Zone3 Vision fullsleeve wetsuit heren gebruikt maat XL  WGBR25 Uitverkoop

Zone3 Vision fullsleeve wetsuit heren gebruikt maat XL

WGBR25 | Schrijf de eerste review! 72759 72759

Prestaties en comfort staan altijd boven aan de lijst bij het ontwerpen van Zone3-producten en de Zone3 Vision wetsuit heren combineert dat ook nog eens met fantastische looks en een goede prijs/kwaliteitverhouding.

Voor dit jaar hebben we ons laten inspireren door onze high-end Vanquish wetsuits, we hebben een aantal van de belangrijkste kenmerken van dat wetsuit overgebracht naar de Vision wat er voor gezorgt heeft dat dit 's werelds snelste instapniveau-wetsuit is geworden.

Als je een klein budget hebt maar toch snel wilt zwemmen en energie wilt besparen tijdens het zwemmen, dan moet dit het pak voor je zijn.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op beide benen en achterzijde. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€324,95

199,95 €199,95

Je bespaart €125,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Bij het testen van 15 andere wetsuits verklaarde Lava Magazine dat "de Vision staat bovenaan de lijst als het gaat om de prijs/kwaliteit en dat voor de helft van de prijs van veel andere top tier wetsuits, de Vision biedt de flexibiliteit en een goede fit die bijna overeenkomt met het beste van het beste".

Terwijl Triathlon Plus het pak hun Gold Award heeft toegekend met een 5/5 voor Performance een 5/5 voor prijs/kwaliteit en een 5/5 overall, het enige wetsuit dat ooit de volledige punten behaalde. In de review stond dat "het niet overdreven is om te zeggen dat dit pak onze zwemmers wegblaast en de perfecte pasvorm had"

Met genoegen kunnen we zeggen dat de nieuwste versie van de Vision nu nog beter is geworden!

Wat maakt dit product anders?
- 's Werelds snelste instapmodel voor beginners, geïnspireerd door ons snelste wetsuit ooit, de Vanquish.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.
- Nieuwe FlexFit-schouderpaneel indeling en Free Flex-voering, ontworpen in het Verenigd Koninkrijk, om nog meer flexibiliteit en extra bereik in het waater te bieden.
- Mooi uitziend pak met volledige Speedflo-coating voor vermindering van de weerstand.

Eigenschappen:
- Topkwaliteit wetsuit voor heren
- Snelste instapmodel op de markt
- Winnaar van Triathlon Plus Gold Award
- Eco-vriendelijk neopreen (minder CO2 uitstoot en energieverbruik)
- Flexibele torso dankzij 2mm dik FlexFit schouder paneel
- Speed-Flo coating reduceert de weerstand in het water
- Geoptimaliseerde 5mm panelen op de bovenbenen zorgen voor een betere stroomlijning
- Gemakkelijk aan- en uit te trekken dankzij Pro Speed manchetten
- Gelijmde naden voor uitstekende flexibiliteit, duurzaamheid en comfort
- Stevige en betrouwbare YKK ritssluiting

De Vision is een wetsuit van ongelooflijk hoge kwaliteit dat ontworpen is om het meest comfortabele instapmodel-wetsuit op de markt te zijn en tevens een van de snelste en meest energie-efficiënte.

Prijzen:
Outdoor Fitness: Best on Test
Triathlon Plus: Gold Award
Lava Magazine: 10 Beoordeling

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Terraprene Vision lange mouw gebruikt wetsuit heren 27% Korting Zone3 Terraprene Vision lange mouw gebruikt wetsuit heren (WGBR349)

Met de nieuwe Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit haal je het duurzaamste wetsuit in huis. Het is de eerste in zijn soort die is voorzien van een baanbrekend nieuw materiaal van Yamamoto - Terrapene. Terraprene is een geavanceerd biologisch afbreekbaar rubber dat aan het einde van zijn levensduur in 522 dagen biologisch afgebroken kan worden. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op het rechter bovenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€499,-

€359,95

  Je bespaart €139,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M 40% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M (WGBR362)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

2XU Propel:1 lange mouw gebruikt wetsuit zwart/oranje heren 25% Korting 2XU Propel:1 lange mouw gebruikt wetsuit zwart/oranje heren (WGBR353)

Dit veelzijdige 2XU Propel:1 lange mouw wetsuit is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken. Het is een allround pak uitgerust met veel van de technische kenmerken omaspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven. 

Tevenz zorgt dit wetsuit  voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij delinker bovenarm een klein scheurtje op de naad.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€400,-

€299,95

  Je bespaart €100,05 (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren S 15% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren S (WGBR371)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechterarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€219,95

  Je bespaart €39,05 (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren 26% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren (WGBR354)

Het Zone3 Agile wetsuit voor heren is hét ideale instapmodel voor openwaterzwemmers en triatleten die comfort, ondersteuning en prestaties zoeken zonder de hoofdprijs te betalen. Dankzij een combinatie van 2 mm, 3 mm en 4 mm drijfpanelen blijf je gestroomlijnd in het water, wat vermoeidheid vermindert en je techniek verbetert. De flexibele schouderpanelen zorgen voor meer bewegingsvrijheid, terwijl de Speedflo- en Smoothskin-coatings de weerstand minimaliseren voor nóg meer snelheid. Wat de Agile écht onderscheidt, zijn de details: volledig gelijmd en blind gestikte naden (dus geen flatlock), een duurzame Talon Resistant coating tegen nagelscheuren en Pro Speed manchetten voor snelle. Een uitstekende keuze voor wie met vertrouwen zijn eerste meters in open water wil maken, of zijn eerste triathlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij de linker schouder 2x nagelschade.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€189,95

  Je bespaart €69,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L 40% Korting BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L (WGBR388)

Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft diverse nagelschades op de linker en rechter arm. 1x scheur bij de borst. 2x op de rechter zei. gescheurd bij het kruid. 1x linkerbeen en 2x op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€649,-

€388,95

  Je bespaart €260,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vision fullsleeve wetsuit heren gebruikt maat XL

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.