Zone3 Evolution gebruikt swimrun heren ML  WGBR376 Uitverkoop

Zone3 Evolution gebruikt swimrun heren ML

WGBR376 | Schrijf de eerste review! 121494 121494

De Zone3 Evolution swimrun heren is ontworpen in samenwerking met voormalige winnaars van de beroemde ÖtillÖ-race in Zweden.

Aan alles is gedacht met betrekking tot flexibiliteit, comfort, drijfvermogen en functionaliteit.

Het pak is ontworpen om er zowel mee te kunnen zwemmen als hardlopen, wat betekent dat je maar 1 pak nodig hebt voor de hele race.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de linkermouw, 1x nagelschade op het linkerbeen en 1x een scheurtje bij de rechter oksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
ML
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€489,-

399,95 €399,95

Je bespaart €89,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de linkermouw, 1x nagelschade op het linkerbeen en 1x een scheurtje bij de rechter oksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Zone3 Evolution swimrun heren

De Evolution combineert alle voordelen van een wetsuit met de zeer flexibele stretchpanelen voor het hardlopen. Hij heeft ook een ritssluiting aan de voorkant die makkelijk tijdens het hardlopen losser gemaakt kan worden om zo het ademen makkelijker te maken. De swimrun zit vol met innovatieve functies en was daarom ook genomineerd voor de 'Gamechanger of the year' prijs gehouden door 220Triathlon magazine.

Wat maakt dit product anders:
- Het eerste met de rits aan de voorkant geoptimaliseerde Swim-Run.
- Ontworpen in samenwerking met eerdere ÖtillÖ winnaars.
- Genomineerd voor de ‘Gamechanger of the year’ prijs van 220 Triathlon.
- Gemaakt met Yamamoto-materialen wat het pak lichter en flexibeler maakt en zorgt voor maximaal comfort en prestaties.

Specificaties
  • Maat wetsuit ML
  • Merken Zone3
  • Uitvoering Swimrun suits
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Oranje
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone 3 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Pullbuoy Peleus 1.0 BTTLNS Pullbuoy Peleus 1.0 (0120014-020)

De BTTLNS Pullbuoy Peleus 1.0 fixeert de benen waardoor u de volledige focus op het bovenlijf kunt leggen. Door het hoog drijvende vermogen zorgt de Peleus 1.0 voor een perfecte positie in het water. Gemaakt van EVA-schuim waardoor het niet zal gaan schuren of irriteren. Train uw kracht en techniek gemakkelijk met de Peleus 1.0!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€17,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Trireme 1.0 handpeddels zilver BTTLNS Trireme 1.0 handpeddels zilver (0119010-097)

De BTTLNS Trireme handpeddels zijn ideaal tijdens trainingssessies om de kracht en zwemtechniek te verbeteren. Een ergonomisch design zorgt ervoor dat de peddel goed in de hand aansluit en de brede bandjes snijden niet in de hand. De handpeddels zijn beschikbaar in maat S/M voor jeugd, dames en heren met kleine handen en in maat XL voor dames met grote handen en normale heren handen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€19,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren 62% Korting BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren (0120001-088-sample)

De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€299,95

  Je bespaart €499,05 (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit dames 37% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit dames (WGBR356)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op het rechter bovenbeen.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€349,95

€219,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L 30% Korting BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L (WGBR388)

Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft diverse nagelschades op de linker en rechter arm. 1x scheur bij de borst. 2x op de rechter zei. gescheurd bij het kruid. 1x linkerbeen en 2x op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€649,-

€449,95

  Je bespaart €199,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat ST 36% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat ST (WGBR239)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes op beide armen, het kruis en de enkelstukken zijn beschadigd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,95

€349,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Evolution gebruikt swimrun heren ML

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.