Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 lange mouw dames  ASSU8380181 20% Korting

Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 lange mouw dames

ASSU8380181 | Schrijf de eerste review! 99367 99367 3665771033182

De Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 geeft je comfort met maximale flexibiliteit en zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.

Dit wetsuit is gemaakt van het elastische Yamamoto 38 neopreen en biedt bewegingsvrijheid door de 2mm Bio-Stretch Zone technologie onder de armen en op de onderrug.

Het Aqua Drive materiaal zorgt voor maximaal drijfvermogen en vermindering van de weerstand en het Thermo-Guard materiaal zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€329,95

263,95 €263,95

Je bespaart €66,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3

Bio Stretch Zone
Strategisch geplaatste panelen van 2 mm (onder de armen en onderrug)

4 mm Aqua Drive-kernlichaam
Paneel maximaliseert het drijfvermogen en vermindert de weerstand

Thermo Guard-technologie:
- Op borst, schouders en benen om lichaamswarmte vast te houden
- Enkelovergangspanelen met snelsluiting (hoefijzervormig ontwerp) voor verbeterde overgangstijd
- Gemakkelijk aan te trekken diepe rits aan de achterkant
- Aqua Flex kraagafdichting om water buiten te houden en schuren en belemmering te voorkomen
- Superstretch, Yamamoto 38 neopreen voor ultiem comfort
- UV bescherming

Kenmerken:
- SCS coated Yamamoto 38
- Bio Stretch Zone
- Aqua Flex nekseal
- 4mm Aqua Drive Core panel
- 4mm Thermo-Guard
- Quick-release ankle
- Easy-pull rits op de rug
- 100% UVA/UVB bescherming




Specificaties
  • Flexibiliteit Maximaal
  • Merken Aqua Sphere
  • Kleur Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Aqua Sphere 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Vermithrax 1.0 polarized zwembril zwart 11% Korting BTTLNS Vermithrax 1.0 polarized zwembril zwart (0119003-010)

Deze BTTLNS Vermithrax 1.0 zwembril gepolariseerde lenzen heeft een brede gepolariseerde lens voor een zachte/gefilterde beeldvorming. De gepolariseerde glazen zorgen ervoor dat u geen last heeft van de schittering/weerkaatsing van de zon op het water, iets waar veel openwaterzwemmers last van hebben. De zwembril is gemaakt van het meest duurzame en zachtst mogelijk silicone materiaal met FFT "Face Fit Technology", zodat hij perfect op het gezicht aansluit en lekken voorkomt. Zeer gemakkelijk en goed te verstellen met de snelspanners op beide zijkanten voor een perfecte pasvorm. Uitgevoerd met anti-condens lenzen die vocht op de lenzen voorkomen en zorgen voor langer 'condens vrij' zwemmen. De Vermithrax is een multi-funtionele zwembril, zowel geschikt voor comfortabele trainingen als voor triathlon of openwater wedstrijden. Let op: Inclusief mesh zwembril zakje.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€44,95

€39,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Aquaman Rafale lange mouw wetsuit zwart/roze dames 20% Korting Aquaman Rafale lange mouw wetsuit zwart/roze dames (ARAF22)

Het nieuwe Aquaman Rafale lange mouw wetsuit zwart/roze dames is een echt wetsuit voor triatleten. Al onze expertise in een wetsuit gestoken. Het nieuwe model blijft trouw aan de filosofie die al sinds 1976 gehanteerd word: het produceren van producten van hoge kwaliteit, gemaakt van het beste neopreen en uitgerust met geavanceerde en innovatieve technologie.  Dankzij het 4,5 mm dikke neopreen zal de Rafale u snel laten zwemmen Door de constructie verkrijgt u maximaal drijfvermogen en isolatie. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€300,-

€239,95

  Je bespaart €60,05 (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw wetsuit dames 20% Korting Zone3 Advance lange mouw wetsuit dames (WS21WADV101)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,-

€294,95

  Je bespaart €74,05 (incl. BTW)

Orca Athlex Flow V2 lange mouw wetsuit dames 3% Korting Orca Athlex Flow V2 lange mouw wetsuit dames (SN54)

De Orca Athlex Flow V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een ideale mix van elasticiteit en drijfvermogen. Dit vernieuwde model is ontworpen om zwemmers te helpen een hydrodynamische houding in het water te behouden. De verbeterde flexibiliteit in het bovenlichaam en de geïntegreerde buoyancy-technologie in de benen ondersteunen een efficiënte zwemtechniek en verminderen de weerstand in het water. Bij aankoop van de Athlex Flow V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig opbergt, vervoert en aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flow V2 Wetsuit is perfect voor triatleten en openwaterzwemmers die een ideale balans tussen drijfkracht en bewegingsvrijheid zoeken, zonder in te leveren op snelheid en comfort.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€479,-

€459,95

  Je bespaart €19,05 (incl. BTW)

Sailfish Attack fullsleeve wetsuit dames Sailfish Attack fullsleeve wetsuit dames (G80204C10)

De nieuwe 2025 Sailfish Attack 8 Wetsuit is ontworpen voor zwemmers die op zoek zijn naar een betrouwbare en veelzijdige wetsuit. Dit model biedt duurzaamheid, uitgebalanceerd drijfvermogen en een comfortabele pasvorm, waardoor het perfect is voor zowel trainingen als wedstrijden. Dankzij de verbeterde 4-way stretch binnenvoering blijf je efficiënt bewegen, of je nu baantjes trekt of strijdt om de overwinning. De Attack 8 Wetsuit biedt de perfecte balans tussen prestaties, comfort en duurzaamheid, zodat je zonder zorgen kunt genieten van elke zwemsessie. Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€525,-

 (incl. BTW)

2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/rood dames 37% Korting 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/rood dames (WW5125c-BLK/NMN)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/rood dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,95

€499,95

  Je bespaart €300,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 lange mouw dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.