Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames gebruikt maat XL  WGBR39 Uitverkoop

Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames gebruikt maat XL

WGBR39 | Schrijf de eerste review! 72780 72780 0700253437874

De Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames is voorzien van Full Speed FLo coating, dit verlaagt de weerstand en verhoogt de snelheid.

Alle panelen van dit pak hebben een hoge rekbaarhied, dit maakt de Vision het meest comfortable wetsuit van Zone3.

Het onderlijf is voorzien van 5mm dik neopreen (maximaal toegestaan volgens het ITU), het schouderpaneel is voorzien van 2 mm neopreen.

De YKK rits zorgt ervoor dat je het pak makkelijk aan en uit kunt trekken.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op beide benen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€299,-

149,95 €149,95

Je bespaart €149,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames

De Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames is voorzien van Full Speed FLo coating, dit verlaagt de weerstand en verhoogt de snelheid. Alle panelen van dit pak hebben een hoge rekbaarhied, dit maakt de Vision het meest comfortable wetsuit van Zone3. Het onderlijf is voorzien van 5mm dik neopreen (maximaal toegestaan volgens het ITU), het schouderpaneel is voorzien van 2 mm neopreen. De YKK rits zorgt ervoor dat je het  het pak makkelijk aan en uit kunt trekken.

Eigenschappen:
- Full Speed Flo coating voor een minimale weerstand in het water om hogere snelheden te bereiken.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd – kunt u het record van 5 seconden breken!?
- Zeer elastisch neopreen van 2 mm dik rond de schouders en armen voor flexibiliteit, dat betekent optimale bewegingsvrijheid en minder kans op zere schouders.
- Maximale drijfpanden van 5 mm dik van de heupen tot de knieën om de positie van het lichaam in het water te verbeteren en uw krachten te sparen, zeker als u nog moet fietsen en hardlopen na het zwemmen.
- Neopreen is niet alleen een comfortabel en goed presterend materiaal, het is ook duurzaam. Dit pak gaat jaren mee.

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Geslacht Dames
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren 62% Korting BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren (0120001-088-sample)

De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€799,-

€299,95

  Je bespaart €499,05 (incl. BTW)

Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl 27% Korting Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl (wgbr334)

De nieuwe 2025 Sailfish Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een kleine beschadiging op de rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadgging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€1.099,-

€799,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw Demo wetsuit dames M 28% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw Demo wetsuit dames M (WGBR338)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€349,95

€249,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit dames 37% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit dames (WGBR356)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op het rechter bovenbeen.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€349,95

€219,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren M 46% Korting BTTLNS Inferno 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren M (WGBR384)

De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Uitgerust met innovatieve Nano-Aerodome panelen, drukverlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de pols. ook diverse nagelschades. op het been, armen en rug.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€249,95

  Je bespaart €220,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 demo wetsuit heren maat M 40% Korting BTTLNS Carnage 2.0 demo wetsuit heren maat M (WGBR248)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een nagelscheurtje op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€799,-

€478,95

  Je bespaart €320,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames gebruikt maat XL

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.