Zone3 Vision demo wetsuit heren maat L  WS18MVIS101DEMOL Uitverkoop

Zone3 Vision demo wetsuit heren maat L

WS18MVIS101DEMOL | Schrijf de eerste review! 39231 39231

Prestaties en comfort staan altijd boven aan de lijst bij het ontwerpen van Zone3-producten en de Zone3 Vision demo wetsuit heren maat L combineert dat ook nog eens met fantastische looks en een goede prijs/kwaliteitverhouding.

Voor dit jaar hebben we ons laten inspireren door onze high-end Vanquish wetsuits, we hebben een aantal van de belangrijkste kenmerken van dat wetsuit overgebracht naar de Vision wat er voor gezorgt heeft dat dit 's werelds snelste instapniveau-wetsuit is geworden.

Als je een klein budget hebt maar toch snel wilt zwemmen en energie wilt besparen tijdens het zwemmen, dan moet dit het pak voor je zijn.

Maat L | lengte: 178-191 cm | gewicht: 82-92 kg | borst: 107-112 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen een kleine beschadiging opgelopen aan de linker zij(zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€324,95

269,95 €269,95

Je bespaart €55,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Vision demo wetsuit heren maat L

Bij het testen van 15 andere wetsuits verklaarde Lava Magazine dat "de Vision staat bovenaan de lijst als het gaat om de prijs/kwaliteit en dat voor de helft van de prijs van veel andere top tier wetsuits, de Vision biedt de flexibiliteit en een goede fit die bijna overeenkomt met het beste van het beste".

Terwijl Triathlon Plus het pak hun Gold Award heeft toegekend met een 5/5 voor Performance een 5/5 voor prijs/kwaliteit en een 5/5 overall, het enige wetsuit dat ooit de volledige punten behaalde. In de review stond dat "het niet overdreven is om te zeggen dat dit pak onze zwemmers wegblaast en de perfecte pasvorm had"

Met genoegen kunnen we zeggen dat de nieuwste versie van de Vision nu nog beter is geworden!

Wat maakt dit product anders?
- 's Werelds snelste instapmodel voor beginners, geïnspireerd door ons snelste wetsuit ooit, de Vanquish.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.
- Nieuwe FlexFit-schouderpaneel indeling en Free Flex-voering, ontworpen in het Verenigd Koninkrijk, om nog meer flexibiliteit en extra bereik in het waater te bieden.
- Mooi uitziend pak met volledige Speedflo-coating voor vermindering van de weerstand.

Eigenschappen:
- Topkwaliteit wetsuit voor heren
- Snelste instapmodel op de markt
- Winnaar van Triathlon Plus Gold Award
- Eco-vriendelijk neopreen (minder CO2 uitstoot en energieverbruik)
- Flexibele torso dankzij 2mm dik FlexFit schouder paneel
- Speed-Flo coating reduceert de weerstand in het water
- Geoptimaliseerde 5mm panelen op de bovenbenen zorgen voor een betere stroomlijning
- Gemakkelijk aan- en uit te trekken dankzij Pro Speed manchetten
- Gelijmde naden voor uitstekende flexibiliteit, duurzaamheid en comfort
- Stevige en betrouwbare YKK ritssluiting

De Vision is een wetsuit van ongelooflijk hoge kwaliteit dat ontworpen is om het meest comfortabele instapmodel-wetsuit op de markt te zijn en tevens een van de snelste en meest energie-efficiënte.

Prijzen:
Outdoor Fitness: Best on Test
Triathlon Plus: Gold Award
Lava Magazine: 10 Beoordeling

Maat L | lengte: 178-191 cm | gewicht: 82-92 kg | borst: 107-112 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen een kleine beschadiging opgelopen aan de linker zij(zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S 23% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S (WGBR269)

Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linker arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€849,-

€649,-

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

Zone3 Evolution swimrun heren 2020 demo maat M 47% Korting Zone3 Evolution swimrun heren 2020 demo maat M (WGBR252)

De Zone3 Evolution swimrun heren is ontworpen in samenwerking met voormalige winnaars van de beroemde ÖtillÖ-race in Zweden. Aan alles is gedacht met betrekking tot flexibiliteit, comfort, drijfvermogen en functionaliteit. Het pak is ontworpen om er zowel mee te kunnen zwemmen als hardlopen, wat betekent dat je maar 1 pak nodig hebt voor de hele race. De Evolution swim-run wordt geleverd met arm sleeves.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft in de rechteroksel een nagelscheurtje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€474,95

€249,95

  Je bespaart €225,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames 57% Korting BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames (0120006-045-sample)

De BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw is een sample wetsuit en is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: dit gaat om een sample van het originele Inferno 1.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€199,95

  Je bespaart €270,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XXL 34% Korting BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XXL (WGBR279)

De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechter arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€309,95

  Je bespaart €160,- (incl. BTW)

Zone3 Aspect lange mouw gebruikt wetsuit dames maat XS Demo 42% Korting Zone3 Aspect lange mouw gebruikt wetsuit dames maat XS Demo (WGBR199)

Het Zone3 Aspect lange mouw wetsuit is ontstaan door de opkomst van het openwater zwemmen door de grote vraag naar een wetsuit voor schoolslag zwemmen. De aspect maakt gebruik van een combinatie van High-stretch nylon, SCS en smoothskin panelen en is ontworpen om een uitgebreid bereik van uw bewegingen tussen de benen en over de borst mogelijk te maken. Het wetsuit is ook gemaakt van een combinatie van 1,5, 2 en 3 mm dikte zodat de benen onder water kunnen blijven en een natuurlijke zwempositie bij de schoolslag kan worden behouden. De combinatie van gelijmde naden en flatlock naden zorgt voor de extra rek in de belangrijkste bewegingsgebieden terwijl ook het prijspunt zo betaalbaar mogelijk wordt gehouden. Met het nieuwe wetsuit voegt Zone3 een nieuw aspect toe aan het openwater zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft op de rechterscheen een stukje neopreen dat ontbreekt. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€209,95

€119,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames M 22% Korting BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames M (WGBR320)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is 1x in gezwommen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€619,-

  Je bespaart €180,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vision demo wetsuit heren maat L

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.