Uitverkoop
Duik zelfverzekerd in het koude water met het klassieke Arena Triathlon wetsuit dames.
De combinatie van de elastische stof en het neopreen in het wetsuit zorgen voor meer elasticiteit en een beter drijfvermogen, ongeacht de richting waarin het water stroomt.
Het wetsuit heeft unieke inzetstukken op de borst en op de rug die zorgen voor extra lift.
Dankzij de PU coating beschikt het wetsuit over veel minder weerstand in het water.
Trek het wetsuit snel uit met de handige omgekeerde rits.
Fina approved: dit Arena wetsuit is goedgekeurd door de Fina en is toegelaten bij de KNZB en KNTB.
Materiaalsamenstelling: 85% Neopreen 15% Nylon
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
+ Cadeau
37% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0121002-088)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties.
€799,-
€499,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0124002-045)
De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Ontwikkeld met een unieke dames specifieke pasvorm en een innovatieve druk verlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels
€469,95
€419,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
19% Korting
Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit dames
(WS25WASP101)
Ontdek de Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit dames Prestaties, Warmte en Flexibiliteit voor Triatleten. De Zone3 Aspire Wetsuit is ontworpen voor triatleten die uitmuntende prestaties, thermische bescherming en maximale bewegingsvrijheid zoeken. Met geavanceerde technologieën en hoogwaardige materialen biedt dit wetsuit een optimale combinatie van drijfvermogen, flexibiliteit en snelheid.
€689,-
€551,95Je bespaart €137,05 (incl. BTW)
10% Korting
2XU Propel:1 mouwloos wetsuit zwart/oranje dames
(WW4995c-BLK/ABN)
Het 2XU Propel:1 mouwloos wetsuit is een allround presteerder dat is uitgerust met veel technische functies om aspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven.
Hoogwaardig Japans Yamamoto 39 Cell Neopreen is veerkrachtig maar toch flexibel en varieert in dikte door het hele lichaam van het pak, waardoor het zwaartepunt van het drijfvermogen lager komt te liggen, waardoor blote benen worden voorkomen en je in de perfecte horizontale zwempositie komt te liggen.
Rollbar Technologie zorgt voor minder drijfvermogen aan de randen van het pak, waardoor je sneller van links naar rechts kunt draaien en dode hoeken in je freestyle voorkomt.
€340,-
€304,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
9% Korting
BTTLNS Nereus 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0123009-044)
De doorontwikkelde BTTLNS Nereus 2.0 wetsuit lange mouw is gemaakt met twee belangrijke uitgangspunten; veel flexibiliteit rondom de schouders en een neutraal drijfvermogen. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor zwemmers die van zichzelf (natuurlijk) of door hun zwemtechniek een hoge positie van onder onderlichaam in het water hebben. Het neutrale drijfvermogen van de Nereus 2.0 wordt verkregen door een 3mm neopreen materiaal wat van borst tot enkels is toegepast. De Nereus 2.0 heeft 1,8mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen, schouders en oksels voor een zeer goede flexibiliteit en bewegingsvrijheid.
€429,95
€389,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
15% Korting
Sailfish One 7 fullsleeve wetsuit dames
(G70203C10)
De Sailfish One 7 fullsleeve wetsuit dames is een pak van topklasse met een maximaal drijfvermogen en een uitstekende flexibiliteit. De One is voorzien van het unieke Nano Aero Dome neopreen met honingraatvormige luchtcellen in de borst en dijen om de lichaamshouding in het water te optimaliseren. De vergrote Zero Resistance zijpanelen in combinatie met de nieuwe onderarm-stukken maken de armbewegingen vrijer en efficiënter. Deze verbeterde efficiëntie gaat hand in hand met extra comfort: De zeer flexibele Ultra Soft Stretch binnenvoering garandeert een minimale weerstand.
€719,-
€609,95Je bespaart €109,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Arena Triathlon wetsuit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.