Orca S7 lange mouw wetsuit heren  JVNJ Uitverkoop

Orca S7 lange mouw wetsuit heren

JVNJ | Schrijf de eerste review! 39495 39495 8434446376580

Met de Orca S7 lange mouw wetsuit heren sta je aan het begin van de wedstrijd al met 1-0 voor, de S7 is een instapmodel wetsuit die je niet in de steek laat.

De S7 is voor de progressieve zwemmer het alternatief op het 3.8 wetsuit van orca.

Dit type zwemmer heeft extra drijfvermogen nodig, dus de S7 is ontworpen om de positie van de triatleet in het water te verhogen zonder afbreuk te doen aan zijn flexibiliteit.

De S7 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
229 €229,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca S7 lange mouw wetsuit heren

Net als zijn voorganger, belooft de S7 hydrodynamica, flexibiliteit, drijfvermogen en duurzaamheid. Het neopreen is voorzien van een SCS coating die de weerstand in het water verminderd. De onderarm- en schouderpanelen zijn gemaakt van 2mm dik Yamamoto 39-cell neopreen en zorgen voor een uitstekende flexibiliteit en bewegingsvrijheid.

De achterkant is net iets dikker en geeft meer drijfvermogen en houd meer warmte vast. Het 5mm neopreen op de heupen en benen tilt het lichaam iets op om zo in de perfecte zwemhouding te komen liggen . Het 3mm paneel op de borst voorkomt dat het lichaam gaat draaien.

Eigenschappen:
- Bedoeld om uw positie in het water te corrigeren dankzij het drijfvermogen
- Extra flexibel door gebruik van Yamamoto #39 neopreen
- Fantastische prijs-kwaliteitsverhousding
- Halsvoering vermindert frictie 
- Slipstream rits
- Siliconen Hydrostroke armpanelen
- SCS Coating - voor minder weerstand in het water
- Microcell structuur stoot water af en genereert minder weerstand bij de voorwaartse beweging
- Speed Transition Panels - voor het snel uittrekken van het wetsuit bij overgangen
- Zacht materiaal verbetert het contact met de huid, waardoor het prettiger aanvoelt

Karakteristieken % (0-100)
Flexibiliteit 53%
Drijfvermogen 74%
Hydrodynamisch 54%
Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Orca
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Orca triathlon 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml (MN14324)

De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.

Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren. 

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€11,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit lange mouw heren 40% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit lange mouw heren (0120002-099)

Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€549,-

€328,95

  Je bespaart €220,05 (incl. BTW)

Aquaman Bionik lange mouw wetsuit heren 8% Korting Aquaman Bionik lange mouw wetsuit heren (ABIO22)

Het Aquaman Bionik lange mouw wetsuit heren is een van de beste wetsuits op de markt voor deze prijs.  Het bied de triatleten een betaalbaar wetsuit van de hoogste kwaliteit. Het klassieke wetsuit concept nu uitgevoerd met het Japanse #39 Yamamoto neopreen, daarnaast ook nog eens een SCS coating die heel de buitenkant bedenkt. De nek, schouders en armen zijn gemaakt van Yamamoto #40 neopreen. Door deze combinatie van verschillende soorten zorgt Aquaman voor maximale flexibiliteit rond de armen. Het pak is voorzien van Aquaman innovaties zoals de 'revolving collar' en het 'flash systeem', verder hebben de onderarmen het aero propeller design.  

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€599,95

€549,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit heren 24% Korting Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit heren (NN2L)

De Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit is de evolutie van Openwater RS1 Sleeveless. Het Vitalis Light open water wetsuit is de perfecte keuze voor zwemmers die niet veel warmte-isolatie nodig hebben en de voorkeur geven aan een wetsuit met meer flexibiliteit voor onbeperkte bewegingsvrijheid tijdens het zwemmen.

De mouwloze constructie geeft u absolute bewegingsvrijheid in het schouder- en armgebied bij het zwemmen in open water

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€249,-

€186,95

  Je bespaart €62,05 (incl. BTW)

Orca Apex Flex lange mouw wetsuit heren 24% Korting Orca Apex Flex lange mouw wetsuit heren (MN12)

De Orca Apex Flex lange mouw wetsuit is het meest flexibele wetsuit van het hele assortiment van Orca. Dit wetsuit is ontworpen voor de technische zwemmers, die graag meer flexibiliteit willen en geen extra drijfvermogen nodig hebben. Door de constructie van - de korte - omgekeerde rits maakt dit elastische ontwerp mogelijk. De meest hydrodynamische eigenschappen en meest flexibele materialen op de markt, zorgen voor het snelste wetsuit voor de beste open water zwemmers. Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca Alpha 1.5, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€669,-

€501,95

  Je bespaart €167,05 (incl. BTW)

2XU Propel:1 lange mouw wetsuit zwart/oranje heren 25% Korting 2XU Propel:1 lange mouw wetsuit zwart/oranje heren (MW4991C-BLK/ABN)

Dit veelzijdige 2XU Propel:1 lange mouw wetsuit is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken. Het is een allround pak uitgerust met veel van de technische kenmerken omaspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven. 

Tevenz zorgt dit wetsuit  voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€400,-

€299,95

  Je bespaart €100,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Orca S7 lange mouw wetsuit heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.