Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit heren maat ST  WS18MASP101DEMOST Uitverkoop

Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit heren maat ST

WS18MASP101DEMOST | Schrijf de eerste review! 39236 39236

De Zone3 Aspire demo wetsuit heren maat ST wordt geprezen om het goede drijfvermogen, de geweldige bewegingsvrijheid en de hoge flexibiliteit rond de schouders.

Het gehele pak is voorzien Aqua Dynamic Nano, dit minimaliseert de weerstand, de panelen en dikte maken de Aspire één van de meest comfortabele wetsuits.

Het grootste paneel loopt van de borst tot de knieën, dit 5mm dikke paneel verhoogt het drijfvermogen van het pak aanzienlijk.

De dikte van alle gebruikte materialen op het onderlichaam is 5mm, dit is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU.

Maat ST | lengte: 175-191 cm | gewicht: 64-72 kg | borst: 89-97 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens een demo dag een kleine beschadiging opgelopen op de heup (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€399,-

279,95 €279,95

Je bespaart €119,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Aspire demo wetsuit heren maat ST

Vanwege de populariteit van de Aspire, heeft Zone3 minimale wijzigingen aangebracht aan de nieuwste versie van het pak. De nadruk lag vooral op het verder vergroten van de flexibiliteit en dit werd bereikt door de introductie van een nieuw schouderpaneelontwerp dat uit één stuk bestaat en door het gebruik van Yamamoto-materialen met een hogere rek.

De Aspire zit boordevol functies om het snelste en meest energiezuinige zwemmen mogelijk te maken.

Wat maakt dit product anders:
- Een van de hoogst gewaardeerde wetsuits van het afgelopen decennium dat een breed scala aan prijzen gewonnen heeft. Perfect voor beginners tot en met elites.
- Gemaakt met 100% Yamamoto-materialen om een veel lichter, flexibeler pak te garanderen voor maximaal comfort en prestaties.
- SCS-nanocoating om de wrijving onderwater aanzienlijk te verminderen.
- Ontworpen voor een snel, soepel en natuurlijk gevoel zwemmen.

Eigenschappen:
- Eersteklas SCS Yamamoto voor uitstekende continueuze flexibiliteit, comfort en prestatievermogen.
- Het wetsuit is voorzien van een zogenaamde aquadynamische coating. Deze extra laag over het neopreen verlaagt uw weerstand in het water.
- Uitgebreid onderzoek naar de vormgeving van panden en materiaaldikte en een nauwgezet productieproces maken dit één van de meest natuurlijk aanvoelende wetsuits dat er is.
- Geoptimaliseerd schouderpand (veerbelasting) zodat u betere armslagen kunt maken, energie bespaart en sneller vooruit komt.
- Het 5 mm dikke neopreen (dat is de maximaal toegestane dikte onder de bepalingen van het ITU wedstrijdregelement) is eersteklas materiaal is toegepast op het bovenlichaam tot aan de knieën, voor een uitzonderlijk drijfvermogen en de perfecte ligging in het water.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd.
- 3D panden bij de voorarmen verbeteren het contactoppervlak met het water tijdens de trekfase, zodat elke armslag meer efficiënt is. Meer stuwkracht betekent meer snelheid.

Maat ST | lengte: 175-191 cm | gewicht: 64-72 kg | borst: 89-97 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens een demo dag een kleine beschadiging opgelopen op de heup (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Kwaliteit Gemiddeld wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren ST 32% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren ST (WGBR365)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur op de naad binnenkant rechterbeen en op de heup rechts. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€174,95

  Je bespaart €84,05 (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 Demo wetsuit lange mouw heren MT 25% Korting BTTLNS Inferno 1.0 Demo wetsuit lange mouw heren MT (WGBR337)

De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€349,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ST 44% Korting BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ST (WGBR375)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€439,95

  Je bespaart €359,05 (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren ML 36% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren ML (WGBR301)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft vershillende nagelscheurtjes op de schouder links en rechts. nagelscheurtje op het kruid en beschadigd op de pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€379,95

  Je bespaart €219,05 (incl. BTW)

BTTLNS Nereus 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL 51% Korting BTTLNS Nereus 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL (WGBR393)

Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linkerpols. 1x nagelschade op de linkerarm en 1x nagelschade op het rechterbeen en 2x op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€429,95

€209,95

  Je bespaart €220,- (incl. BTW)

BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren ML 21% Korting BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren ML (WGBR396)

Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€219,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit heren maat ST

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.