Uitverkoop
De Zone3 Aspire demo wetsuit heren maat ST wordt geprezen om het goede drijfvermogen, de geweldige bewegingsvrijheid en de hoge flexibiliteit rond de schouders.
Het gehele pak is voorzien Aqua Dynamic Nano, dit minimaliseert de weerstand, de panelen en dikte maken de Aspire één van de meest comfortabele wetsuits.
Het grootste paneel loopt van de borst tot de knieën, dit 5mm dikke paneel verhoogt het drijfvermogen van het pak aanzienlijk.
De dikte van alle gebruikte materialen op het onderlichaam is 5mm, dit is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU.
Maat ST | lengte: 175-191 cm | gewicht: 64-72 kg | borst: 89-97 cm.
Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens een demo dag een kleine beschadiging opgelopen op de heup (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
€399,-
€279,95Je bespaart €119,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Aspire demo wetsuit heren maat ST
Vanwege de populariteit van de Aspire, heeft Zone3 minimale wijzigingen aangebracht aan de nieuwste versie van het pak. De nadruk lag vooral op het verder vergroten van de flexibiliteit en dit werd bereikt door de introductie van een nieuw schouderpaneelontwerp dat uit één stuk bestaat en door het gebruik van Yamamoto-materialen met een hogere rek.
De Aspire zit boordevol functies om het snelste en meest energiezuinige zwemmen mogelijk te maken.
Wat maakt dit product anders:
- Een van de hoogst gewaardeerde wetsuits van het afgelopen decennium dat een breed scala aan prijzen gewonnen heeft. Perfect voor beginners tot en met elites.
- Gemaakt met 100% Yamamoto-materialen om een veel lichter, flexibeler pak te garanderen voor maximaal comfort en prestaties.
- SCS-nanocoating om de wrijving onderwater aanzienlijk te verminderen.
- Ontworpen voor een snel, soepel en natuurlijk gevoel zwemmen.
Eigenschappen:
- Eersteklas SCS Yamamoto voor uitstekende continueuze flexibiliteit, comfort en prestatievermogen.
- Het wetsuit is voorzien van een zogenaamde aquadynamische coating. Deze extra laag over het neopreen verlaagt uw weerstand in het water.
- Uitgebreid onderzoek naar de vormgeving van panden en materiaaldikte en een nauwgezet productieproces maken dit één van de meest natuurlijk aanvoelende wetsuits dat er is.
- Geoptimaliseerd schouderpand (veerbelasting) zodat u betere armslagen kunt maken, energie bespaart en sneller vooruit komt.
- Het 5 mm dikke neopreen (dat is de maximaal toegestane dikte onder de bepalingen van het ITU wedstrijdregelement) is eersteklas materiaal is toegepast op het bovenlichaam tot aan de knieën, voor een uitzonderlijk drijfvermogen en de perfecte ligging in het water.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd.
- 3D panden bij de voorarmen verbeteren het contactoppervlak met het water tijdens de trekfase, zodat elke armslag meer efficiënt is. Meer stuwkracht betekent meer snelheid.
Maat ST | lengte: 175-191 cm | gewicht: 64-72 kg | borst: 89-97 cm.
Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens een demo dag een kleine beschadiging opgelopen op de heup (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
19% Korting
Zone3 Aspect lange mouw gebruikt wetsuit dames SM
(WGBR367)
Het Zone3 Aspect lange mouw wetsuit is geoptimaliseerd voor het seizoen SS23 met nieuwe Pro-Speed polsmanchetten voor snel en eenvoudig uittrekken, verfijnde graphics, en verbeterde constructie voor extra duurzaamheid. Ondanks deze verbeteringen blijft de kern hetzelfde: het revolutionaire Aspect wetsuit biedt openwaterzwemmers de mogelijkheid om zowel schoolslag als borstcrawl comfortabel te zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft lichte beschadigingen op rechterknie. 1x nagelschade op het linkerbeen achter. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€209,95
€169,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
32% Korting
Zone3 Vision lange mouw gebruikt wetsuit heren SM
(WGBR380)
Het Zone3 Vision lange mouw wetsuit heeft van de het top wetsuit de Vanquish van Zone3 de belangrijkste kenmerken overgenomen, waardoor dit het snelste instap wetsuit op de markt geworden is. Triathlon Plus Magazine is zeer onder de indruk en geeft het een 5/5 voor de prestatie, waarde en overall. Dit is de hoogste waardering die een wetsuit ooit behaald heeft in dit magazine. Of u nou beginner bent, of juist een upgrade zoekt voor uw huidige wetsuit, de Vision heeft alles wat u nodig heeft. Het heren model is gericht op het bieden van maximaal drijfvermogen voor zwemmers met zware benen en is daarom voorzien van drijfpanelen op de heupen, romp en benen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een klein scheurtje bij de rechter oksel. en rechterzei is de naad gescheurd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€428,95
€289,95Je bespaart €139,- (incl. BTW)
45% Korting
BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren S
(WGBR385)
Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is beschadigd aan de onderkant. diverse nagelschades. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€549,-
€299,95Je bespaart €249,05 (incl. BTW)
30% Korting
BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L
(WGBR388)
Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft diverse nagelschades op de linker en rechter arm. 1x scheur bij de borst. 2x op de rechter zei. gescheurd bij het kruid. 1x linkerbeen en 2x op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€649,-
€449,95Je bespaart €199,05 (incl. BTW)
21% Korting
BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren L
(WGBR399)
Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de buik. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€219,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
36% Korting
BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M
(WGBR245)
Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft over het gehele pak veel nagelscheurtjes. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€549,95
€349,95Je bespaart €200,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit heren maat ST
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.