Orca Athlex Flex V2 lange mouw wetsuit dames  SN55 19% Korting

Orca Athlex Flex V2 lange mouw wetsuit dames

SN55 | Schrijf de eerste review! 111570 111570

De Orca Athlex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van hoogwaardig Yamamoto neopreen, combineert hoge flexibiliteit met een gemiddeld drijfvermogen.

Dit wetsuit is ideaal voor ervaren zwemmers die van nature een correcte waterpositie kunnen behouden en op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid.

De dunne materialen in het bovenlichaam en de medium dikte in de benen zorgen voor een perfecte balans tussen flexibiliteit en ondersteuning.

De vernieuwde schouderconstructie, zonder graphics, biedt nog meer elasticiteit en vrijheid bij elke slag.

Bij aankoop van de Athlex Flex V2 ontvang je Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit gemakkelijk aantrekt zonder het neopreen te beschadigen.

De Athlex Flex V2 Wetsuit is de perfecte keuze voor zwemmers die hun techniek willen maximaliseren en ongelimiteerde bewegingsvrijheid zoeken, zonder concessies te doen aan snelheid en comfort.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
ST
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€369,-

295,95 €295,95

Je bespaart €73,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
-Ultieme flexibiliteit – Hoog-elastische materialen in de schouders, armen en rug zorgen voor ongehinderde bewegingen bij elke slag
-Neutraal drijfvermogen – Perfect voor ervaren zwemmers die een natuurlijke waterhouding willen behouden en hun techniek willen optimaliseren
-Verbeterde hydrodynamica – De SCS-coating vermindert waterweerstand en verhoogt snelheid, ideaal voor triatlons en openwaterzwemmen
-Snelle wisseltijd – De hydrofobe materialen maken het mogelijk om het wetsuit snel uit te trekken, zodat je kostbare seconden bespaart tijdens de overgang naar de volgende fase van je triatlon
-Nog meer bewegingsvrijheid – De verwijdering van schoudergraphics verhoogt de elasticiteit, waardoor je zwembewegingen nog soepeler aanvoelen
-Samenstelling: 95% neopreen, 5% polyamide (nylon)

Specificaties
  • Flexibiliteit Gemiddeld
  • Kwaliteit Gemiddeld wetsuit
  • Merken Orca
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Blauw
  •   Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Orca 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit lange mouw dames 41% Korting BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit lange mouw dames (0120007-044)

Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€429,95

€249,95

  Je bespaart €180,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw dames 46% Korting BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw dames (0120006-045)

Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€249,95

  Je bespaart €220,- (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen zwemsokken en zwemhandschoenen voordeelset zwart/goud 24% Korting BTTLNS Neopreen zwemsokken en zwemhandschoenen voordeelset zwart/goud (0120016-087)

De BTTLNS voordeelset bestaat uit de Neopreen zwemsokken Caerus 1.0 en de Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0, deze zijn essentieel om je voeten en handen warm te houden tijdens het zwemmen in koud water.  Door het 3mm neopreen van topkwaliteit ben je ten alle tijden beschermd tegen de ijskoude en ruwe omstandigheden van het open water. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€79,90

€59,95

  Je bespaart €19,95 (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel zilver 26% Korting BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel zilver (0121022-097)

De BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel bestaat uit de Zethes 1.0 swim capChione 1.0 zwem handschoenen en de Kheimon 1.0 zwem sokken. We hebben deze 3 neopreen items vernieuwd en ervoor gezorgd dat je ook bij lagere temperaturen kunt blijven zwemmen. Deze swimcap is gemaakt van 3.5 mm - van hoge kwaliteit - neopreen en heeft aan de binnen zijde een thermische voering. En de handschoenen en sokken zijn gemaakt van 3.0 mm - hoge kwaliteit - neopreen en de naden zijn met de hand gelijmd. Deze thermische voering geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen accessoires. Met de Neopreen thermal accessoires bundel bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€149,85

€109,95

  Je bespaart €39,90 (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit dames 10% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit dames (G20209C1060)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit dames als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€249,95

€224,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit dames 10% Korting BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit dames (0121014-039)

Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€279,95

€249,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Orca Athlex Flex V2 lange mouw wetsuit dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.