Orca Openwater RS1 mouwloos gebruikt wetsuit dames maat S  WGBR126 Uitverkoop

Orca Openwater RS1 mouwloos gebruikt wetsuit dames maat S

WGBR126 | Schrijf de eerste review! 84117 84117 8434446800139

De Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit beschikt over de perfecte combinatie van drijfvermogen, flexibiliteit en isolatie.

De nieuwe versie van Orca's mouwloze wetsuit behoudt het 5mm voorpaneel dat zorgt voor een verhoogde flexibiliteit en drijfvermogen, maar is ook voorzien van de beenpanelen van de S7 die de functionaliteit en het comfort verhogen.

Het verwijderen van de voornaad heeft ervoor georgt dat dit het meest flexibele wetsuit in de serie tot nu toe is.

De Openwater RS1 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€208,95

119,95 €119,95

Je bespaart €89,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit

Eigenschappen:
- Bedoeld om uw positie in het water te corrigeren dankzij het drijfvermogen
- Extra flexibel door gebruik van Yamamoto #39 neopreen
- Fantastische prijs-kwaliteitsverhousding
- Halsvoering vermindert frictie 
- Slipstream rits
- SCS Coating - voor minder weerstand in het water
- Microcell structuur stoot water af en genereert minder weerstand bij de voorwaartse beweging
- Speed Transition Panels - voor het snel uittrekken van het wetsuit bij overgangen
- Zacht materiaal verbetert het contact met de huid, waardoor het prettiger aanvoelt



Specificaties
  • Merken Orca
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Oranje
  •   Zwart
  • Geslacht Dames
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Neopreen zwemsokken en zwemhandschoenen voordeelset zwart/goud 24% Korting BTTLNS Neopreen zwemsokken en zwemhandschoenen voordeelset zwart/goud (0120016-087)

De BTTLNS voordeelset bestaat uit de Neopreen zwemsokken Caerus 1.0 en de Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0, deze zijn essentieel om je voeten en handen warm te houden tijdens het zwemmen in koud water.  Door het 3mm neopreen van topkwaliteit ben je ten alle tijden beschermd tegen de ijskoude en ruwe omstandigheden van het open water. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€79,90

€59,95

  Je bespaart €19,95 (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€17,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 zwart BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 zwart (0320001-010)

De BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 is een speciaal voor wetsuits ontworpen kledinghanger van extra stevig en breed kunststof. Dit zorgt ervoor dat de schouders van uw wetsuit goed in vorm blijven en niet gaan doorhangen tijdens het drogen en/of opbergen. Deze wetsuit kledinghanger versnelt het droogproces, doordat hij extra breed is staat het wetsuit open en hangt het materiaal niet tegen elkaar. Deze vernieuwde 2.0 versie is gemaakt van een nieuwe soort kunststof, waardoor de hanger nog meer stevigheid biedt. Tevens is de anti-slip laag aangepast, waardoor het wetsuit beter op de hanger blijft hangen met ‘open rits’. Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€14,95

 (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M 34% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M (WGBR307)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter arm. en 2x nagelschade op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€349,95

€229,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Blueseventy Alliance gebruikt swimrun dames ML 50% Korting Blueseventy Alliance gebruikt swimrun dames ML (WGBR276)

De Blueseventy Alliance swimrun dames is niet zomaar een suit - het is een suit voor een hele nieuwe sport, SwimRun. Dit langverwachte suit combineert drie jaar aan testen en technische ontwerpsverfijningen. Het is ontworpen om je zowel in het water als op het land alle voordelen te bieden, waardoor je snellere zwemsessies en meer comfort tijdens het hardlopen krijgt. De Alliance bewijst dat je blueseventy-wetsuit geen snelheid in het water hoeft op te offeren voor snelheid op het land. Let op: Dit is een demo/gebruikt swimrun en is gerepareerd bij de schouder links achter. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€300,-

€149,95

  Je bespaart €150,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit gebruikt heren maat SM 54% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit gebruikt heren maat SM (WGBR241)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes op beide schouders/oksels en bij het kruis. op de rug zit een klein beschadigd puntje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€549,95

€249,95

  Je bespaart €300,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Orca Openwater RS1 mouwloos gebruikt wetsuit dames maat S

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.