Zone3 Evolution swimrun heren 2020 demo maat M  WGBR252 Uitverkoop

Zone3 Evolution swimrun heren 2020 demo maat M

WGBR252 | Schrijf de eerste review! 102206 102206

De Zone3 Evolution swimrun heren is ontworpen in samenwerking met voormalige winnaars van de beroemde ÖtillÖ-race in Zweden.

Aan alles is gedacht met betrekking tot flexibiliteit, comfort, drijfvermogen en functionaliteit.

Het pak is ontworpen om er zowel mee te kunnen zwemmen als hardlopen, wat betekent dat je maar 1 pak nodig hebt voor de hele race.

De Evolution swim-run wordt geleverd met arm sleeves.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft in de rechteroksel een nagelscheurtje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
M
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€474,95

249,95 €249,95

Je bespaart €225,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft in de rechteroksel een nagelscheurtje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Zone3 Evolution swimrun heren

De Evolution combineert alle voordelen van een wetsuit met de zeer flexibele stretchpanelen voor het hardlopen. Hij heeft ook een ritssluiting aan de voorkant die makkelijk tijdens het hardlopen losser gemaakt kan worden om zo het ademen makkelijker te maken. De swimrun zit vol met innovatieve functies en was daarom ook genomineerd voor de 'Gamechanger of the year' prijs gehouden door 220Triathlon magazine.

Wat maakt dit product anders:
- Het eerste met de rits aan de voorkant geoptimaliseerde Swim-Run.
- Ontworpen in samenwerking met eerdere ÖtillÖ winnaars.
- Genomineerd voor de ‘Gamechanger of the year’ prijs van 220 Triathlon.
- Gemaakt met Yamamoto-materialen wat het pak lichter en flexibeler maakt en zorgt voor maximaal comfort en prestaties.

Specificaties
  • Maat wetsuit M
  • Merken Zone3
  • Uitvoering Swimrun suits
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Pullbuoy Peleus 1.0 BTTLNS Pullbuoy Peleus 1.0 (0120014-020)

De BTTLNS Pullbuoy Peleus 1.0 fixeert de benen waardoor u de volledige focus op het bovenlijf kunt leggen. Door het hoog drijvende vermogen zorgt de Peleus 1.0 voor een perfecte positie in het water. Gemaakt van EVA-schuim waardoor het niet zal gaan schuren of irriteren. Train uw kracht en techniek gemakkelijk met de Peleus 1.0!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€17,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Trireme 1.0 handpeddels zilver BTTLNS Trireme 1.0 handpeddels zilver (0119010-097)

De BTTLNS Trireme handpeddels zijn ideaal tijdens trainingssessies om de kracht en zwemtechniek te verbeteren. Een ergonomisch design zorgt ervoor dat de peddel goed in de hand aansluit en de brede bandjes snijden niet in de hand. De handpeddels zijn beschikbaar in maat S/M voor jeugd, dames en heren met kleine handen en in maat XL voor dames met grote handen en normale heren handen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€19,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw gebruikt dames 51% Korting BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw gebruikt dames (WGBR350)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechter oksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschading van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€134,95

  Je bespaart €145,- (incl. BTW)

Orca Vitalis Light mouwloos gebruikt wetsuit dames M 23% Korting Orca Vitalis Light mouwloos gebruikt wetsuit dames M (WGBR378)

De Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit is de evolutie van Openwater RS1 Sleeveless. Het Vitalis Light open water wetsuit is de perfecte keuze voor zwemmers die niet veel warmte-isolatie nodig hebben en de voorkeur geven aan een wetsuit met meer flexibiliteit voor onbeperkte bewegingsvrijheid tijdens het zwemmen.

De mouwloze constructie geeft u absolute bewegingsvrijheid in het schouder- en armgebied bij het zwemmen in open water Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 3x nagelschade op de voorkant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,-

€189,95

  Je bespaart €59,05 (incl. BTW)

2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M 50% Korting 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M (WGBR190)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en nagelscheurtje op de linkerscheen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,95

€399,95

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat XS 50% Korting 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat XS (WGBR193)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en een nagelscheurtje op de linker & rechtermouw. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,95

€399,95

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Evolution swimrun heren 2020 demo maat M

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.