Uitverkoop
Het Zone3 Vanquish gebruikt wetsuit dames maat M is niet alleen de keuze van 's werelds beste triatleten, maar is ook erg populair onder ervaren zwemmers.
Extra comfort, flexibiliteit in de schouders, meer drijfvermogen, dit wetsuit is de topper van Zone3.
Met dit aerodynamische neopreen heeft u 30% meer drijfvermogen dan met conventioneel neopreen.
Aeroforce materiaal bij de voorarmen voor een beter contact met het water en een meer efficiënte armslag.
Bij de Vanquish is een dubbele laag van waterafstotend lycra gebruikt.
Maat M: lengte: 165-178 cm | gewicht: 60-67 kg | borst: 89-94 cm.
Let op: dit gebruikte wetsuit had een kleine beschadiging aan het been (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
€649,-
€389,95Je bespaart €259,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Vanquish gebruikt wetsuit dames maat M
In de afgelopen twee jaar heeft de Vanquish de reputatie opgebouwd van het snelste en meest comfortabele wetsuit op de markt de Vanquish is gebruikt en geliefd door meer dan duizenden amateurtriatleten en -zwemmers maar ook bij enkele van de beste atleten ter wereld. Ironman-afstand triatleten vinden dit wetsuit zo goed vanwege het hoge niveau van comfort en flexibiliteit rond de schouders en Sprint / Olympische triatleten vanwege de snelheid en het mega-drijfvermogen.
Wat maakt dit product anders:
- Uitgeroepen als Zone3's beste ever-wetsuit met onverslaanbare prestaties.
- Ontworpen om aan te voelen alsof u geen natpak draagt.
- Ongeëvenaarde flexibiliteit door de schouders, armen, borst en rug met een volledig 1,5-mm Yamamoto # 40 SCS neopreen.
- Ongelooflijk flexibel en drijfvermogen. Supersnel en soepel in het water.
- Paneelontwerp, materialen en innovatieve functies resulteren in een ongelooflijke duik die niet te vergelijken is met andere wetsuit op de markt.
Eigenschappen:
1. Ultradunne schouderpanden uit één stuk, van elleboog tot elleboog. U voelt het verschil meteen wanneer u het pak aantrekt! Maximale flexibiliteit betekent dat u de afgelegde afstand per slag kunt vergroten, uw krachten spaart en de kans op pijn in de schouders afneemt
2. De Vanquish bestaat uit de meest hoogstaande prestatiematerialen die er zijn. Combineer dat met een zorgvuldig uitgedacht ontwerp van de verschillende panden voor maximale flexibiliteit en een gebalanceerd drijfvermogen
3. Het aerodynamische neopreen is voorzien van luchtkamers tussen de verschillende materiaallagen waardoor u tot wel 30% meer drijfvermogen heeft in het water dan met conventioneel neopreen. Dit speciale neopreen met luchtkamers is aangebracht op de borst en de dijen ter bevordering van de rompstabiliteit en uw beenspieren wanneer u in open water zwemt
4. Het drijfvermogen van het wetsuit is uitgebalanceerd voor een optimaal gestroomlijnde zwemhouding en maximale efficiëntie bij iedere slag
5. Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd
6. De zogenaamde Speed kanalen op de borst leiden het water direct naar de benen voor meer drijfvermogen en zorgen ervoor dat iedere beenslag meer effect heeft
7. Sensory Catch pand: Aeroforce materiaal bij de voorarmen voor een beter contact met het water en een meer efficiënte armslag
8. De Vanquish bestaat uit dubbellaags, waterafstotend lycra van hoge kwaliteit in plaats van het traditionele rubber. Dit voorkomt moeheid bij de armen. Bij de trekfase van iedere slag ontstaat er namelijk minder weerstand, waardoor de zwemmer kan werken aan een zo efficiënt mogelijke manier van zwemmen. Er kan geen water in het pak lopen, maar u voelt bij de voorarmen wel hoe warm of koud het water juist is. Dit helpt u om uw handen en voorarmen in de juiste positie te houden en maakt het zwemmen in een wetsuit zo natuurlijk mogelijk
9. V-hals met ingewerkt materiaal zodat de neklijn zijn vorm behoudt. De ademsappel wordt comfortabel vrij gehouden
10. De rits opent van onder naar boven en is voorzien van een trekkoord voor een nog snellere wisseling van onderdeel tijdens een wedsrijd
11. Neopreen van een stijlvol donkergrijze kleur met gouden en bronskleurige tint voor een exclusieve look
De Vanquish is iets waar we buitengewoon gepassioneerd en enthousiast over zijn. We hebben al onze kennis het energy in het ontwerp gestopt en we hebben met behulp van fysica het snelste wetsuit mogelijk gemaakt. Het maakt gebruik van enkele van 's werelds hoogst presterende materialen en combineert deze met een grondig onderzocht paneelontwerp om maximale flexibiliteit en uitgebalanceerd drijfvermogen te garanderen.
