
De nieuwe 2025 Sailfish One 8 wetsuit is speciaal ontworpen voor zwemmers die extra drijfvermogen nodig hebben om hun waterpositie te optimaliseren.
Dit wetsuit biedt een uitstekende combinatie van ondersteuning, comfort en hydrodynamica, waardoor je efficiënter door het water beweegt en energie bespaart bij elke slag.
De One 8 Wetsuit biedt een combinatie van drijfvermogen, snelheid en comfort, waardoor het perfect is voor zwemmers die hun prestaties willen verbeteren met minimale inspanning.
Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish One 8 wetsuit heren
Geavanceerd drijfvermogen
De Aerofloat-technologie helpt je moeiteloos in de ideale zwempositie te blijven
Verbeterde heuppanelen
Zorgt voor een gestroomlijnde houding en efficiënte slagtechniek
Maximaal comfort
Zachte en comfortabele binnenvoering voorkomt irritatie en zorgt voor een natuurlijke pasvorm
Moeiteloze snelheid
Extreem rekbaar materiaal bij de schouders vermindert weerstand en bespaart energie bij elke armbeweging
Ideaal voor zwemmers die extra ondersteuning nodig hebben
Helpt bij het corrigeren van een lage heuppositie voor een efficiëntere zwemstijl
Materiaaldikte:
Arm-schouder: 1,5 mm
Borst: 4,5 mm
Heup: 4,5 mm
Bovenbeen: 4,5 mm
Onderbeen: 2,5 - 3,0 mm
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs.
€469,95
€419,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De BTTLNS voordeelset bestaat uit de Neopreen zwemsokken Caerus 1.0 en de Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0, deze zijn essentieel om je voeten en handen warm te houden tijdens het zwemmen in koud water. Door het 3mm neopreen van topkwaliteit ben je ten alle tijden beschermd tegen de ijskoude en ruwe omstandigheden van het open water. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€79,90
€59,95Je bespaart €19,95 (incl. BTW)
De BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel bestaat uit de Zethes 1.0 swim cap, Chione 1.0 zwem handschoenen en de Kheimon 1.0 zwem sokken. We hebben deze 3 neopreen items vernieuwd en ervoor gezorgd dat je ook bij lagere temperaturen kunt blijven zwemmen. Deze swimcap is gemaakt van 3.5 mm - van hoge kwaliteit - neopreen en heeft aan de binnen zijde een thermische voering. En de handschoenen en sokken zijn gemaakt van 3.0 mm - hoge kwaliteit - neopreen en de naden zijn met de hand gelijmd. Deze thermische voering geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen accessoires. Met de Neopreen thermal accessoires bundel bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€149,85
€109,95Je bespaart €39,90 (incl. BTW)
Het nieuwe Aquaman Rafale lange mouw wetsuit zwart/roze dames is een echt wetsuit voor triatleten. Al onze expertise in een wetsuit gestoken. Het nieuwe model blijft trouw aan de filosofie die al sinds 1976 gehanteerd word: het produceren van producten van hoge kwaliteit, gemaakt van het beste neopreen en uitgerust met geavanceerde en innovatieve technologie. Dankzij het 4,5 mm dikke neopreen zal de Rafale u snel laten zwemmen Door de constructie verkrijgt u maximaal drijfvermogen en isolatie.
€300,-
€269,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Het Sailfish Ultimate IPS plus 3 lange mouw wetsuit is weer een verbetering op zijn voorganger doordat Sailfish streeft om de top te halen. Door de toevoeging van Nano Aerodome - een uniek neopreen met luchtcellen in de heup, borst en nu ook in het beengebied heeft dit wetsuit 20% meer drijfvermogen dan zijn voorganger. Hierdoor heeft u met dit wetsuit een nog betere lichaamshouding in het water. Het hoogwaardige Nano Space Cell 2 neopreen zorgt voor een nog nooit eerder bereikte flexibiliteit en ideale hydrodynamica. De Avevia super dry binnen voering is een erg flexibel materiaal aan de binnenkant wat zorgt voor maximaal comfort en minimale waterabsorptie, wat de Ultimate IPS laat aanvoelen als een tweede huid. Het onderarmpaneel zorgt voor een nog beter gevoel wanneer je jezelf door het water “trekt”. Ga voor het record met de Sailfish Ultimate IPS Plus.
€1.049,-
€889,95Je bespaart €159,05 (incl. BTW)
De Sailfish Attack 7 fullsleeve wetsuit dames is een uitstekend allround wetsuit dat een ideale balans biedt tussen prijs en prestaties. Het gecoate SCS #39 neopreen zorgt voor een hoge mate van drijfvermogen en vermindert de wrijving in het water. De Soft Stretch voering aan de binnenkant biedt extra comfort en garandeert een minimale weerstand. De vergrote Zero Resistance zijpanelen zullen je veel energie besparen tijdens de eerste discipline van de lange wedstrijd. En met zijn ergonomische kruis, been- en heup-stukken zit de Sailfish Attack als gegoten.
€549,-
€464,95Je bespaart €84,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Sailfish One fullsleeve wetsuit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.