
Met de Orca S7 lange mouw wetsuit heren sta je aan het begin van de wedstrijd al met 1-0 voor, de S7 is een instapmodel wetsuit die je niet in de steek laat.
De S7 is voor de progressieve zwemmer het alternatief op het 3.8 wetsuit van orca.
Dit type zwemmer heeft extra drijfvermogen nodig, dus de S7 is ontworpen om de positie van de triatleet in het water te verhogen zonder afbreuk te doen aan zijn flexibiliteit.
De S7 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca S7 lange mouw wetsuit heren
Net als zijn voorganger, belooft de S7 hydrodynamica, flexibiliteit, drijfvermogen en duurzaamheid. Het neopreen is voorzien van een SCS coating die de weerstand in het water verminderd. De onderarm- en schouderpanelen zijn gemaakt van 2mm dik Yamamoto 39-cell neopreen en zorgen voor een uitstekende flexibiliteit en bewegingsvrijheid.
De achterkant is net iets dikker en geeft meer drijfvermogen en houd meer warmte vast. Het 5mm neopreen op de heupen en benen tilt het lichaam iets op om zo in de perfecte zwemhouding te komen liggen . Het 3mm paneel op de borst voorkomt dat het lichaam gaat draaien.
Eigenschappen:
- Bedoeld om uw positie in het water te corrigeren dankzij het drijfvermogen
- Extra flexibel door gebruik van Yamamoto #39 neopreen
- Fantastische prijs-kwaliteitsverhousding
- Halsvoering vermindert frictie
- Slipstream rits
- Siliconen Hydrostroke armpanelen
- SCS Coating - voor minder weerstand in het water
- Microcell structuur stoot water af en genereert minder weerstand bij de voorwaartse beweging
- Speed Transition Panels - voor het snel uittrekken van het wetsuit bij overgangen
- Zacht materiaal verbetert het contact met de huid, waardoor het prettiger aanvoelt
Karakteristieken | % (0-100) |
Flexibiliteit | 53% |
Drijfvermogen | 74% |
Hydrodynamisch | 54% |
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.
Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren.
(incl. BTW)
De Orca Athlex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een uitstekende combinatie van hoge elasticiteit en gemiddeld drijfvermogen. Dit wetsuit is speciaal ontworpen voor zwemmers die van nature een correcte waterpositie kunnen behouden en op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid. Door het gebruik van dunne materialen in het bovenlichaam en een gemiddelde dikte in de benen, zorgt dit model voor een optimale balans tussen flexibiliteit en ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flex V2 ontvang je Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flex V2 Wetsuit is ideaal voor zwemmers die een balans zoeken tussen natuurlijke bewegingsvrijheid en hydrodynamische efficiëntie, zonder concessies te doen aan snelheid en comfort.
€369,-
€329,95Je bespaart €39,05 (incl. BTW)
Het 2XU Propel:1 mouwloos wetsuit is een allround presteerder dat is uitgerust met veel technische functies om aspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven.
Hoogwaardig Japans Yamamoto 39 Cell Neopreen is veerkrachtig maar toch flexibel en varieert in dikte door het hele lichaam van het pak, waardoor het zwaartepunt van het drijfvermogen lager komt te liggen, waardoor blote benen worden voorkomen en je in de perfecte horizontale zwempositie komt te liggen.
Rollbar Technologie zorgt voor minder drijfvermogen aan de randen van het pak, waardoor je sneller van links naar rechts kunt draaien en dode hoeken in je freestyle voorkomt.
€340,-
€305,95Je bespaart €34,05 (incl. BTW)
Dit zeer geavanceerde Orca Alpha fullsleeve wetsuit heren haalt het beste in je naar boven. Het uiterst soepele, compleet nieuwe en comfortabele 0.88 Yamamoto neopreen op de armen en Yamamoto 44 op de schouders maken dit het meest elastische wetsuit op de markt. Uitgevoerd met Orca's nieuwe 5mm Exo-cell punten op de onderrug voor een optimaal drijfvermogen waar je het nodig hebt. Daarnaast beschikt de Alpha over nieuwe FT1 technologie op het knie paneel, wat ongekende vrijheid van bewegen biedt. Een nieuwe eigenschap van dit wetsuit is het omgekeerde rits syteem die korter is, je armbeweging niet bepert en ongekende flexibiliteit biedt. Het perfecte wapen voor natuurlijke zwemmers, degene die een zwemachtergrond hebben en die aangeboren een correcte zwemtechniek hebben.
€649,-
€399,95Je bespaart €249,05 (incl. BTW)
De Orca Zeal Perform Wetsuit is de geavanceerde opvolger van de Openwater Perform en speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die maximale flexibiliteit en een neutrale waterligging zoeken. Dit wetsuit biedt minimale drijfkracht, zodat je je natuurlijke zwemtechniek optimaal kunt behouden. De Zeal Perform Wetsuit is de perfecte keuze voor zwemmers die maximale prestaties willen leveren zonder concessies te doen aan bewegingsvrijheid en comfort.
(incl. BTW)
De Zone3 Aspect lange mouw wetsuit heren is ontwikkeld met één missie: zwemmers van elk niveau het comfort en de zekerheid te bieden om het hele jaar door van open water te genieten, niet alleen in de zomer. Wat de Aspect uniek maakt, is het speciale ontwerp dat gericht is op schoolslag. Door een slimme combinatie van SCS, Smoothskin en High-Stretch Nylon panelen biedt dit wetsuit een ongeëvenaarde bewegingsvrijheid tussen de benen en over de borst. De dikte varieert van 2.5mm tot 4.5mm, zodat de benen ondergedompeld blijven en je een natuurlijke schoolslagpositie kunt behouden. Voor zwemmen in koud water is de Aspect uitgerust met een Heat-tech fleece voering, die belangrijke spiergroepen isoleert en je warm houdt.
€209,95
€169,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Orca S7 lange mouw wetsuit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.