Als je de mogelijkheid heeft om deze reeks te proberen, dan hopen we dat je het net zo leuk vindt als wij en hopen dat het je kan helpen uw doel te bereiken, of dat nu de concurrentie voor zijn is of gewoon meer dan ooit geniet van het zwemmen.
Maat M: lengte: 165-178 cm | gewicht: 60-67 kg | borst: 89-94 cm.
Let op: dit gebruikte wetsuit had een kleine beschadiging aan het been (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
40% Korting
BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L
(WGBR383)
Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft diverse nagelschades. rechter schouder, links borst, 2x op de linkse arm, 1x heup links, op het rechter bovenbeen, op de naad been links, 2x zei links en 2x op de bil. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€649,-
€388,95Je bespaart €260,05 (incl. BTW)
46% Korting
BTTLNS Inferno 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren M
(WGBR384)
De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Uitgerust met innovatieve Nano-Aerodome panelen, drukverlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de pols. ook diverse nagelschades. op het been, armen en rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€469,95
€249,95Je bespaart €220,- (incl. BTW)
21% Korting
Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8
(WGBR361)
De Orca Athlex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een uitstekende combinatie van hoge elasticiteit en gemiddeld drijfvermogen. Dit wetsuit is speciaal ontworpen voor zwemmers die van nature een correcte waterpositie kunnen behouden en op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid. Door het gebruik van dunne materialen in het bovenlichaam en een gemiddelde dikte in de benen, zorgt dit model voor een optimale balans tussen flexibiliteit en ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flex V2 ontvang je Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flex V2 Wetsuit is ideaal voor zwemmers die een balans zoeken tussen natuurlijke bewegingsvrijheid en hydrodynamische efficiëntie, zonder concessies te doen aan snelheid en comfort. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een klein gaatje op de rechter mouw en 3x nagelschade. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.
€369,-
€289,95Je bespaart €79,05 (incl. BTW)
50% Korting
2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat ST
(WGBR195)
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.
In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,95
€399,95Je bespaart €400,- (incl. BTW)
35% Korting
Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM
(WGBR270)
Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€849,-
€549,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
39% Korting
Zone3 Vision lange mouw gebruikt wetsuit heren SM
(WGBR389)
Het Zone3 Vision lange mouw wetsuit heeft van de het top wetsuit de Vanquish van Zone3 de belangrijkste kenmerken overgenomen, waardoor dit het snelste instap wetsuit op de markt geworden is. Triathlon Plus Magazine is zeer onder de indruk en geeft het een 5/5 voor de prestatie, waarde en overall. Dit is de hoogste waardering die een wetsuit ooit behaald heeft in dit magazine. Of u nou beginner bent, of juist een upgrade zoekt voor uw huidige wetsuit, de Vision heeft alles wat u nodig heeft. Het heren model is gericht op het bieden van maximaal drijfvermogen voor zwemmers met zware benen en is daarom voorzien van drijfpanelen op de heupen, romp en benen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de linker oksel en op de rechterpols. heeft verschillende nagelschade op de buik, de rug en op de zei. ook heeft die een scheur op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€428,95
€259,95Je bespaart €169,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vanquish (2018) gebruikt wetsuit dames maat M
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.