Zone3 (2018) Aspire demo wetsuit dames maat M  WS18WASP101DEMOM Uitverkoop

Zone3 (2018) Aspire demo wetsuit dames maat M

WS18WASP101DEMOM | Schrijf de eerste review! 39221 39221

De Zone3 Aspire demo wetsuit dames maat M wordt geprezen om het goede drijfvermogen, de geweldige bewegingsvrijheid en de hoge flexibiliteit rond de schouders.

Het gehele pak is voorzien Aqua Dynamic Nano, dit minimaliseert de weerstand, de panelen en dikte maken de Aspire één van de meest comfortabele wetsuits.

Het grootste paneel loopt van de borst tot de knieën, dit 5mm dikke paneel verhoogt het drijfvermogen van het pak aanzienlijk.

De dikte van alle gebruikte materialen op het onderlichaam is 5mm, dit is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU.

Maat M | lengte: 165-178 cm | gewicht: 60-67 kg | borst: 89-94 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens een demo dag kleine beschadiging aan de benen opgelopen (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€399,-

279,95 €279,95

Je bespaart €119,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Aspire demo wetsuit dames maat M

Vanwege de populariteit van de Aspire, heeft Zone3 minimale wijzigingen aangebracht aan de nieuwste versie van het pak. De nadruk lag vooral op het verder vergroten van de flexibiliteit en dit werd bereikt door de introductie van een nieuw schouderpaneelontwerp dat uit één stuk bestaat en door het gebruik van Yamamoto-materialen met een hogere rek.

De Aspire zit boordevol functies om het snelste en meest energiezuinige zwemmen mogelijk te maken.

Wat maakt dit product anders:
- Een van de hoogst gewaardeerde wetsuits van het afgelopen decennium dat een breed scala aan prijzen gewonnen heeft. Perfect voor beginners tot en met elites.
- Gemaakt met 100% Yamamoto-materialen om een veel lichter, flexibeler pak te garanderen voor maximaal comfort en prestaties.
- SCS-nanocoating om de wrijving onderwater aanzienlijk te verminderen.
- Ontworpen voor een snel, soepel en natuurlijk gevoel zwemmen.

Eigenschappen:
- Eersteklas SCS Yamamoto voor uitstekende continueuze flexibiliteit, comfort en prestatievermogen.
- Het wetsuit is voorzien van een zogenaamde aquadynamische coating. Deze extra laag over het neopreen verlaagt uw weerstand in het water.
- Uitgebreid onderzoek naar de vormgeving van panden en materiaaldikte en een nauwgezet productieproces maken dit één van de meest natuurlijk aanvoelende wetsuits dat er is.
- Geoptimaliseerd schouderpand (veerbelasting) zodat u betere armslagen kunt maken, energie bespaart en sneller vooruit komt.
- Het 5 mm dikke neopreen (dat is de maximaal toegestane dikte onder de bepalingen van het ITU wedstrijdregelement) is eersteklas materiaal is toegepast op het bovenlichaam tot aan de knieën, voor een uitzonderlijk drijfvermogen en de perfecte ligging in het water.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd.
- 3D panden bij de voorarmen verbeteren het contactoppervlak met het water tijdens de trekfase, zodat elke armslag meer efficiënt is. Meer stuwkracht betekent meer snelheid.

Maat M | lengte: 165-178 cm | gewicht: 60-67 kg | borst: 89-94 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens een demo dag kleine beschadiging aan de benen opgelopen (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Kwaliteit Gemiddeld wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Geslacht Dames
  • Categorie Zone3 triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M 50% Korting 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M (WGBR190)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en nagelscheurtje op de linkerscheen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,95

€399,95

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat XS 45% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat XS (WGBR247)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes linker en rechterbeen. Op de rug zit een puntje in het neopreen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€549,95

€299,95

  Je bespaart €250,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren MT 37% Korting Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren MT (WGBR344)

Het Zone3 Aspire thermal fullsleeve wetsuit is ideaal als het water kouder is en je toch graag warmer wilt blijven in het water. Het pak is specifiek ontworpen om met uw eigen lichaamswarmte, de belangrijkste spieren en organen warm te houden. Het bekroonde Aspire pak is de basis van dit pak, wat specifiek aangepast is voor de herfst, winter en lente. Door gebruik te maken van 100% Yamamoto neopreen is het wetsuit ondanks de dikkere voering nog steeds flexibel en licht. De SCS Nano coating zorgt voor minder weerstand en voor de metallic gouden Pr-Speed manchetten. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade linkerbovenbeen. 1x naglschade rechter enkel en is gerepareerd op het linker been aan de zeikant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€689,-

€429,95

  Je bespaart €259,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren MT 25% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren MT (WGBR254)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is beschadigd bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€149,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M 36% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M (WGBR245)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft over het gehele pak veel nagelscheurtjes. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€549,95

€349,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat XS 46% Korting BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat XS (WGBR243)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op de rechterenkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€279,95

€149,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 (2018) Aspire demo wetsuit dames maat M

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.