Uitverkoop
Duik zelfverzekerd in het koude water met het klassieke Arena Triathlon wetsuit dames.
De combinatie van de elastische stof en het neopreen in het wetsuit zorgen voor meer elasticiteit en een beter drijfvermogen, ongeacht de richting waarin het water stroomt.
Het wetsuit heeft unieke inzetstukken op de borst en op de rug die zorgen voor extra lift.
Dankzij de PU coating beschikt het wetsuit over veel minder weerstand in het water.
Trek het wetsuit snel uit met de handige omgekeerde rits.
Fina approved: dit Arena wetsuit is goedgekeurd door de Fina en is toegelaten bij de KNZB en KNTB.
Materiaalsamenstelling: 85% Neopreen 15% Nylon
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
9% Korting
BTTLNS Nereus 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0123009-044)
De doorontwikkelde BTTLNS Nereus 2.0 wetsuit lange mouw is gemaakt met twee belangrijke uitgangspunten; veel flexibiliteit rondom de schouders en een neutraal drijfvermogen. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor zwemmers die van zichzelf (natuurlijk) of door hun zwemtechniek een hoge positie van onder onderlichaam in het water hebben. Het neutrale drijfvermogen van de Nereus 2.0 wordt verkregen door een 3mm neopreen materiaal wat van borst tot enkels is toegepast. De Nereus 2.0 heeft 1,8mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen, schouders en oksels voor een zeer goede flexibiliteit en bewegingsvrijheid.
€429,95
€389,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
14% Korting
Sailfish G-Range 8 fullsleeve wetsuit dames
(G80202C10)
Het Sailfish G-Range 8 fullsleeve wetsuit dames is een lichtgewicht, neopreen wetsuit met maximale vrijheid van beweging, een solide drijfvermogen en extra stabiliteit bij de heup. Het hoogwaardige neopreen met de ultra dunne oppervlakte coating zorgt voor bijna geen wrijvingsweerstand in het water. Extreem flexibel binnenste materiaal gemaakt van polyester garandeert een minimale wateropname en biedt een aangenaam draagcomfort op de huid. Het heup paneel, gemaakt met extra stabiele binnenvoering, biedt de maximale heup stabiliteit.
€799,-
€679,95Je bespaart €119,05 (incl. BTW)
20% Korting
Orca Athlex Flow lange mouw wetsuit dames
(MN54)
Het Orca Athlex Flow wetsuit lange mouw is een nieuwe (r)evolutie van de Orca Sonar. De Athlex Flow is perfect in balans tussen drijfvermogen en flexibiliteit. In het boven lichaam zijn hoge elastische materialen verwerkt Deze technologieën stellen de zwemmer in staat zijn positie in het water te corrigeren, waardoor een meer hydrodynamische houding wordt bereikt. Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca Sonar, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen.
€478,95
€382,95Je bespaart €96,- (incl. BTW)
27% Korting
BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit dames
(0121001-036)
De BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit is een thermisch wetsuit, dat perfect is voor zwemmers die graag met lagere water temperaturen openwater willen kunnen zwemmen. Dit wetsuit maakt het mogelijk om vroeger in het seizoen te starten, of juist langer in het seizoen door te kunnen gaan als de watertemperatuur lager dan normaal is. We hebben de speciaal ontworpen technieken van de Inferno 1.0 behouden en hebben daar het thermische element aan toegevoegd. Met de nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, deze specifieke technologie biedt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Naast de ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort, biedt dit wetsuit nu ook extra bescherming tegen de kou. Doordat de kwaliteiten van de standaard Inferno 1.0 behouden zijn gebleven, is dit de topper van de mid-range wetsuits met ook nog eens een thermisch voordeel. Waar het water met een normaal wetsuit sneller te koud is, kunt u met dit wetsuit deze kou juist gaan trotseren! Tip: in combinatie met de neopreen thermal accessoires bent u volledig beschermd tegen de koude water temperaturen
€549,-
€399,95Je bespaart €149,05 (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0124002-045)
De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Ontwikkeld met een unieke dames specifieke pasvorm en een innovatieve druk verlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels
€469,95
€419,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
15% Korting
2XU Propel:Pro lange mouw wetsuit zwart/roze dames
(WW5125c-BLK/PUK)
De 2XU Propel:Pro lange mouw wetsuit levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
€900,-
€764,95Je bespaart €135,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Arena Triathlon wetsuit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.