orca zich voornamelijk op de gevorderde zwemmer die langere afstanden wil gaan zwemmen.

Door gebruik te maken van body-mapping, en het aanbrengen van verschillende diktes neopreen, wordt een optimale positie in het water verkregen.

Het wetsuit heeft relatief veel drijfvermogen bij de benen waardoor het zeer geschikt is voor langeafstandszwemmers en triatleten.

Maat 9 | lengte: 185-193 cm | gewicht: 89-97 kg | borst: 108-113 cm.

Let op: dit gebruikte wetsuit heeft beschadigingen opgelopen (zie: foto's), deze is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€279,95

99,95 €99,95

Je bespaart €180,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Equip fullsleeve wetsuit heren

Met de Orca Equip richt Orca zich voornamelijk op de gevorderde zwemmer die langere afstanden wil gaan zwemmen. Door gebruik te maken van body-mapping, en het aanbrengen van verschillende diktes neopreen, wordt een optimale positie in het water verkregen. Het wetsuit heeft relatief veel drijfvermogen bij de benen waardoor het zeer geschikt is voor langeafstandszwemmers en triatleten. Het Orca Equip wetsuit beschikt over een Flexseal nek dat het opscheppen van water minimaliseert. De rits op de rug is weggewerkt onder het neopreen voor minimale waterweerstand. De Textured Panels bij de voorarmen zorgen voor een betere en krachtigere catch na de insteek. De schouderpanelen zijn voorzien van 2mm Yamamoto neopreen voor optimale flexibiliteit.  Door de hoge isolerende eigenschap kan met het Orca Equip wetsuit bij een watertemperatuur van rond de 13 graden prima gezwommen worden. Het gebruik van een badmuts wordt hierbij aangeraden.

Eigenschappen:
- Flexiseal Nek: beperkt het binnendringen van water, vermindert wrijving en vermindert de weerstand
- Slipstream Rits: Gemakkelijk te gebruiken, genereert een minimale waterweerstand
- Getextureerde Onderarm Panelen: Verhoogd stroomgebied geeft meer trekkracht en tractie
- Yamamoto 39 Cell neopreen: Uiterst flexibel neopreen, die een onbevangen natuurlijke zwembeweging ondersteunt. Yamamoto 39-cel neopreen strekt zich uit tot een 520% rek ratio, wat betekent dat dit materiaal altijd met je meebeweegt. Extra voordelen van nul wateropname en nul gewicht-variatie kunnen maar een ding betekenen: meer snelheid. Yamamoto 39-cel neopreen vertegenwoordigt de beste neopreen beschikbaar in zijn klasse
- Super Composite Skin (SCS) Coating: Toegepast als een coating over closed-cell neopreen. De micro-celstructuur van de SCS coating stoot water af bij contact met lucht en vermindert oppervlakteweerstand bij contact met water
- Speed Transition Panelen: Snelle verwijdering van pak voor een snellere overgangstijden

Maat 9 | lengte: 185-193 cm | gewicht: 89-97 kg | borst: 108-113 cm.

Let op: dit gebruikte wetsuit heeft beschadigingen opgelopen (zie: foto's), deze is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Kwaliteit Gemiddeld wetsuit
  • Merken Orca
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren S 45% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren S (WGBR385)

Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is beschadigd aan de onderkant. diverse nagelschades. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€549,-

€299,95

  Je bespaart €249,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit dames ST 40% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit dames ST (WGBR366)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8 21% Korting Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8 (WGBR361)

De Orca Athlex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een uitstekende combinatie van hoge elasticiteit en gemiddeld drijfvermogen. Dit wetsuit is speciaal ontworpen voor zwemmers die van nature een correcte waterpositie kunnen behouden en op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid. Door het gebruik van dunne materialen in het bovenlichaam en een gemiddelde dikte in de benen, zorgt dit model voor een optimale balans tussen flexibiliteit en ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flex V2 ontvang je Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flex V2 Wetsuit is ideaal voor zwemmers die een balans zoeken tussen natuurlijke bewegingsvrijheid en hydrodynamische efficiëntie, zonder concessies te doen aan snelheid en comfort. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een klein gaatje op de rechter mouw en 3x nagelschade. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€369,-

€289,95

  Je bespaart €79,05 (incl. BTW)

2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M 50% Korting 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M (WGBR190)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en nagelscheurtje op de linkerscheen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,95

€399,95

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit gebruikt lange mouw heren S 40% Korting BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit gebruikt lange mouw heren S (WGBR300)

Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechteroksel. bij het rechterbeen is er professioneel een nieuw stuk ingezt. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€649,-

€388,95

  Je bespaart €260,05 (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren 2024 M 23% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren 2024 M (WGBR372)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechter pols en 1x nagelschade op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€599,-

€459,95

  Je bespaart €139,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Orca Equip fullsleeve gebruikt wetsuit heren maat 9

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.