Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames gebruikt maat XL  WGBR39 Uitverkoop

Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames gebruikt maat XL

WGBR39 | Schrijf de eerste review! 72780 72780 0700253437874

De Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames is voorzien van Full Speed FLo coating, dit verlaagt de weerstand en verhoogt de snelheid.

Alle panelen van dit pak hebben een hoge rekbaarhied, dit maakt de Vision het meest comfortable wetsuit van Zone3.

Het onderlijf is voorzien van 5mm dik neopreen (maximaal toegestaan volgens het ITU), het schouderpaneel is voorzien van 2 mm neopreen.

De YKK rits zorgt ervoor dat je het pak makkelijk aan en uit kunt trekken.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op beide benen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€299,-

149,95 €149,95

Je bespaart €149,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames

De Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames is voorzien van Full Speed FLo coating, dit verlaagt de weerstand en verhoogt de snelheid. Alle panelen van dit pak hebben een hoge rekbaarhied, dit maakt de Vision het meest comfortable wetsuit van Zone3. Het onderlijf is voorzien van 5mm dik neopreen (maximaal toegestaan volgens het ITU), het schouderpaneel is voorzien van 2 mm neopreen. De YKK rits zorgt ervoor dat je het  het pak makkelijk aan en uit kunt trekken.

Eigenschappen:
- Full Speed Flo coating voor een minimale weerstand in het water om hogere snelheden te bereiken.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd – kunt u het record van 5 seconden breken!?
- Zeer elastisch neopreen van 2 mm dik rond de schouders en armen voor flexibiliteit, dat betekent optimale bewegingsvrijheid en minder kans op zere schouders.
- Maximale drijfpanden van 5 mm dik van de heupen tot de knieën om de positie van het lichaam in het water te verbeteren en uw krachten te sparen, zeker als u nog moet fietsen en hardlopen na het zwemmen.
- Neopreen is niet alleen een comfortabel en goed presterend materiaal, het is ook duurzaam. Dit pak gaat jaren mee.

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Geslacht Dames
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ST 44% Korting BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ST (WGBR375)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€799,-

€439,95

  Je bespaart €359,05 (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL 24% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL (WGBR272)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de nek voor. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€238,95

€179,95

  Je bespaart €59,- (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M 40% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M (WGBR362)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren M 46% Korting BTTLNS Inferno 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren M (WGBR384)

De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Uitgerust met innovatieve Nano-Aerodome panelen, drukverlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de pols. ook diverse nagelschades. op het been, armen en rug.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€249,95

  Je bespaart €220,- (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S 22% Korting Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S (WGBR308)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het kruis. bij de rechter pols zit een kleine beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,-

€199,95

  Je bespaart €59,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren MT 40% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren MT (WGBR254)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is beschadigd bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames gebruikt maat XL

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.