Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren 2020 gebruikt maat ML  WGBR26 Uitverkoop

Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren 2020 gebruikt maat ML

WGBR26 | Schrijf de eerste review! 72766 72766 607128942450

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren word beschouwd als het beste instapmodel op de markt en Zone3 heeft hard gewerkt om het uiterlijk, het gevoel en de kwaliteit van het pak in hun nieuwe collectie verder te verbeteren, terwijl de prijs zo laag mogelijk blijft.

Het wetsuit biedt niet alleen warmte, maar is ook ontworpen om je te helpen sneller en met minder inspanning te zwemmen.

Een nieuwe schouder lay-out en een nieuwe voering in de onderam zorgt voor een 8,5% meer bereik in het water en meer comfort en flexibiliteit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen boven het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€238,95

169,95 €169,95

Je bespaart €69,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren

Het Advance wetsuit heeft veel lof ontvangen in de triatlonwereld met een score van 94% in het 220 Magazine en de felbegeerde Best on Test-prijs, waarin staat dat de Advance niet onder doet voor mid-range producten die verkrijgbaar zijn voor tweemaal de prijs.

Tri247.com heeft het wetsuit in het verleden ook getest en stelde dat de schouderflexibiliteit net zo goed aanvoelde als een top-of-the-range wetsuit van een ander bekend merk.

Wat maakt dit product anders?
- Het beste instapmodel wetsuit voor beginners op de markt met meer dan vijf jaar aan fantastische recensies van klanten en de industrie.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.
- Nieuwe en verbeterde Flex-Fit schouderpaneel met Free Flex-voering op de onderarm voor extra bereik in het water.
- Het wetsuit is voorzien van hoogwaardige materialen en functies die bij andere wetsuits van deze prijs niet aanwezig zijn
- Focus op comfort en pasvorm met kenmerken zoals een laser gesneden kraag ontwerp.

Eigenschappen:
- Geweldige flexibiliteit rond de schouders en armen, zodat je comfortabel and energieeffeciënt kan zwemmen
- Core support drijfpanelen om de gestroomlijnde waterpositie vast te houden en energie te besparen
- Door het gebruik van SpeedFlo materiaal op 70% van het wetsuit wordt waterweerstand geminimaliseerd, de snelheid verhoogd en de duurzaamheid verbeterd. De overige 30% van het wetsuit is gemaakt van hoge kwaliteit gerubberiseerd smoothskin neopreen
- Zone3's kenmerkende siliconen gecoate Pro-Speed manchetten op de onderbenen, helpen enorm goed bij het uittrekken van het wetsuit bij transities tussen de triatlon elementen
- Laag en comfortabel nekprofiel
- Volledig getstikt en gelijmd voor nog meer flexibiliteit en comfort
- Hoge kwaliteits YKK rits, die helpt bij het uittrekken van het wetsuit
- De dikte rond de schouders en onderarmen is 2mm, rond de borstkas en bovenrug 3mm en 4mm rond de benen en zijpanelen

De Advance is het perfecte wetsuit voor iedereen die net begint met triatlon of open water zwemmen. Dit suit werkt ook heel goed als trainingspak zodat je jouw beste westuit voor wedstrijden kunt bewaren. Het pak is ontworpen met alle belangrijke kenmerken van Zone3 om te zorgen dat je snel, comfortabel en aangenaam kunt zwemmen.

Industrie awards:
220 Triathlon: Best on Test 2016
220 Triathlon: Best Buy 2017
Triathlon Plus: Top Value 2016

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Geel
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames 57% Korting BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames (0120006-045-sample)

De BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw is een sample wetsuit en is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: dit gaat om een sample van het originele Inferno 1.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€469,95

€199,95

  Je bespaart €270,- (incl. BTW)

Orca Vitalis Openwater Hi-Vis Demo wetsuit lange mouw heren S 17% Korting Orca Vitalis Openwater Hi-Vis Demo wetsuit lange mouw heren S (WGBR339)

De Orca Openwater Vitalis Hi-Vis Wetsuit is speciaal ontworpen om veilig en met maximale zichtbaarheid in open water te zwemmen en te trainen.

Biedt een zeer goede zichtbaarheid voor extra veiligheid in het water door de oranje neon armen. Speciaal ontwikkeld voor zwemmen en trainen in open water. Het biedt ook de nodige thermische isolatie om een ideale lichaamstemperatuur te behouden zonder aan beweging in te boeten. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,-

€164,95

  Je bespaart €34,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren MT 32% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren MT (WGBR323)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is bij de rits beschadigd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€134,95

  Je bespaart €65,- (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM 35% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM (WGBR270)

Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€849,-

€549,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

2XU P:2 Propel lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen dames ST 58% Korting 2XU P:2 Propel lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen dames ST (WGBR347)

Dit 2XU P:2 Propel lange mouw wetsuit zwart/groen dames zit bordenvol allemaal ontworpen om de prestaties te ondersteunen en te verbeteren. De P:1 is gemaakt van een 39 cell neopreen met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm wat zorgt voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De P:2 van 2XU is marktleider in de mid-range wetsuits en beschikt over veel eigenschappen die je normaal alleen bij aller duurste wetsuits vind. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€499,95

€209,95

  Je bespaart €290,- (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat XXL 36% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat XXL (WGBR236)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft 2 nagelscheurtjes op het linker bovenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€549,95

€349,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren 2020 gebruikt maat ML

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.