Zone3 Vanquish (2018) gebruikt wetsuit heren maat ML  WS18MVAN101GBRKTML Uitverkoop

Zone3 Vanquish (2018) gebruikt wetsuit heren maat ML

WS18MVAN101GBRKTML | Schrijf de eerste review! 39244 39244

De Zone3 Vanquish gebruikt wetsuit heren maat ML is niet alleen de keuze van 's werelds beste triatleten, maar is ook erg populair onder ervaren zwemmers.

Extra comfort, flexibiliteit in de schouders, meer drijfvermogen, Dit wetsuit is de topper van Zone3.

Met dit aerodynamische neopreen heeft u 30% meer drijfvermogen dan met conventioneel neopreen.

Aeroforce materiaal bij de voorarmen voor een beter contact met het water en een meer efficiënte armslag.

Bij de Vanquish is een dubbele laag van waterafstotend lycra gebruikt.

Maat ML | lengte: 173-188 cm | gewicht: 75-82 kg | borst: 102-107 cm.

Let op: dit gebruikte wetsuit heeft beschadigingen opgelopen op het linker been en de rug (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€675,-

399,95 €399,95

Je bespaart €275,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Vanquish gebruikt wetsuit heren maat ML

In de afgelopen twee jaar heeft de Vanquish de reputatie opgebouwd van het snelste en meest comfortabele wetsuit op de markt de Vanquish is gebruikt en geliefd door meer dan duizenden amateurtriatleten en -zwemmers maar ook bij enkele van de beste atleten ter wereld. Ironman-afstand triatleten vinden dit wetsuit zo goed vanwege het hoge niveau van comfort en flexibiliteit rond de schouders en Sprint / Olympische triatleten vanwege de snelheid en het mega-drijfvermogen.

Wat maakt dit product anders:
- Uitgeroepen als Zone3's beste ever-wetsuit met onverslaanbare prestaties.
- Ontworpen om aan te voelen alsof u geen natpak draagt.
- Ongeëvenaarde flexibiliteit door de schouders, armen, borst en rug met een volledig 1,5-mm Yamamoto # 40 SCS neopreen.
- Ongelooflijk flexibel en drijfvermogen. Supersnel en soepel in het water.
- Paneelontwerp, materialen en innovatieve functies resulteren in een ongelooflijke duik die niet te vergelijken is met andere wetsuit op de markt.

Eigenschappen:
1.
 Ultradunne schouderpanden uit één stuk, van elleboog tot elleboog. U voelt het verschil meteen wanneer u het pak aantrekt! Maximale flexibiliteit betekent dat u de afgelegde afstand per slag kunt vergroten, uw krachten spaart en de kans op pijn in de schouders afneemt

2. De Vanquish bestaat uit de meest hoogstaande prestatiematerialen die er zijn. Combineer dat met een zorgvuldig uitgedacht ontwerp van de verschillende panden voor maximale flexibiliteit en een gebalanceerd drijfvermogen

3. Het aerodynamische neopreen is voorzien van luchtkamers tussen de verschillende materiaallagen waardoor u tot wel 30% meer drijfvermogen heeft in het water dan met conventioneel neopreen. Dit speciale neopreen met luchtkamers is aangebracht op de borst en de dijen ter bevordering van de rompstabiliteit en uw beenspieren wanneer u in open water zwemt

4. Het drijfvermogen van het wetsuit is uitgebalanceerd voor een optimaal gestroomlijnde zwemhouding en maximale efficiëntie bij iedere slag

5. Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd

6. De zogenaamde Speed kanalen op de borst leiden het water direct naar de benen voor meer drijfvermogen en zorgen ervoor dat iedere beenslag meer effect heeft

7. Sensory Catch pand: Aeroforce materiaal bij de voorarmen voor een beter contact met het water en een meer efficiënte armslag

