Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren demo maat ST  WGBR64 Uitverkoop

Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren demo maat ST

WGBR64 | Schrijf de eerste review! 74020 74020 607128942450

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren word beschouwd als het beste instapmodel op de markt en Zone3 heeft hard gewerkt om het uiterlijk, het gevoel en de kwaliteit van het pak in hun nieuwe collectie verder te verbeteren, terwijl de prijs zo laag mogelijk blijft.

Het wetsuit biedt niet alleen warmte, maar is ook ontworpen om je te helpen sneller en met minder inspanning te zwemmen.

Een nieuwe schouder lay-out en een nieuwe voering in de onderam zorgt voor een 8,5% meer bereik in het water en meer comfort en flexibiliteit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op de linker arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€238,95

168,95 €168,95

Je bespaart €70,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren

Het Advance wetsuit heeft veel lof ontvangen in de triatlonwereld met een score van 94% in het 220 Magazine en de felbegeerde Best on Test-prijs, waarin staat dat de Advance niet onder doet voor mid-range producten die verkrijgbaar zijn voor tweemaal de prijs.

Tri247.com heeft het wetsuit in het verleden ook getest en stelde dat de schouderflexibiliteit net zo goed aanvoelde als een top-of-the-range wetsuit van een ander bekend merk.

Wat maakt dit product anders?
- Het beste instapmodel wetsuit voor beginners op de markt met meer dan vijf jaar aan fantastische recensies van klanten en de industrie.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.
- Nieuwe en verbeterde Flex-Fit schouderpaneel met Free Flex-voering op de onderarm voor extra bereik in het water.
- Het wetsuit is voorzien van hoogwaardige materialen en functies die bij andere wetsuits van deze prijs niet aanwezig zijn
- Focus op comfort en pasvorm met kenmerken zoals een laser gesneden kraag ontwerp.

Eigenschappen:
- Geweldige flexibiliteit rond de schouders en armen, zodat je comfortabel and energieeffeciënt kan zwemmen
- Core support drijfpanelen om de gestroomlijnde waterpositie vast te houden en energie te besparen
- Door het gebruik van SpeedFlo materiaal op 70% van het wetsuit wordt waterweerstand geminimaliseerd, de snelheid verhoogd en de duurzaamheid verbeterd. De overige 30% van het wetsuit is gemaakt van hoge kwaliteit gerubberiseerd smoothskin neopreen
- Zone3's kenmerkende siliconen gecoate Pro-Speed manchetten op de onderbenen, helpen enorm goed bij het uittrekken van het wetsuit bij transities tussen de triatlon elementen
- Laag en comfortabel nekprofiel
- Volledig getstikt en gelijmd voor nog meer flexibiliteit en comfort
- Hoge kwaliteits YKK rits, die helpt bij het uittrekken van het wetsuit
- De dikte rond de schouders en onderarmen is 2mm, rond de borstkas en bovenrug 3mm en 4mm rond de benen en zijpanelen

De Advance is het perfecte wetsuit voor iedereen die net begint met triatlon of open water zwemmen. Dit suit werkt ook heel goed als trainingspak zodat je jouw beste westuit voor wedstrijden kunt bewaren. Het pak is ontworpen met alle belangrijke kenmerken van Zone3 om te zorgen dat je snel, comfortabel en aangenaam kunt zwemmen.

Industrie awards:
220 Triathlon: Best on Test 2016
220 Triathlon: Best Buy 2017
Triathlon Plus: Top Value 2016

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Geel
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames L 12% Korting BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames L (WGBR282)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het onderbeen links. kleine beschadiging rechts pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,-

€699,-

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ST 32% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ST (WGBR325)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de schouder. ook was die op enkele plekken gescheurd op de naam maar dit is allemaal gerepareerd.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€328,95

€222,95

  Je bespaart €106,- (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren ML 25% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren ML (WGBR262)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een klein scheurtje bij de rechter pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€149,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren maat XS 34% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren maat XS (WGBR225)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de borst. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,-

€129,95

  Je bespaart €69,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M 20% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M (WGBR281)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd in de nek. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€159,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren L 25% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren L (WGBR319)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€599,-

€444,95

  Je bespaart €154,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren demo maat ST

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.