
Het Zone3 Advance gebruikt wetsuit heren maat SM is het perfecte wetsuit voor iedereen die net begint met open water zwemmen of triatlon.
Het wetsuit is ontworpen met alle Zone3 hoofdkenmerken, om jou er van te verzekeren dat je snel, comfortabel en aangenaam kan zwemmen.
De dikte van de schouders en onderarmen is 2mm, de borstkas en bovenrug 3mm en 4mm op de benen en zijpanelen.
Door het gebruik van SpeedFlo materiaal wordt waterweerstand geminimaliseerd, de snelheid verhoogd en duurzaamheid verbeterd.
Maat SM: lengte: 170-178 cm | gewicht: 62-70 kg | borst: 89-97 cm.
Let op: dit gebruikte wetsuit heeft kleine beschadigingen opgelopen op de beide benen, arm en onder de schouder (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
€220,-
€139,95Je bespaart €80,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Advance gebruikt wetsuit heren maat SM
De Zone3 Advance is getest door 220 magazine in 2013 en vergeleken met 13 andere merken. De uiteindelijke beoordeling was 92%, waarmee het de BEST BUY award in de wacht sleepte. Zone3 probeert altijd de best mogelijke producten te produceren voor elke prijscategorie. En zoals ook ala in de review stond: "De Advance zou niet misstaan tussen de meeste mid-range wetsuits die twee keer zo duur zijn." Tri247.com heeft de Advance ook getest en zij vonden dat de schouderflexibiliteit van de Advance net zo goed aanvoelde als bij een topmodelwetsuit van andere merken in de triatlon wereld.
Eigenschappen:
1. Geweldige flexibiliteit rond de schouders en armen, zodat je comfortabel and energieeffeciënt kan zwemmen
2. Core support drijfpanelen om de gestroomlijnde waterpositie vast te houden en energie te besparen
3. Door het gebruik van SpeedFlo materiaal op 70% van het wetsuit wordt waterweerstand geminimaliseerd, de snelheid verhoogd en de duurzaamheid verbeterd. De overige 30% van het wetsuit is gemaakt van hoge kwaliteit gerubberiseerd smoothskin neopreen
4. Zone3's kenmerkende siliconen gecoate Pro-Speed manchetten op de onderbenen, helpen enorm goed bij het uittrekken van het wetsuit bij transities tussen de triatlon elementen
5. Laag en comfortabel nekprofiel
6. Volledig getstikt en gelijmd voor nog meer flexibiliteit en comfort
7. Hoge kwaliteits YKK rits, die helpt bij het uittrekken van het wetsuit
8. De dikte rond de schouders en onderarmen is 2mm, rond de borstkas en bovenrug 3mm en 4mm rond de benen en zijpanelen
Maat SM: lengte: 170-178 cm | gewicht: 62-70 kg | borst: 89-97 cm.
Let op: dit gebruikte wetsuit heeft kleine beschadigingen opgelopen op de beide benen, arm en onder de schouder (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau.
De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish.
De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming.
De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren.
Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2x nagelschade op het rechter bovenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€849,-
€529,-Je bespaart €320,- (incl. BTW)
Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is op de linkerzei gerepareerd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€859,-
€599,95Je bespaart €259,05 (incl. BTW)
Het Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit is ideaal als het water kouder is en je toch graag warmer wilt blijven in het water. Het pak is specifiek ontworpen om met uw eigen lichaamswarmte, de belangrijkste spieren en organen warm te houden. Het bekroonde Aspire pak is de basis van dit pak, wat specifiek aangepast is voor de herfst, winter en lente. Door gebruik te maken van 100% Yamamoto neopreen is het wetsuit ondanks de dikkere voering nog steeds flexibel en licht. De SCS Nano coating zorgt voor minder weerstand en voor de metallic gouden Pr-Speed manchetten. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft op beide oksels een lichte beschadiging. en op de rechter enkel een klein puntje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€599,-
€429,95Je bespaart €169,05 (incl. BTW)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen.
€349,95
€249,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is wat vies op de onderkant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€199,95
€149,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Orca Openwater Vitalis Hi-Vis Wetsuit is speciaal ontworpen om veilig en met maximale zichtbaarheid in open water te zwemmen en te trainen.
Biedt een zeer goede zichtbaarheid voor extra veiligheid in het water door de oranje neon armen.
Speciaal ontwikkeld voor zwemmen en trainen in open water.
Het biedt ook de nodige thermische isolatie om een ideale lichaamstemperatuur te behouden zonder aan beweging in te boeten.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de wetsuit kunt zien.
€199,-
€164,95Je bespaart €34,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Advance gebruikt wetsuit heren maat SM
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.