8. De Vanquish bestaat uit dubbellaags, waterafstotend lycra van hoge kwaliteit in plaats van het traditionele rubber. Dit voorkomt moeheid bij de armen. Bij de trekfase van iedere slag ontstaat er namelijk minder weerstand, waardoor de zwemmer kan werken aan een zo efficiënt mogelijke manier van zwemmen. Er kan geen water in het pak lopen, maar u voelt bij de voorarmen wel hoe warm of koud het water juist is. Dit helpt u om uw handen en voorarmen in de juiste positie te houden en maakt het zwemmen in een wetsuit zo natuurlijk mogelijk

9. V-hals met ingewerkt materiaal zodat de neklijn zijn vorm behoudt. De ademsappel wordt comfortabel vrij gehouden

10 De rits opent van onder naar boven en is voorzien van een trekkoord voor een nog snellere wisseling van onderdeel tijdens een wedsrijd

11. Neopreen van een stijlvol donkergrijze kleur met gouden en bronskleurige tint voor een exclusieve look

De Vanquish is iets waar we buitengewoon gepassioneerd en enthousiast over zijn. We hebben al onze kennis het energy in het ontwerp gestopt en we hebben met behulp van fysica het snelste wetsuit mogelijk gemaakt. Het maakt gebruik van enkele van 's werelds hoogst presterende materialen en combineert deze met een grondig onderzocht paneelontwerp om maximale flexibiliteit en uitgebalanceerd drijfvermogen te garanderen.

Als je de mogelijkheid heeft om deze reeks te proberen, dan hopen we dat je het net zo leuk vindt als wij en hopen dat het je kan helpen uw doel te bereiken, of dat nu de concurrentie voor zijn is of gewoon meer dan ooit geniet van het zwemmen.

Maat ML | lengte: 173-188 cm | gewicht: 75-82 kg | borst: 102-107 cm.

Let op: dit gebruikte wetsuit heeft beschadigingen opgelopen op het linker been en de rug (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL 24% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL (WGBR272)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de nek voor. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€238,95

€179,95

  Je bespaart €59,- (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt dames L 20% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt dames L (WGBR360)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit dames als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft vieze plekken op het oranje gedeelte. let op dit is niet kapot  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8 21% Korting Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8 (WGBR361)

De Orca Athlex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een uitstekende combinatie van hoge elasticiteit en gemiddeld drijfvermogen. Dit wetsuit is speciaal ontworpen voor zwemmers die van nature een correcte waterpositie kunnen behouden en op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid. Door het gebruik van dunne materialen in het bovenlichaam en een gemiddelde dikte in de benen, zorgt dit model voor een optimale balans tussen flexibiliteit en ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flex V2 ontvang je Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flex V2 Wetsuit is ideaal voor zwemmers die een balans zoeken tussen natuurlijke bewegingsvrijheid en hydrodynamische efficiëntie, zonder concessies te doen aan snelheid en comfort. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een klein gaatje op de rechter mouw en 3x nagelschade. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,-

€289,95

  Je bespaart €79,05 (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM 35% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM (WGBR270)

Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€849,-

€549,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

Zone3 Active-flex lange mouw Gebruikt wetsuit heren 38% Korting Zone3 Active-flex lange mouw Gebruikt wetsuit heren (WGBR348)

De Zone3 Active-Flex is hét allround wetsuit voor beginnende openwaterzwemmers en watersporters. Dit pak biedt een unieke combinatie van warmte, flexibiliteit en duurzaamheid, en is geoptimaliseerd voor zowel borstcrawl als schoolslag. Dankzij de dunne beendelen en het ruime kruisgedeelte blijven je benen natuurlijk onder water, ideaal voor schoolslagzwemmers. Met het milieuvriendelijke Yulex® borstpaneel, Speedflo-gecoate panelen en slijtvaste knieën is de Active-Flex perfect voor zwemmen, surfen, suppen, kajakken en meer. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de nek. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,-

€139,95

  Je bespaart €89,05 (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S 35% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S (WGBR269)

Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linker arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€849,-

€549,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vanquish (2018) gebruikt wetsuit heren maat ML

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.