Arena Triathlon wetsuit dames  AR1A631-50 Uitverkoop

Arena Triathlon wetsuit dames

AR1A631-50 | Schrijf de eerste review! 37442 37442 3468335207308

Duik zelfverzekerd in het koude water met het klassieke Arena Triathlon wetsuit dames.

De combinatie van de elastische stof en het neopreen in het wetsuit zorgen voor meer elasticiteit en een beter drijfvermogen, ongeacht de richting waarin het water stroomt.

Het wetsuit heeft unieke inzetstukken op de borst en op de rug die zorgen voor extra lift.

Dankzij de PU coating beschikt het wetsuit over veel minder weerstand in het water.

Trek het wetsuit snel uit met de handige omgekeerde rits.

Fina approved: dit Arena wetsuit is goedgekeurd door de Fina en is toegelaten bij de KNZB en KNTB.

Materiaalsamenstelling: 85% Neopreen 15% Nylon


€299,95

199,95 €199,95

Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Arena
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Groen
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Arena triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit dames 19% Korting Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit dames (WS24WVIS101)

Met de nieuwe Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit haal je het duurzaamste wetsuit in huis. Het is de eerste in zijn soort die is voorzien van een baanbrekend nieuw materiaal van Yamamoto - Terrapene. Terraprene is een geavanceerd biologisch afbreekbaar rubber dat aan het einde van zijn levensduur in 522 dagen biologisch afgebroken kan worden.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€499,-

€399,95

  Je bespaart €99,05 (incl. BTW)

BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit lange mouw dames 41% Korting BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit lange mouw dames (0120007-044)

Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€429,95

€249,95

  Je bespaart €180,- (incl. BTW)

Orca Apex Flex V2 lange mouw wetsuit dames 20% Korting Orca Apex Flex V2 lange mouw wetsuit dames (SN52)

De Orca Apex Flex V2 Wetsuit is het meest flexibele wetsuit uit de Orca-collectie, speciaal ontworpen voor ervaren zwemmers met een verfijnde techniek die geen extra drijfvermogen nodig hebben. Dit model is volledig gericht op bewegingsvrijheid en biedt dankzij het Yamamoto neopreen en innovatieve schouderpatroon een nog grotere flexibiliteit dan zijn voorganger. De verkorte, omgekeerde rits zorgt voor een elastischer ontwerp, terwijl de verwijderde armgraphics de schouders nog meer vrijmaken. Dit wetsuit is ontwikkeld voor maximale snelheid en efficiëntie in open water. Bij aankoop van de Apex Flex V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit gemakkelijk opbergt, vervoert en aantrekt zonder het materiaal te beschadigen. De Apex Flex V2 Wetsuit is de ultieme keuze voor technische zwemmers die op zoek zijn naar ongeëvenaarde flexibiliteit en snelheid in open water, zonder in te leveren op comfort en prestatievermogen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€669,-

€535,-

  Je bespaart €134,- (incl. BTW)

Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 lange mouw dames 20% Korting Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 lange mouw dames (ASSU8380181)

De Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 geeft je comfort met maximale flexibiliteit en zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.

Dit wetsuit is gemaakt van het elastische Yamamoto 38 neopreen en biedt bewegingsvrijheid door de 2mm Bio-Stretch Zone technologie onder de armen en op de onderrug.

Het Aqua Drive materiaal zorgt voor maximaal drijfvermogen en vermindering van de weerstand en het Thermo-Guard materiaal zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€329,95

€263,95

  Je bespaart €66,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw dames 38% Korting BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw dames (0123011-059)

Het BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen, deze wereldleider in neopreen productie garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op de armen, schouders en oksels zijn panelen toegepast van 1,8mm Yamamoto #39cell neopreen voor de best mogelijke flexibiliteit; nog beter dan zijn voorganger ‘Rapture 2.0’. Het 4 mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt voor een goed drijfvermogen speciaal voor beginnende zwemmers. De Rapture 3.0 maakt gebruik van een SCS coating voor minder waterweerstand en een geoptimaliseerde V hals voor vermindering van een ‘stikkend gevoel’.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€324,95

€199,95

  Je bespaart €125,- (incl. BTW)

Orca Athlex Flex V2 lange mouw wetsuit dames 19% Korting Orca Athlex Flex V2 lange mouw wetsuit dames (SN55)

De Orca Athlex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van hoogwaardig Yamamoto neopreen, combineert hoge flexibiliteit met een gemiddeld drijfvermogen. Dit wetsuit is ideaal voor ervaren zwemmers die van nature een correcte waterpositie kunnen behouden en op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid. De dunne materialen in het bovenlichaam en de medium dikte in de benen zorgen voor een perfecte balans tussen flexibiliteit en ondersteuning. De vernieuwde schouderconstructie, zonder graphics, biedt nog meer elasticiteit en vrijheid bij elke slag. Bij aankoop van de Athlex Flex V2 ontvang je Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit gemakkelijk aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flex V2 Wetsuit is de perfecte keuze voor zwemmers die hun techniek willen maximaliseren en ongelimiteerde bewegingsvrijheid zoeken, zonder concessies te doen aan snelheid en comfort.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,-

€295,95

  Je bespaart €73,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Arena Triathlon wetsuit dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.