Speedo Aquapulse max zwembril

SPAQUAPULS | Schrijf de eerste review! 11616 11616

Speedo Aquapulse max zwembril. Nieuwe spannende hydrodynamische zwembril. Zorgvuldig gestructureerd voor een comfortabele pasvorm, met siliconen montuurringen voor een perfecte afsluiting.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 3-7 werkdagen
29,9 €29,90

incl. BTW Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Bekijk: Omschrijving
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

Extra opties
Omschrijving

Nieuwe spannende hydrodynamische zwembril. Zorgvuldig gestructureerd voor een comfortabele pasvorm, met siliconen montuurringen voor een perfecte afsluiting. Verstelbare hoofdband.

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

Gerelateerde producten
Orca Athlex Float V2 lange mouw wetsuit heren Orca Athlex Float V2 lange mouw wetsuit heren (SN16)

De Orca Athlex Float V2 is het ideale wetsuit voor triatleten die extra drijfvermogen nodig hebben zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij 4,5 mm Yamamoto-neopreen in de benen behoud je een efficiënte, horizontale positie in het water. Tegelijk bieden flexibele panelen in de schouders, armen en rug je een maximale bewegingsvrijheid tijdens elke slag. De SCS-coating verbetert je hydrodynamica en helpt je sneller door het water te glijden, terwijl het pak dankzij hydrofobe materialen razendsnel uitgaat tijdens de wissel.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€289,-

 (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve wetsuit heren 15% Korting Zone3 Agile fullsleeve wetsuit heren (WS21MAGI116)

Het Zone3 Agile wetsuit voor heren is hét ideale instapmodel voor openwaterzwemmers en triatleten die comfort, ondersteuning en prestaties zoeken zonder de hoofdprijs te betalen. Dankzij een combinatie van 2 mm, 3 mm en 4 mm drijfpanelen blijf je gestroomlijnd in het water, wat vermoeidheid vermindert en je techniek verbetert. De flexibele schouderpanelen zorgen voor meer bewegingsvrijheid, terwijl de Speedflo- en Smoothskin-coatings de weerstand minimaliseren voor nóg meer snelheid. Wat de Agile écht onderscheidt, zijn de details: volledig gelijmd en blind gestikte naden (dus geen flatlock), een duurzame Talon Resistant coating tegen nagelscheuren en Pro Speed manchetten voor snelle. Een uitstekende keuze voor wie met vertrouwen zijn eerste meters in open water wil maken, of zijn eerste triathlon.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€219,95

  Je bespaart €39,05 (incl. BTW)

Orca Vitalis Thermal lange mouw wetsuit heren 6% Korting Orca Vitalis Thermal lange mouw wetsuit heren (NN2U)

De Orca Vitalis Thermal Wetsuit is ontworpen voor openwaterzwemmers die extra bescherming tegen kou nodig hebben. Dit wetsuit combineert geavanceerde warmte-isolatietechnologieën, zoals Thermal X-voering, met slimme afdichtingstechnieken om warmteverlies te minimaliseren. De toevoeging van een extra Batwing-neopreenlaag voorkomt dat koud water de nek en rits binnendringt, terwijl de dikke panelen zorgen voor verbeterd drijfvermogen en energiebesparing tijdens koude zwemsessies. De Vitalis Thermal Wetsuit is ideaal voor zwemmers die in koud water trainen en op zoek zijn naar een wetsuit dat warmte, drijfvermogen en flexibiliteit combineert voor een comfortabele en veilige zwemervaring.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€419,-

€389,95

  Je bespaart €29,05 (incl. BTW)

Sailfish Ultimate IPS plus 3 lange mouw wetsuit heren 15% Korting Sailfish Ultimate IPS plus 3 lange mouw wetsuit heren (G30101C10)

Het Sailfish Ultimate IPS plus 3 lange mouw wetsuit is weer een verbetering op zijn voorganger doordat Sailfish streeft om de top te halen. Door de toevoeging van Nano Aerodome - een uniek neopreen met luchtcellen in de heup, borst en nu ook in het beengebied heeft dit wetsuit 20% meer drijfvermogen dan zijn voorganger. Hierdoor heeft u met dit wetsuit een nog betere lichaamshouding in het water. Het hoogwaardige Nano Space Cell 2 neopreen zorgt voor een nog nooit eerder bereikte flexibiliteit en ideale hydrodynamica. De Avevia super dry binnen voering is een erg flexibel materiaal aan de binnenkant wat zorgt voor maximaal comfort en minimale waterabsorptie, wat de Ultimate IPS laat aanvoelen als een tweede huid. Het onderarmpaneel zorgt voor een nog beter gevoel wanneer je jezelf door het water “trekt”. Ga voor het record met de Sailfish Ultimate IPS Plus.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€1.049,-

€889,95

  Je bespaart €159,05 (incl. BTW)

Sailfish G-Range fullsleeve wetsuit heren 9% Korting Sailfish G-Range fullsleeve wetsuit heren (G90102C10)

De nieuwe 2025 Sailfish G-Range 9 Wetsuit is ontworpen voor zwemmers die streven naar snelheid en minimale weerstand in het water. Dit wetsuit biedt minder drijfvermogen dan andere premium wetsuits, waardoor het ideaal is voor krachtige zwemmers die een natuurlijke zwemhouding willen behouden zonder extra ondersteuning. De G-Range Wetsuit is de perfecte keuze voor ervaren zwemmers die snelheid en bewegingsvrijheid willen maximaliseren, zonder concessies te doen aan comfort en hydrodynamica. Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€699,-

€629,95

  Je bespaart €69,05 (incl. BTW)

2XU Propel:1 mouwloos wetsuit zwart/oranje heren 20% Korting 2XU Propel:1 mouwloos wetsuit zwart/oranje heren (MW4992c-BLK/ABN)

Het 2XU Propel:1 mouwloos wetsuit is een allround presteerder dat is uitgerust met veel technische functies om aspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven. Hoogwaardig Japans Yamamoto 39 Cell Neopreen is veerkrachtig maar toch flexibel en varieert in dikte door het hele lichaam van het pak, waardoor het zwaartepunt van het drijfvermogen lager komt te liggen, waardoor blote benen worden voorkomen en je in de perfecte horizontale zwempositie komt te liggen.

Rollbar Technologie zorgt voor minder drijfvermogen aan de randen van het pak, waardoor je sneller van links naar rechts kunt draaien en dode hoeken in je freestyle voorkomt.  

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€340,-

€271,95

  Je bespaart €68,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Speedo Aquapulse max zwembril

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.