Zone3 Advance demo wetsuit dames maat SM  WS18WADV101DEMOSM Uitverkoop

Zone3 Advance demo wetsuit dames maat SM

WS18WADV101DEMOSM | Schrijf de eerste review! 39202 39202

Het Zone3 Advance demo wetsuit dames maat SM word beschouwd als het beste instapmodel op de markt en Zone3 heeft hard gewerkt om het uiterlijk, het gevoel en de kwaliteit van het pak in hun nieuwe collectie verder te verbeteren, terwijl de prijs zo laag mogelijk blijft.

Het wetsuit biedt niet alleen warmte, maar is ook ontworpen om je te helpen sneller en met minder inspanning te zwemmen.

Een nieuwe schouder lay-out en een nieuwe voering in de onderam zorgt voor een 8,5% meer bereik in het water en meer comfort en flexibiliteit.

Maat SM: lengte: 157-168 cm | gewicht: 60-70 kg | borst: 91-97 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft enkele beschadigingen opgelopen op de bovenbenen en arm, (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€229,95

184,95 €184,95

Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Advance demo wetsuit dames maat SM

Het Advance wetsuit heeft veel lof ontvangen in de triatlonwereld met een score van 95% in het 220 Magazine en de felbegeerde Best on Test-prijs, waarin staat dat de Advance niet onder doet voor mid-range producten die verkrijgbaar zijn voor tweemaal de prijs.

Tri247.com heeft het wetsuit in het verleden ook getest en stelde dat de schouderflexibiliteit net zo goed aanvoelde als een top-of-the-range wetsuit van een ander bekend merk.

Wat maakt dit product anders?
- Het beste instapmodel wetsuit voor beginners op de markt met meer dan vijf jaar aan fantastische recensies van klanten en de industrie.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.
- Nieuwe en verbeterde Flex-Fit schouderpaneel met Free Flex-voering op de onderarm voor extra bereik in het water.
- Het wetsuit is voorzien van hoogwaardige materialen en functies die bij andere wetsuits van deze prijs niet aanwezig zijn
- Focus op comfort en pasvorm met kenmerken zoals een laser gesneden kraag ontwerp.

Eigenschappen:
- Geweldige flexibiliteit rond de schouders en armen, zodat je comfortabel and energieeffeciënt kan zwemmen
- Core support drijfpanelen om de gestroomlijnde waterpositie vast te houden en energie te besparen
- Door het gebruik van SpeedFlo materiaal op 70% van het wetsuit wordt waterweerstand geminimaliseerd, de snelheid verhoogd en de duurzaamheid verbeterd. De overige 30% van het wetsuit is gemaakt van hoge kwaliteit gerubberiseerd smoothskin neopreen
- Zone3's kenmerkende siliconen gecoate Pro-Speed manchetten op de onderbenen, helpen enorm goed bij het uittrekken van het wetsuit bij transities tussen de triatlon elementen
- Laag en comfortabel nekprofiel
- Volledig getstikt en gelijmd voor nog meer flexibiliteit en comfort
- Hoge kwaliteits YKK rits, die helpt bij het uittrekken van het wetsuit
- De dikte rond de schouders en onderarmen is 2mm, rond de borstkas en bovenrug 3mm en 4mm rond de benen en zijpanelen

De Advance is het perfecte wetsuit voor iedereen die net begint met triatlon of open water zwemmen. Dit suit werkt ook heel goed als trainingspak zodat je jouw beste westuit voor wedstrijden kunt bewaren. Het pak is ontworpen met alle belangrijke kenmerken van Zone3 om te zorgen dat je snel, comfortabel en aangenaam kunt zwemmen.

Industrie awards:
220 Triathlon: Best on Test 2016
220 Triathlon: Best Buy 2017
Triathlon Plus: Top Value 2016

Maat SM: lengte: 157-168 cm | gewicht: 60-70 kg | borst: 91-97 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft enkele beschadigingen opgelopen op de bovenbenen en arm, (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Dames
  • Categorie Zone3 triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8 21% Korting Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8 (WGBR361)

De Orca Athlex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een uitstekende combinatie van hoge elasticiteit en gemiddeld drijfvermogen. Dit wetsuit is speciaal ontworpen voor zwemmers die van nature een correcte waterpositie kunnen behouden en op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid. Door het gebruik van dunne materialen in het bovenlichaam en een gemiddelde dikte in de benen, zorgt dit model voor een optimale balans tussen flexibiliteit en ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flex V2 ontvang je Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flex V2 Wetsuit is ideaal voor zwemmers die een balans zoeken tussen natuurlijke bewegingsvrijheid en hydrodynamische efficiëntie, zonder concessies te doen aan snelheid en comfort. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een klein gaatje op de rechter mouw en 3x nagelschade. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€369,-

€289,95

  Je bespaart €79,05 (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt heren 20% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt heren (WGBR352)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit heren als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij de rechter arm en het rechter been schade op de draad. dit is niet kapot.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw gebruikt dames 51% Korting BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw gebruikt dames (WGBR350)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechter oksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschading van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€279,95

€134,95

  Je bespaart €145,- (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit Demo heren M 37% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit Demo heren M (WGBR219)

Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2x nagelschade op het rechter bovenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€849,-

€529,-

  Je bespaart €320,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat ST 46% Korting BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat ST (WGBR246)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op beide armen en rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€279,95

€149,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

2XU Propel pro lange mouw gebruikt wetsuit zwart/rood dames SM 42% Korting 2XU Propel pro lange mouw gebruikt wetsuit zwart/rood dames SM (WGBR390)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/rood dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,95

€459,95

  Je bespaart €340,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Advance demo wetsuit dames maat SM

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.