Uitverkoop
Prestaties en comfort staan altijd boven aan de lijst bij het ontwerpen van Zone3-producten en de Zone3 Vision wetsuit heren combineert dat ook nog eens met fantastische looks en een goede prijs/kwaliteitverhouding.
Voor dit jaar hebben we ons laten inspireren door onze high-end Vanquish wetsuits, we hebben een aantal van de belangrijkste kenmerken van dat wetsuit overgebracht naar de Vision wat er voor gezorgt heeft dat dit 's werelds snelste instapniveau-wetsuit is geworden.
Als je een klein budget hebt maar toch snel wilt zwemmen en energie wilt besparen tijdens het zwemmen, dan moet dit het pak voor je zijn.
Maat XXL | lengte: 183-196 cm | gewicht: 97-115 kg | borst: 117-127 cm.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op het linkerbeen en achterzijde. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.
€324,95
€199,95Je bespaart €125,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Bij het testen van 15 andere wetsuits verklaarde Lava Magazine dat "de Vision staat bovenaan de lijst als het gaat om de prijs/kwaliteit en dat voor de helft van de prijs van veel andere top tier wetsuits, de Vision biedt de flexibiliteit en een goede fit die bijna overeenkomt met het beste van het beste".
Terwijl Triathlon Plus het pak hun Gold Award heeft toegekend met een 5/5 voor Performance een 5/5 voor prijs/kwaliteit en een 5/5 overall, het enige wetsuit dat ooit de volledige punten behaalde. In de review stond dat "het niet overdreven is om te zeggen dat dit pak onze zwemmers wegblaast en de perfecte pasvorm had"
Met genoegen kunnen we zeggen dat de nieuwste versie van de Vision nu nog beter is geworden!
Wat maakt dit product anders?
- 's Werelds snelste instapmodel voor beginners, geïnspireerd door ons snelste wetsuit ooit, de Vanquish.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.
- Nieuwe FlexFit-schouderpaneel indeling en Free Flex-voering, ontworpen in het Verenigd Koninkrijk, om nog meer flexibiliteit en extra bereik in het waater te bieden.
- Mooi uitziend pak met volledige Speedflo-coating voor vermindering van de weerstand.
Eigenschappen:
- Topkwaliteit wetsuit voor heren
- Snelste instapmodel op de markt
- Winnaar van Triathlon Plus Gold Award
- Eco-vriendelijk neopreen (minder CO2 uitstoot en energieverbruik)
- Flexibele torso dankzij 2mm dik FlexFit schouder paneel
- Speed-Flo coating reduceert de weerstand in het water
- Geoptimaliseerde 5mm panelen op de bovenbenen zorgen voor een betere stroomlijning
- Gemakkelijk aan- en uit te trekken dankzij Pro Speed manchetten
- Gelijmde naden voor uitstekende flexibiliteit, duurzaamheid en comfort
- Stevige en betrouwbare YKK ritssluiting
De Vision is een wetsuit van ongelooflijk hoge kwaliteit dat ontworpen is om het meest comfortabele instapmodel-wetsuit op de markt te zijn en tevens een van de snelste en meest energie-efficiënte.
Prijzen:
Outdoor Fitness: Best on Test
Triathlon Plus: Gold Award
Lava Magazine: 10 Beoordeling
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Zone3 Active-flex lange mouw Gebruikt wetsuit heren L
(WGBR364)
De Zone3 Active-Flex is hét allround wetsuit voor beginnende openwaterzwemmers en watersporters. Dit pak biedt een unieke combinatie van warmte, flexibiliteit en duurzaamheid, en is geoptimaliseerd voor zowel borstcrawl als schoolslag. Dankzij de dunne beendelen en het ruime kruisgedeelte blijven je benen natuurlijk onder water, ideaal voor schoolslagzwemmers. Met het milieuvriendelijke Yulex® borstpaneel, Speedflo-gecoate panelen en slijtvaste knieën is de Active-Flex perfect voor zwemmen, surfen, suppen, kajakken en meer. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechterschouder en aan de achterkant zit een scheur. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€229,-
€169,95Je bespaart €59,05 (incl. BTW)
40% Korting
BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL
(WGBR363)
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op het linkerbeen en 1x op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.
€469,95
€281,95Je bespaart €188,- (incl. BTW)
34% Korting
Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit dames M
(WGBR295)
De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade voorkant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€599,-
€389,95Je bespaart €209,05 (incl. BTW)
40% Korting
BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L
(WGBR388)
Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft diverse nagelschades op de linker en rechter arm. 1x scheur bij de borst. 2x op de rechter zei. gescheurd bij het kruid. 1x linkerbeen en 2x op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€649,-
€388,95Je bespaart €260,05 (incl. BTW)
31% Korting
Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren 2024 S
(WGBR370)
De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2x nagelschade op het linkerbeen & rechterbeen. En heeft 1x nagelschade op de rechterpo;s. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€599,-
€409,95Je bespaart €189,05 (incl. BTW)
26% Korting
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT
(WGBR398)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechteroksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€369,-
€269,95Je bespaart €99,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vision fullsleeve wetsuit heren gebruikt maat XXL
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.