BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw dames  0124002-045 10% Korting

BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw dames

0124002-045 | Schrijf de eerste review! 114859 114859

De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort.

Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment.

Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel.

Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica.

Ontwikkeld met een unieke dames specifieke pasvorm en een innovatieve druk verlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
XS
S
ST
L
XL
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

419,95 €419,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • SCS #40 cell Yamamamoto neopreen voor maximale bewegingsvrijheid
  • Uitstekende hydrodynamica
  • Voortreffelijke vrijheid van beweging
  • Zeer hoge en super gebalanceerde positie in het water voor verbeterde zwemslag
Omschrijving

Eigenschappen:
-Gemaakt van hoogwaardig Yamamoto neopreen, wereldwijd dé standaard in kwaliteit en duurzaamheid.
-#40 cell Yamamoto neopreen met een dikte van 1,3mm op schouders, armen en oksels – extreem flexibel voor ultieme bewegingsvrijheid tijdens de slag.
-Vernieuwde pasvorm zorgt voor een nauwsluitend ontwerp dat zich beter vormt naar het lichaam – met name onder de oksels – voor minder weerstand en meer comfort.
-Ontwikkeld en uitgebreid getest voor maximale efficiëntie en prestaties in het water.
-Enkellaagse nekconstructie die de adamsappel vrijlaat voor een drukvrije en comfortabele pasvorm rondom de nek en borst.
-Deze inferno 2.0 heeft een geupdate dames specifieke pasvorm welke zeer mooi aansluit op het dames postuur; goede vormgeving op de borst/oksels en aansluiting in de onderrug
-Speedcuffs SCS stretch van 1,5mm op de polsen en 2,5mm op de enkels zorgen voor razendsnel uittrekken tijdens wissels.
-Uitgerust met een duurzame Pro-YKK ritssluiting, gebruikt door topmerken wereldwijd.

Materiaalsamenstelling:
100% neopreen

Ontworpen en ontwikkeld door het Nederlandse BTTLNS-team – met oog voor detail en een passie voor triatlon.

Specificaties
  • Flexibiliteit Gemiddeld
  •   Maximaal
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken BTTLNS
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Paars
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw dames 37% Korting BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw dames (0120008-059)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€174,95

  Je bespaart €105,- (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel zilver 26% Korting BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel zilver (0121022-097)

De BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel bestaat uit de Zethes 1.0 swim capChione 1.0 zwem handschoenen en de Kheimon 1.0 zwem sokken. We hebben deze 3 neopreen items vernieuwd en ervoor gezorgd dat je ook bij lagere temperaturen kunt blijven zwemmen. Deze swimcap is gemaakt van 3.5 mm - van hoge kwaliteit - neopreen en heeft aan de binnen zijde een thermische voering. En de handschoenen en sokken zijn gemaakt van 3.0 mm - hoge kwaliteit - neopreen en de naden zijn met de hand gelijmd. Deze thermische voering geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen accessoires. Met de Neopreen thermal accessoires bundel bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€149,85

€109,95

  Je bespaart €39,90 (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve wetsuit dames 18% Korting Zone3 Agile fullsleeve wetsuit dames (WS21WAGI114)

De Zone3 Agile fullsleeve wetsuit dames is het perfecte instapmodel voor triatletes en openwaterzwemsters die hun eerste meters willen maken in open water. Dankzij het slimme ontwerp met drijfvermogen op de juiste plekken, hoge zichtbaarheid en flexibele schouders, biedt dit wetsuit precies de juiste ondersteuning waar je die nodig hebt. Combineer dat met duurzaam geproduceerd neopreen, een comfortabele pasvorm en snelle uittrekfunctionaliteit, en je hebt hét wetsuit waarmee je vol vertrouwen het water in gaat.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€209,95

  Je bespaart €49,05 (incl. BTW)

Orca Vitalis Openwater Hi-Vis wetsuit lange mouw dames 9% Korting Orca Vitalis Openwater Hi-Vis wetsuit lange mouw dames (NN67)

De Orca Openwater Vitalis Hi-Vis Wetsuit is speciaal ontworpen om veilig en met maximale zichtbaarheid in open water te zwemmen en te trainen.

Biedt een zeer goede zichtbaarheid voor extra veiligheid in het water door de oranje neon armen. Speciaal ontwikkeld voor zwemmen en trainen in open water. Het biedt ook de nodige thermische isolatie om een ideale lichaamstemperatuur te behouden zonder aan beweging in te boeten.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,-

€179,95

  Je bespaart €19,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit dames 10% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit dames (0120019-034)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€179,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit dames 10% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit dames (G20209C1060)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit dames als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€224,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits dames > BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.