Uitverkoop
Het Arena Triathlon carbon wetsuit heren is speciaal ontwikkeld voor de triatlonsport.
Het wetsuit is uitermate geschikt voor trainingen en wedstrijden in open water, zelfs voor koudere wateren.
De ritssluiting aan de achterzijde maakt het mogelijk dit pak snel uit te trekken zodat je zo snel mogelijk door kan.
Daarnaast beschikt dit comfortabele pak gemaakt van neopreen over een PU coating om weerstand in het water te verminderen.
Het extra dunne neopreen in de schouders zorgt voor veel stretch en meer bewegingsvrijheid.
Op de borst en rug zit een dikkere laag neopreen verwerkt waardoor een extra evenwichtig drijfvermogen wordt gecreëerd en de lichaamshouding wordt verbeterd.
Fina approved: dit Arena wetsuit is goedgekeurd door de Fina en is toegelaten bij de KNZB en KNTB.
Materiaalsamenstelling: 85% Neopreen 15% Nylon
€549,95
€379,95Je bespaart €170,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
38% Korting
BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw heren
(0123010-034)
Het BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen, deze wereldleider in neopreen productie garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op de armen, schouders en oksels zijn panelen toegepast van 1,8mm Yamamoto #39cell neopreen voor de best mogelijke flexibiliteit; nog beter dan zijn voorganger ‘Rapture 2.0’. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt voor een goed drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 3.0 maakt gebruik van een SCS coating voor minder waterweerstand en een geoptimaliseerde V hals voor vermindering van een ‘stikkend gevoel’.
€324,95
€199,95Je bespaart €125,- (incl. BTW)
10% Korting
Sailfish Rocket sleeveless wetsuit heren
(G40105C10)
De nieuwe Sailfish Rocket 4 sleeveless wetsuit heren geeft een absolute bewegingsvrijheid, zonder daarbij het drijfvermogen te verliezen. Vrijheid ontmoet snelheid. Ervaar maximale bewegingsvrijheid en topprestaties met de Sailfish Rocket 4. Dit mouwloze wetsuit is perfect voor warme wateromstandigheden en biedt de snelheid en het comfort die je nodig hebt om je grenzen te verleggen.
€424,95
€379,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Orca Athlex Float V2 lange mouw wetsuit heren
(SN16)
De Orca Athlex Float V2 is het ideale wetsuit voor triatleten die extra drijfvermogen nodig hebben zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij 4,5 mm Yamamoto-neopreen in de benen behoud je een efficiënte, horizontale positie in het water. Tegelijk bieden flexibele panelen in de schouders, armen en rug je een maximale bewegingsvrijheid tijdens elke slag. De SCS-coating verbetert je hydrodynamica en helpt je sneller door het water te glijden, terwijl het pak dankzij hydrofobe materialen razendsnel uitgaat tijdens de wissel.
(incl. BTW)
8% Korting
Orca Vitalis Schoolslag wetsuit heren
(NN2B)
De Orca Vitalis Schoolslag wetsuit is ontworpen met geavanceerde materialen en samenstellingen en is uitermategeschikt voor de schoolslag.
Vitalis wetsuits zijn de ideale keuze voor gelegenheidszwemmers of voor degenen die net beginnen in open water.
€229,-
€209,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
9% Korting
Sailfish Arctic fullsleeve wetsuit heren
(G10183C01)
Ontdek de Sailfish Arctic fullsleeve wetsuit. De warmste wetsuit van Sailfish, waarmee je zonder zorgen de koudste wateren trotseert. Een revolutionaire wetsuit die je het hele jaar door zwemvrijheid biedt.
€599,-
€539,95Je bespaart €59,05 (incl. BTW)
2% Korting
Orca Apex Flow V2 lange mouw wetsuit heren
(SN11)
De Orca Apex Flow V2 Wetsuit, vervaardigd met Yamamoto neopreen, is het meest geavanceerde wetsuit binnen de Orca-collectie. Dit model biedt een unieke combinatie van uitzonderlijke flexibiliteit en hoog drijfvermogen, speciaal ontworpen voor veeleisende triatleten. Het helpt om de benen hoger in het water te positioneren en ondersteunt een optimale hydrodynamische houding. De nieuwste versie heeft een vernieuwd schouderontwerp, wat de spanning in dit gebied vermindert en de bewegingsvrijheid vergroot. Daarnaast is de grafische afwerking op de armen aangepast, wat de elasticiteit verder verbetert. Bij aankoop van de Apex Flow V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit gemakkelijk opbergt, vervoert en aantrekt zonder het materiaal te beschadigen. De Apex Flow V2 Wetsuit is perfect voor triatleten die een combinatie van drijfvermogen, snelheid en bewegingsvrijheid zoeken, zonder in te leveren op prestaties en comfort.
€869,-
€849,-Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Arena Triathlon carbon wetsuit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.