Uitverkoop
Deze robuuste Sailfish Vibrant fullsleeve wetsuit dames DEMO met maximaal drijfvermogen en een uitstekende flexibiliteit
De winnende combinatie van het zeer krachtige Longlife cel neopreen en de huidvriendelijke soft skin voering zorgen ervoor dat zwemmers goed blijven drijven en vrij kunnen bewegen en ademen. Zelfs in de hectiek van een wedstrijd.
De ergonomisch aangepaste been en heup panelen verbeteren het drijfvermogen en – in combinatie met de nieuwe stabiliteit Panel Plus voor een betere heup stabiliteit.
De sailfish vibrant is het perfecte pak voor beginners en doorgewinterde triatleten met hoge eisen voor kwaliteit.
Maat SM: lengte: 155-175 cm | gewicht: 58-64 kg.
Let op: dit demo wetsuit heeft een aantal kleine beschadigingen opgelopen (zie: foto's), tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd.
€329,-
€264,95Je bespaart €64,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish Vibrant fullsleeve wetsuit dames DEMO
Door het vermijden van overtollige heup rotatie, wordt de zwemmer automatisch in een gestroomlijnde en stabiele houding in het water gebracht. Bovendien zorgen de nieuwe Aqua Reach Zones op de onderarmen voor meer effectieve voorwaartse voortstuwing van de armen onder water.
Maat SM: lengte: 155-175 cm | gewicht: 58-64 kg.
Let op: dit demo wetsuit heeft een aantal kleine beschadigingen opgelopen (zie: foto's), tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
27% Korting
2XU Propel:1 lange mouw demo wetsuit zwart/oranje heren M
(WGBR381)
Dit veelzijdige 2XU Propel:1 lange mouw wetsuit is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken.
Het is een allround pak uitgerust met veel van de technische kenmerken omaspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven.
Tevenz zorgt dit wetsuit voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit. Dit pak heeft geen beschadiging.
€400,-
€289,95Je bespaart €110,05 (incl. BTW)
26% Korting
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT
(WGBR392)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechter en linker oksel. nagelschade bij de linker en rechterzei. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€369,-
€269,95Je bespaart €99,05 (incl. BTW)
43% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ML
(WGBR379)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een nieuw beenstuk links. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,-
€449,95Je bespaart €349,05 (incl. BTW)
21% Korting
BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren ML
(WGBR396)
Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€219,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
45% Korting
BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren S
(WGBR385)
Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is beschadigd aan de onderkant. diverse nagelschades. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€549,-
€299,95Je bespaart €249,05 (incl. BTW)
50% Korting
2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat XS
(WGBR193)
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.
In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en een nagelscheurtje op de linker & rechtermouw. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,95
€399,95Je bespaart €400,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Sailfish Vibrant fullsleeve demo wetsuit dames maat SM
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.