Uitverkoop
Met de Orca S7 lange mouw wetsuit heren sta je aan het begin van de wedstrijd al met 1-0 voor, de S7 is een instapmodel wetsuit die je niet in de steek laat.
De S7 is voor de progressieve zwemmer het alternatief op het 3.8 wetsuit van orca.
Dit type zwemmer heeft extra drijfvermogen nodig, dus de S7 is ontworpen om de positie van de triatleet in het water te verhogen zonder afbreuk te doen aan zijn flexibiliteit.
De S7 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca S7 lange mouw wetsuit heren
Net als zijn voorganger, belooft de S7 hydrodynamica, flexibiliteit, drijfvermogen en duurzaamheid. Het neopreen is voorzien van een SCS coating die de weerstand in het water verminderd. De onderarm- en schouderpanelen zijn gemaakt van 2mm dik Yamamoto 39-cell neopreen en zorgen voor een uitstekende flexibiliteit en bewegingsvrijheid.
De achterkant is net iets dikker en geeft meer drijfvermogen en houd meer warmte vast. Het 5mm neopreen op de heupen en benen tilt het lichaam iets op om zo in de perfecte zwemhouding te komen liggen . Het 3mm paneel op de borst voorkomt dat het lichaam gaat draaien.
Eigenschappen:
- Bedoeld om uw positie in het water te corrigeren dankzij het drijfvermogen
- Extra flexibel door gebruik van Yamamoto #39 neopreen
- Fantastische prijs-kwaliteitsverhousding
- Halsvoering vermindert frictie
- Slipstream rits
- Siliconen Hydrostroke armpanelen
- SCS Coating - voor minder weerstand in het water
- Microcell structuur stoot water af en genereert minder weerstand bij de voorwaartse beweging
- Speed Transition Panels - voor het snel uittrekken van het wetsuit bij overgangen
- Zacht materiaal verbetert het contact met de huid, waardoor het prettiger aanvoelt
| Karakteristieken | % (0-100) |
| Flexibiliteit | 53% |
| Drijfvermogen | 74% |
| Hydrodynamisch | 54% |
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml
(MN14324)
De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.
Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren.
(incl. BTW)
16% Korting
Orca Athlex Flow V2 lange mouw wetsuit heren
(SN14)
De Orca Athlex Flow V2 Wetsuit, vervaardigd uit Yamamoto neopreen, biedt een uitgebalanceerde combinatie van elasticiteit en drijfvermogen. Dit wetsuit helpt zwemmers om hun waterpositie te optimaliseren, zodat ze een meer gestroomlijnde houding kunnen aannemen. De nieuwste versie heeft een verbeterde schouderconstructie voor nog meer flexibiliteit, terwijl geavanceerde drijftechnologie in de benen zorgt voor extra ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flow V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig opbergt, vervoert en aantrekt zonder het materiaal te beschadigen. De Athlex Flow V2 Wetsuit is perfect voor zwemmers die een combinatie van drijfkracht en flexibiliteit zoeken om hun prestaties in open water te verbeteren.
€479,-
€399,95Je bespaart €79,05 (incl. BTW)
20% Korting
2XU Propel:1 mouwloos wetsuit zwart/oranje heren
(MW4992c-BLK/ABN)
Het 2XU Propel:1 mouwloos wetsuit is een allround presteerder dat is uitgerust met veel technische functies om aspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven.
Hoogwaardig Japans Yamamoto 39 Cell Neopreen is veerkrachtig maar toch flexibel en varieert in dikte door het hele lichaam van het pak, waardoor het zwaartepunt van het drijfvermogen lager komt te liggen, waardoor blote benen worden voorkomen en je in de perfecte horizontale zwempositie komt te liggen.
Rollbar Technologie zorgt voor minder drijfvermogen aan de randen van het pak, waardoor je sneller van links naar rechts kunt draaien en dode hoeken in je freestyle voorkomt.
€340,-
€271,95Je bespaart €68,05 (incl. BTW)
Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw wetsuit heren
(G40101C10)
De nieuwe 2025 Sailfish Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link
(incl. BTW)
25% Korting
BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren
(0120003-003)
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.
€469,95
€349,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
18% Korting
Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren
(WS21MADV101)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water.
€369,-
€299,95Je bespaart €69,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Orca S7 lange mouw wetsuit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.