Uitverkoop
Met de Orca Equip lange mouw wetsuit heren richt Orca zich voornamelijk op de gevorderde zwemmer die langere afstanden wil gaan zwemmen.
Het wetsuit biedt maximale flexibiliteit zonder je positie te wijzigen, wat ideaal is voor natuurlijke zwemmers.
Het wetsuit maakt gebruik van een yamamoto 39 technologie gecombineerd met de meest elastische voering op de markt.
Bovendien is de juiste hoeveelheid aan drijfvermogen toegepast voor dit type zwemmer, om te voorkomen dat het onderste gedeelte van de romp te veel omhoog komt en uit het water geraakt.
Maat 7 | lengte: 173-185 cm | gewicht: 72-82 kg | borst: 98-104 cm.
Let op: dit wetsuit is gebuikt maar heeft geen beschadigingen en verkeert in een goede staat.
€299,-
€199,95Je bespaart €99,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca Equip lange mouw wetsuit heren
Het Orca Equip wetsuit beschikt over een Flexseal nek dat het opscheppen van water minimaliseert. De rits op de rug is weggewerkt onder het neopreen voor minimale waterweerstand. De Textured Panels bij de voorarmen zorgen voor een betere en krachtigere catch na de insteek. De schouderpanelen zijn voorzien van 2mm Yamamoto neopreen voor optimale flexibiliteit. Door de hoge isolerende eigenschap kan met het Orca Equip wetsuit bij een watertemperatuur van rond de 13 graden prima gezwommen worden. Het gebruik van een badmuts wordt hierbij aangeraden.
De binnenste Infinity Skin voering strekt zich uit door het wetsuit, wat absolute vrijheid biedt. De 1,5mm armen bieden ongekende flexibiliteit. Het voorste paneel van Yamamoto neopreen vermindert frictie tijdens het zwemmen. De Hydrolite panelen helpen het wetsuit gemakkelijker uit te doen, voor nog snellere overgangen. Het drijfvermogen dat dit wetsuit biedt houdt je positie horizontaal, zonder het belemmeren van je zwemtechniek. Het biedt precies de juiste hoeveelheid drijfvermogen om de thermische isolatie te verzekeren die je nodig hebt.
Eigenschappen:
- Flexiseal Nek: beperkt het binnendringen van water, vermindert wrijving en vermindert de weerstand
- Slipstream Rits: gemakkelijk te gebruiken, genereert een minimale waterweerstand
- Getextureerde Onderarm Panelen: verhoogd stroomgebied geeft meer trekkracht en tractie
- Yamamoto 39 Cell neopreen: uiterst flexibel neopreen, die een onbevangen natuurlijke zwembeweging ondersteunt
- Super Composite Skin (SCS) Coating: toegepast als een coating over closed-cell neopreen. De micro-celstructuur van de SCS coating stoot water af bij contact met lucht en vermindert oppervlakteweerstand bij contact met water
- Speed Transition Panelen: snelle verwijdering van het pak voor snelle overgangstijden
Yamamoto 39 Cell neopreen
Yamamoto 39-cel neopreen strekt zich uit tot een 520% rek ratio, wat betekent dat dit materiaal altijd met je meebeweegt. Extra voordelen van nul wateropname en nul gewicht-variatie kunnen maar een ding betekenen: meer snelheid. Yamamoto 39-cel neopreen vertegenwoordigt de beste neopreen beschikbaar in zijn klasse.
| Karakteristieken | % (0-100) |
| Flexibiliteit | 75% |
| Drijfvermogen | 53% |
| Hydrodynamisch | 54% |
Maat 7 | lengte: 173-185 cm | gewicht: 72-82 kg | borst: 98-104 cm.
Let op: dit wetsuit is gebuikt maar heeft geen beschadigingen en verkeert in een goede staat.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml
(MN14324)
De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.
Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren.
(incl. BTW)
50% Korting
2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M
(WGBR190)
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.
In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en nagelscheurtje op de linkerscheen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,95
€399,95Je bespaart €400,- (incl. BTW)
37% Korting
Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit Demo heren M
(WGBR219)
Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau.
De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish.
De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming.
De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren.
Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2x nagelschade op het rechter bovenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€849,-
€529,-Je bespaart €320,- (incl. BTW)
46% Korting
BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS
(WGBR228)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op een enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€149,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
22% Korting
Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S
(WGBR308)
Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het kruis. bij de rechter pols zit een kleine beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€259,-
€199,95Je bespaart €59,05 (incl. BTW)
21% Korting
BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren L
(WGBR399)
Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de buik. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€219,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Orca Equip lange mouw gebruikt wetsuit heren maat 7
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.