Uitverkoop
De laaste jaren heeft het Zone3 Vanquish fullsleeve demo wetsuit heren een reputatie opgebouwd als een van de snelste en meest comfortabele wetsuits op de markt.
Het is dan ook zo niet gek dat de Vanquish zeer geliefd is bij zowel 's werelds beste triatleten als duizenden amateurs.
Het grootste voordeel van de Vanquish is het ultradunne borst en schouderpaneel wat helemaal doorloopt tot het midden van de rug.
Dit biedt een onbeperkte flexibiliteit en vergroot de afstand die je per slag aflegt, hierdoor word energie bespaart en het risico op schouderletsels tot een minimum wordt beperkt.
Daarnaast biedt het wetsuit biedt voldoende drijfvermogen en houdt je lichaamswarmte vast.
Maat M | lengte: 173-183 cm | gewicht: 68-74 kg | borst: 97-102 cm.
Let op: dit wetsuit heeft tijdens een demo dag kleine beschadigingen opgelopen aan de rechterschouder en het rechterbeen, dit is volledig gerepareerd (zie: foto's).
€725,-
€599,95Je bespaart €125,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Wat maakt dit product anders:
- Uitgeroepen als Zone3's beste ever-wetsuit met onverslaanbare prestaties.
- Ontworpen om aan te voelen alsof u geen natpak draagt.
- Ongeëvenaarde flexibiliteit door de schouders, armen, borst en rug met een volledig 1,5-mm Yamamoto # 40 SCS neopreen.
- Ongelooflijk flexibel en drijfvermogen. Supersnel en soepel in het water.
- Paneelontwerp, materialen en innovatieve functies resulteren in een ongelooflijke duik die niet te vergelijken is met andere wetsuit op de markt.
Eigenschappen:
1. Ultradunne schouderpanden uit één stuk, van elleboog tot elleboog. U voelt het verschil meteen wanneer u het pak aantrekt! Maximale flexibiliteit betekent dat u de afgelegde afstand per slag kunt vergroten, uw krachten spaart en de kans op pijn in de schouders afneemt
2. De Vanquish bestaat uit de meest hoogstaande prestatiematerialen die er zijn. Combineer dat met een zorgvuldig uitgedacht ontwerp van de verschillende panden voor maximale flexibiliteit en een gebalanceerd drijfvermogen
3. Het aerodynamische neopreen is voorzien van luchtkamers tussen de verschillende materiaallagen waardoor u tot wel 30% meer drijfvermogen heeft in het water dan met conventioneel neopreen. Dit speciale neopreen met luchtkamers is aangebracht op de borst en de dijen ter bevordering van de rompstabiliteit en uw beenspieren wanneer u in open water zwemt
4. Het drijfvermogen van het wetsuit is uitgebalanceerd voor een optimaal gestroomlijnde zwemhouding en maximale efficiëntie bij iedere slag
5. Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd
6. De zogenaamde Speed kanalen op de borst leiden het water direct naar de benen voor meer drijfvermogen en zorgen ervoor dat iedere beenslag meer effect heeft
7. Sensory Catch pand: Aeroforce materiaal bij de voorarmen voor een beter contact met het water en een meer efficiënte armslag
8. De Vanquish bestaat uit dubbellaags, waterafstotend lycra van hoge kwaliteit in plaats van het traditionele rubber. Dit voorkomt moeheid bij de armen. Bij de trekfase van iedere slag ontstaat er namelijk minder weerstand, waardoor de zwemmer kan werken aan een zo efficiënt mogelijke manier van zwemmen. Er kan geen water in het pak lopen, maar u voelt bij de voorarmen wel hoe warm of koud het water juist is. Dit helpt u om uw handen en voorarmen in de juiste positie te houden en maakt het zwemmen in een wetsuit zo natuurlijk mogelijk
9. V-hals met ingewerkt materiaal zodat de neklijn zijn vorm behoudt. De ademsappel wordt comfortabel vrij gehouden
10 De rits opent van onder naar boven en is voorzien van een trekkoord voor een nog snellere wisseling van onderdeel tijdens een wedsrijd
11. Neopreen van een stijlvol donkergrijze kleur met gouden en bronskleurige tint voor een exclusieve look
De Vanquish is iets waar we buitengewoon gepassioneerd en enthousiast over zijn. We hebben al onze kennis het energy in het ontwerp gestopt en we hebben met behulp van fysica het snelste wetsuit mogelijk gemaakt. Het maakt gebruik van enkele van 's werelds hoogst presterende materialen en combineert deze met een grondig onderzocht paneelontwerp om maximale flexibiliteit en uitgebalanceerd drijfvermogen te garanderen.
Als je de mogelijkheid heeft om deze reeks te proberen, dan hopen we dat je het net zo leuk vindt als wij en hopen dat het je kan helpen uw doel te bereiken, of dat nu de concurrentie voor zijn is of gewoon meer dan ooit geniet van het zwemmen.
