Orca S7 lange mouw wetsuit heren  JVNJ Uitverkoop

Orca S7 lange mouw wetsuit heren

JVNJ | Schrijf de eerste review! 39495 39495 8434446376580

Met de Orca S7 lange mouw wetsuit heren sta je aan het begin van de wedstrijd al met 1-0 voor, de S7 is een instapmodel wetsuit die je niet in de steek laat.

De S7 is voor de progressieve zwemmer het alternatief op het 3.8 wetsuit van orca.

Dit type zwemmer heeft extra drijfvermogen nodig, dus de S7 is ontworpen om de positie van de triatleet in het water te verhogen zonder afbreuk te doen aan zijn flexibiliteit.

De S7 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
229 €229,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca S7 lange mouw wetsuit heren

Net als zijn voorganger, belooft de S7 hydrodynamica, flexibiliteit, drijfvermogen en duurzaamheid. Het neopreen is voorzien van een SCS coating die de weerstand in het water verminderd. De onderarm- en schouderpanelen zijn gemaakt van 2mm dik Yamamoto 39-cell neopreen en zorgen voor een uitstekende flexibiliteit en bewegingsvrijheid.

De achterkant is net iets dikker en geeft meer drijfvermogen en houd meer warmte vast. Het 5mm neopreen op de heupen en benen tilt het lichaam iets op om zo in de perfecte zwemhouding te komen liggen . Het 3mm paneel op de borst voorkomt dat het lichaam gaat draaien.

Eigenschappen:
- Bedoeld om uw positie in het water te corrigeren dankzij het drijfvermogen
- Extra flexibel door gebruik van Yamamoto #39 neopreen
- Fantastische prijs-kwaliteitsverhousding
- Halsvoering vermindert frictie 
- Slipstream rits
- Siliconen Hydrostroke armpanelen
- SCS Coating - voor minder weerstand in het water
- Microcell structuur stoot water af en genereert minder weerstand bij de voorwaartse beweging
- Speed Transition Panels - voor het snel uittrekken van het wetsuit bij overgangen
- Zacht materiaal verbetert het contact met de huid, waardoor het prettiger aanvoelt

Karakteristieken % (0-100)
Flexibiliteit 53%
Drijfvermogen 74%
Hydrodynamisch 54%
Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Orca
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Orca triathlon 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml (MN14324)

De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.

Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren. 

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€11,95

 (incl. BTW)

Orca Vitalis Thermal lange mouw wetsuit heren 6% Korting Orca Vitalis Thermal lange mouw wetsuit heren (NN2U)

De Orca Vitalis Thermal Wetsuit is ontworpen voor openwaterzwemmers die extra bescherming tegen kou nodig hebben. Dit wetsuit combineert geavanceerde warmte-isolatietechnologieën, zoals Thermal X-voering, met slimme afdichtingstechnieken om warmteverlies te minimaliseren. De toevoeging van een extra Batwing-neopreenlaag voorkomt dat koud water de nek en rits binnendringt, terwijl de dikke panelen zorgen voor verbeterd drijfvermogen en energiebesparing tijdens koude zwemsessies. De Vitalis Thermal Wetsuit is ideaal voor zwemmers die in koud water trainen en op zoek zijn naar een wetsuit dat warmte, drijfvermogen en flexibiliteit combineert voor een comfortabele en veilige zwemervaring.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€419,-

€389,95

  Je bespaart €29,05 (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw heren 36% Korting BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw heren (0120003-003)

De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Uitgerust met innovatieve Nano-Aerodome panelen, drukverlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€299,95

  Je bespaart €170,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw heren 38% Korting BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw heren (0123010-034)

Het BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen, deze wereldleider in neopreen productie garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op de armen, schouders en oksels zijn panelen toegepast van 1,8mm Yamamoto #39cell neopreen voor de best mogelijke flexibiliteit; nog beter dan zijn voorganger ‘Rapture 2.0’. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt voor een goed drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 3.0 maakt gebruik van een SCS coating voor minder waterweerstand en een geoptimaliseerde V hals voor vermindering van een ‘stikkend gevoel’.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€324,95

€199,95

  Je bespaart €125,- (incl. BTW)

Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit heren 19% Korting Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit heren (WS24MVIS101)

Met de nieuwe Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit haal je het duurzaamste wetsuit in huis. Het is de eerste in zijn soort die is voorzien van een baanbrekend nieuw materiaal van Yamamoto - Terrapene. Terraprene is een geavanceerd biologisch afbreekbaar rubber dat aan het einde van zijn levensduur in 522 dagen biologisch afgebroken kan worden.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€499,-

€399,95

  Je bespaart €99,05 (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit heren 10% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit heren (G20109C1060)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit heren als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€249,95

€224,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Orca S7 lange mouw wetsuit heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.