Uitverkoop
Met de Orca Equip lange mouw wetsuit heren richt Orca zich voornamelijk op de gevorderde zwemmer die langere afstanden wil gaan zwemmen.
Het wetsuit biedt maximale flexibiliteit zonder je positie te wijzigen, wat ideaal is voor natuurlijke zwemmers.
Het wetsuit maakt gebruik van een yamamoto 39 technologie gecombineerd met de meest elastische voering op de markt.
Bovendien is de juiste hoeveelheid aan drijfvermogen toegepast voor dit type zwemmer, om te voorkomen dat het onderste gedeelte van de romp te veel omhoog komt en uit het water geraakt.
Maat 7 | lengte: 173-185 cm | gewicht: 72-82 kg | borst: 98-104 cm.
Let op: dit wetsuit is gebuikt maar heeft geen beschadigingen en verkeert in een goede staat.
€299,-
€199,95Je bespaart €99,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca Equip lange mouw wetsuit heren
Het Orca Equip wetsuit beschikt over een Flexseal nek dat het opscheppen van water minimaliseert. De rits op de rug is weggewerkt onder het neopreen voor minimale waterweerstand. De Textured Panels bij de voorarmen zorgen voor een betere en krachtigere catch na de insteek. De schouderpanelen zijn voorzien van 2mm Yamamoto neopreen voor optimale flexibiliteit. Door de hoge isolerende eigenschap kan met het Orca Equip wetsuit bij een watertemperatuur van rond de 13 graden prima gezwommen worden. Het gebruik van een badmuts wordt hierbij aangeraden.
De binnenste Infinity Skin voering strekt zich uit door het wetsuit, wat absolute vrijheid biedt. De 1,5mm armen bieden ongekende flexibiliteit. Het voorste paneel van Yamamoto neopreen vermindert frictie tijdens het zwemmen. De Hydrolite panelen helpen het wetsuit gemakkelijker uit te doen, voor nog snellere overgangen. Het drijfvermogen dat dit wetsuit biedt houdt je positie horizontaal, zonder het belemmeren van je zwemtechniek. Het biedt precies de juiste hoeveelheid drijfvermogen om de thermische isolatie te verzekeren die je nodig hebt.
Eigenschappen:
- Flexiseal Nek: beperkt het binnendringen van water, vermindert wrijving en vermindert de weerstand
- Slipstream Rits: gemakkelijk te gebruiken, genereert een minimale waterweerstand
- Getextureerde Onderarm Panelen: verhoogd stroomgebied geeft meer trekkracht en tractie
- Yamamoto 39 Cell neopreen: uiterst flexibel neopreen, die een onbevangen natuurlijke zwembeweging ondersteunt
- Super Composite Skin (SCS) Coating: toegepast als een coating over closed-cell neopreen. De micro-celstructuur van de SCS coating stoot water af bij contact met lucht en vermindert oppervlakteweerstand bij contact met water
- Speed Transition Panelen: snelle verwijdering van het pak voor snelle overgangstijden
Yamamoto 39 Cell neopreen
Yamamoto 39-cel neopreen strekt zich uit tot een 520% rek ratio, wat betekent dat dit materiaal altijd met je meebeweegt. Extra voordelen van nul wateropname en nul gewicht-variatie kunnen maar een ding betekenen: meer snelheid. Yamamoto 39-cel neopreen vertegenwoordigt de beste neopreen beschikbaar in zijn klasse.
| Karakteristieken | % (0-100) |
| Flexibiliteit | 75% |
| Drijfvermogen | 53% |
| Hydrodynamisch | 54% |
Maat 7 | lengte: 173-185 cm | gewicht: 72-82 kg | borst: 98-104 cm.
Let op: dit wetsuit is gebuikt maar heeft geen beschadigingen en verkeert in een goede staat.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml
(MN14324)
De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.
Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren.
(incl. BTW)
20% Korting
Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt heren
(WGBR352)
Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit heren als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij de rechter arm en het rechter been schade op de draad. dit is niet kapot. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
46% Korting
BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS
(WGBR228)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op een enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€149,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
51% Korting
BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw gebruikt dames
(WGBR350)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechter oksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschading van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€134,95Je bespaart €145,- (incl. BTW)
34% Korting
Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M
(WGBR307)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter arm. en 2x nagelschade op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€349,95
€229,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
26% Korting
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT
(WGBR398)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechteroksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€369,-
€269,95Je bespaart €99,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Orca Equip lange mouw gebruikt wetsuit heren maat 7
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.