Maat M | lengte: 173-183 cm | gewicht: 68-74 kg | borst: 97-102 cm.
Let op: dit wetsuit heeft tijdens een demo dag kleine beschadigingen opgelopen aan de rechterschouder en het rechterbeen, dit is volledig gerepareerd (zie: foto's).
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
28% Korting
Orca Athlex Flow lange mouw gebruikt wetsuit heren MT
(WGBR391)
Het Orca Athlex Flow wetsuit lange mouw is een nieuwe (r)evolutie van de Orca Sonar. De Athlex Flow is perfect in balans tussen drijfvermogen en flexibiliteit. In het boven lichaam zijn hoge elastische materialen verwerkt Deze technologieën stellen de zwemmer in staat zijn positie in het water te corrigeren, waardoor een meer hydrodynamische houding wordt bereikt. Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca Sonar, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€478,95
€341,95Je bespaart €137,- (incl. BTW)
27% Korting
Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren MT
(WGBR397)
De Zone3 Aspire is een premium wetsuit voor triatleten die topprestaties eisen. Al meer dan 15 jaar staat dit bekroonde model bekend om zijn perfecte mix van snelheid, drijfvermogen, flexibiliteit en comfort. De vernieuwde 2025-editie is gemaakt van duurzaam B-Prene Yamamoto neopreen en combineert geavanceerde technologie met milieuvriendelijke innovatie. Of je nu mikt op persoonlijke records of energie wilt besparen tijdens lange afstanden, de Aspire is gebouwd voor jouw beste zwemprestatie ooit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linkerpols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€689,-
€499,95Je bespaart €189,05 (incl. BTW)
25% Korting
Orca Apex Flex lange mouw gebruikt wetsuit heren MT
(WGBR377)
De Orca Apex Flex lange mouw wetsuit is het meest flexibele wetsuit van het hele assortiment van Orca. Dit wetsuit is ontworpen voor de technische zwemmers, die graag meer flexibiliteit willen en geen extra drijfvermogen nodig hebben. Door de constructie van - de korte - omgekeerde rits maakt dit elastische ontwerp mogelijk. De meest hydrodynamische eigenschappen en meest flexibele materialen op de markt, zorgen voor het snelste wetsuit voor de beste open water zwemmers. Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca Alpha 1.5, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de linkerarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€669,-
€499,95Je bespaart €169,05 (incl. BTW)
26% Korting
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren
(WGBR354)
Het Zone3 Agile wetsuit voor heren is hét ideale instapmodel voor openwaterzwemmers en triatleten die comfort, ondersteuning en prestaties zoeken zonder de hoofdprijs te betalen. Dankzij een combinatie van 2 mm, 3 mm en 4 mm drijfpanelen blijf je gestroomlijnd in het water, wat vermoeidheid vermindert en je techniek verbetert. De flexibele schouderpanelen zorgen voor meer bewegingsvrijheid, terwijl de Speedflo- en Smoothskin-coatings de weerstand minimaliseren voor nóg meer snelheid. Wat de Agile écht onderscheidt, zijn de details: volledig gelijmd en blind gestikte naden (dus geen flatlock), een duurzame Talon Resistant coating tegen nagelscheuren en Pro Speed manchetten voor snelle. Een uitstekende keuze voor wie met vertrouwen zijn eerste meters in open water wil maken, of zijn eerste triathlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij de linker schouder 2x nagelschade. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€259,-
€189,95Je bespaart €69,05 (incl. BTW)
45% Korting
BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren S
(WGBR385)
Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is beschadigd aan de onderkant. diverse nagelschades. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€549,-
€299,95Je bespaart €249,05 (incl. BTW)
30% Korting
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren
(WGBR351)
Het Zone3 Agile wetsuit voor heren is hét ideale instapmodel voor openwaterzwemmers en triatleten die comfort, ondersteuning en prestaties zoeken zonder de hoofdprijs te betalen. Dankzij een combinatie van 2 mm, 3 mm en 4 mm drijfpanelen blijf je gestroomlijnd in het water, wat vermoeidheid vermindert en je techniek verbetert. De flexibele schouderpanelen zorgen voor meer bewegingsvrijheid, terwijl de Speedflo- en Smoothskin-coatings de weerstand minimaliseren voor nóg meer snelheid. Wat de Agile écht onderscheidt, zijn de details: volledig gelijmd en blind gestikte naden (dus geen flatlock), een duurzame Talon Resistant coating tegen nagelscheuren en Pro Speed manchetten voor snelle. Een uitstekende keuze voor wie met vertrouwen zijn eerste meters in open water wil maken, of zijn eerste triathlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechter oksel. 1x nagelschade linker schouder en 1x een klein gaatje op de linker arm Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€259,-
€179,95Je bespaart €79,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vanquish fullsleeve demo wetsuit heren maat M
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.