Uitverkoop
De Zone3 Aspire demo wetsuit dames maat M wordt geprezen om het goede drijfvermogen, de geweldige bewegingsvrijheid en de hoge flexibiliteit rond de schouders.
Het gehele pak is voorzien Aqua Dynamic Nano, dit minimaliseert de weerstand, de panelen en dikte maken de Aspire één van de meest comfortabele wetsuits.
Het grootste paneel loopt van de borst tot de knieën, dit 5mm dikke paneel verhoogt het drijfvermogen van het pak aanzienlijk.
De dikte van alle gebruikte materialen op het onderlichaam is 5mm, dit is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU.
Maat M | lengte: 165-178 cm | gewicht: 60-67 kg | borst: 89-94 cm.
Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens een demo dag kleine beschadiging aan de benen opgelopen (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
€399,-
€279,95Je bespaart €119,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Aspire demo wetsuit dames maat M
Vanwege de populariteit van de Aspire, heeft Zone3 minimale wijzigingen aangebracht aan de nieuwste versie van het pak. De nadruk lag vooral op het verder vergroten van de flexibiliteit en dit werd bereikt door de introductie van een nieuw schouderpaneelontwerp dat uit één stuk bestaat en door het gebruik van Yamamoto-materialen met een hogere rek.
De Aspire zit boordevol functies om het snelste en meest energiezuinige zwemmen mogelijk te maken.
Wat maakt dit product anders:
- Een van de hoogst gewaardeerde wetsuits van het afgelopen decennium dat een breed scala aan prijzen gewonnen heeft. Perfect voor beginners tot en met elites.
- Gemaakt met 100% Yamamoto-materialen om een veel lichter, flexibeler pak te garanderen voor maximaal comfort en prestaties.
- SCS-nanocoating om de wrijving onderwater aanzienlijk te verminderen.
- Ontworpen voor een snel, soepel en natuurlijk gevoel zwemmen.
Eigenschappen:
- Eersteklas SCS Yamamoto voor uitstekende continueuze flexibiliteit, comfort en prestatievermogen.
- Het wetsuit is voorzien van een zogenaamde aquadynamische coating. Deze extra laag over het neopreen verlaagt uw weerstand in het water.
- Uitgebreid onderzoek naar de vormgeving van panden en materiaaldikte en een nauwgezet productieproces maken dit één van de meest natuurlijk aanvoelende wetsuits dat er is.
- Geoptimaliseerd schouderpand (veerbelasting) zodat u betere armslagen kunt maken, energie bespaart en sneller vooruit komt.
- Het 5 mm dikke neopreen (dat is de maximaal toegestane dikte onder de bepalingen van het ITU wedstrijdregelement) is eersteklas materiaal is toegepast op het bovenlichaam tot aan de knieën, voor een uitzonderlijk drijfvermogen en de perfecte ligging in het water.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd.
- 3D panden bij de voorarmen verbeteren het contactoppervlak met het water tijdens de trekfase, zodat elke armslag meer efficiënt is. Meer stuwkracht betekent meer snelheid.
Maat M | lengte: 165-178 cm | gewicht: 60-67 kg | borst: 89-94 cm.
Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens een demo dag kleine beschadiging aan de benen opgelopen (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
35% Korting
Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S
(WGBR269)
Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linker arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€849,-
€549,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
15% Korting
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren S
(WGBR371)
Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechterarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€259,-
€219,95Je bespaart €39,05 (incl. BTW)
36% Korting
BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M
(WGBR245)
Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft over het gehele pak veel nagelscheurtjes. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€549,95
€349,95Je bespaart €200,- (incl. BTW)
44% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ST
(WGBR375)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€799,-
€439,95Je bespaart €359,05 (incl. BTW)
23% Korting
Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren S
(WGBR285)
Het Sailfish Ultimate IPS plus 3 lange mouw wetsuit is weer een verbetering op zijn voorganger doordat Sailfish streeft om de top te halen. Door de toevoeging van Nano Aerodome - een uniek neopreen met luchtcellen in de heup, borst en nu ook in het beengebied heeft dit wetsuit 20% meer drijfvermogen dan zijn voorganger. Hierdoor heeft u met dit wetsuit een nog betere lichaamshouding in het water. Het hoogwaardige Nano Space Cell 2 neopreen zorgt voor een nog nooit eerder bereikte flexibiliteit en ideale hydrodynamica. De Avevia super dry binnen voering is een erg flexibel materiaal aan de binnenkant wat zorgt voor maximaal comfort en minimale waterabsorptie, wat de Ultimate IPS laat aanvoelen als een tweede huid. Het onderarmpaneel zorgt voor een nog beter gevoel wanneer je jezelf door het water “trekt”. Ga voor het record met de Sailfish Ultimate IPS Plus. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter kuit. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€1.049,-
€799,99Je bespaart €249,01 (incl. BTW)
30% Korting
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren
(WGBR351)
Het Zone3 Agile wetsuit voor heren is hét ideale instapmodel voor openwaterzwemmers en triatleten die comfort, ondersteuning en prestaties zoeken zonder de hoofdprijs te betalen. Dankzij een combinatie van 2 mm, 3 mm en 4 mm drijfpanelen blijf je gestroomlijnd in het water, wat vermoeidheid vermindert en je techniek verbetert. De flexibele schouderpanelen zorgen voor meer bewegingsvrijheid, terwijl de Speedflo- en Smoothskin-coatings de weerstand minimaliseren voor nóg meer snelheid. Wat de Agile écht onderscheidt, zijn de details: volledig gelijmd en blind gestikte naden (dus geen flatlock), een duurzame Talon Resistant coating tegen nagelscheuren en Pro Speed manchetten voor snelle. Een uitstekende keuze voor wie met vertrouwen zijn eerste meters in open water wil maken, of zijn eerste triathlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechter oksel. 1x nagelschade linker schouder en 1x een klein gaatje op de linker arm Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€259,-
€179,95Je bespaart €79,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 (2018) Aspire demo wetsuit dames maat M
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.