Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren 2020 demo maat L  WGBR30 Uitverkoop

Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren 2020 demo maat L

WGBR30 | Schrijf de eerste review! 72769 72769 607128942450

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren word beschouwd als het beste instapmodel op de markt en Zone3 heeft hard gewerkt om het uiterlijk, het gevoel en de kwaliteit van het pak in hun nieuwe collectie verder te verbeteren, terwijl de prijs zo laag mogelijk blijft.

Het wetsuit biedt niet alleen warmte, maar is ook ontworpen om je te helpen sneller en met minder inspanning te zwemmen.

Een nieuwe schouder lay-out en een nieuwe voering in de onderam zorgt voor een 8,5% meer bereik in het water en meer comfort en flexibiliteit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de linker borst. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€238,95

169,95 €169,95

Je bespaart €69,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren

Het Advance wetsuit heeft veel lof ontvangen in de triatlonwereld met een score van 94% in het 220 Magazine en de felbegeerde Best on Test-prijs, waarin staat dat de Advance niet onder doet voor mid-range producten die verkrijgbaar zijn voor tweemaal de prijs.

Tri247.com heeft het wetsuit in het verleden ook getest en stelde dat de schouderflexibiliteit net zo goed aanvoelde als een top-of-the-range wetsuit van een ander bekend merk.

Wat maakt dit product anders?
- Het beste instapmodel wetsuit voor beginners op de markt met meer dan vijf jaar aan fantastische recensies van klanten en de industrie.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.
- Nieuwe en verbeterde Flex-Fit schouderpaneel met Free Flex-voering op de onderarm voor extra bereik in het water.
- Het wetsuit is voorzien van hoogwaardige materialen en functies die bij andere wetsuits van deze prijs niet aanwezig zijn
- Focus op comfort en pasvorm met kenmerken zoals een laser gesneden kraag ontwerp.

Eigenschappen:
- Geweldige flexibiliteit rond de schouders en armen, zodat je comfortabel and energieeffeciënt kan zwemmen
- Core support drijfpanelen om de gestroomlijnde waterpositie vast te houden en energie te besparen
- Door het gebruik van SpeedFlo materiaal op 70% van het wetsuit wordt waterweerstand geminimaliseerd, de snelheid verhoogd en de duurzaamheid verbeterd. De overige 30% van het wetsuit is gemaakt van hoge kwaliteit gerubberiseerd smoothskin neopreen
- Zone3's kenmerkende siliconen gecoate Pro-Speed manchetten op de onderbenen, helpen enorm goed bij het uittrekken van het wetsuit bij transities tussen de triatlon elementen
- Laag en comfortabel nekprofiel
- Volledig getstikt en gelijmd voor nog meer flexibiliteit en comfort
- Hoge kwaliteits YKK rits, die helpt bij het uittrekken van het wetsuit
- De dikte rond de schouders en onderarmen is 2mm, rond de borstkas en bovenrug 3mm en 4mm rond de benen en zijpanelen

De Advance is het perfecte wetsuit voor iedereen die net begint met triatlon of open water zwemmen. Dit suit werkt ook heel goed als trainingspak zodat je jouw beste westuit voor wedstrijden kunt bewaren. Het pak is ontworpen met alle belangrijke kenmerken van Zone3 om te zorgen dat je snel, comfortabel en aangenaam kunt zwemmen.

Industrie awards:
220 Triathlon: Best on Test 2016
220 Triathlon: Best Buy 2017
Triathlon Plus: Top Value 2016

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Geel
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M 36% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M (WGBR245)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft over het gehele pak veel nagelscheurtjes. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,95

€349,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren ST 16% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren ST (WGBR314)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechter enkel en linker enkel. beschadiding op de linker pols en linker enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€238,95

€199,95

  Je bespaart €39,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XXL 34% Korting BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XXL (WGBR279)

De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechter arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€309,95

  Je bespaart €160,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames L 46% Korting BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames L (WGBR310)

Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op het rechterbeen. en de binnenkant been. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€250,-

  Je bespaart €219,95 (incl. BTW)

Zone3 Aspire gebruikt wetsuit heren maat ML 29% Korting Zone3 Aspire gebruikt wetsuit heren maat ML (WS18MASP101-GBRKT-ML)

De Zone3 Aspire gebruikt wetsuit heren wordt geprezen om het goede drijfvermogen, de geweldige bewegingsvrijheid en de hoge flexibiliteit rond de schouders. Het gehele pak is voorzien Aqua Dynamic Nano, dit minimaliseert de weerstand, de panelen en dikte maken de Aspire één van de meest comfortabele wetsuits. Het grootste paneel loopt van de borst tot de knieën, dit 5mm dikke paneel verhoogt het drijfvermogen van het pak aanzienlijk. De dikte van alle gebruikte materialen op het onderlichaam is 5mm, dit is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU. Maat ML | lengte: 173-188 cm | gewicht: 75-82 kg | borst: 102-107 cm. Let op: dit gebruikte wetsuit heeft meerdere beschadigingen opgelopen (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€399,-

€279,95

  Je bespaart €119,05 (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren ML 32% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren ML (WGBR301)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft vershillende nagelscheurtjes op de schouder links en rechts. nagelscheurtje op het kruid en beschadigd op de pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€404,95

  Je bespaart €194,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren 2020 demo maat L

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.