Speedo Aquapulse max zwembril

SPAQUAPULS | Schrijf de eerste review! 11616 11616

Speedo Aquapulse max zwembril. Nieuwe spannende hydrodynamische zwembril. Zorgvuldig gestructureerd voor een comfortabele pasvorm, met siliconen montuurringen voor een perfecte afsluiting.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 3-7 werkdagen
29,9 €29,90

incl. BTW Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Bekijk: Omschrijving
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

Extra opties
Omschrijving

Nieuwe spannende hydrodynamische zwembril. Zorgvuldig gestructureerd voor een comfortabele pasvorm, met siliconen montuurringen voor een perfecte afsluiting. Verstelbare hoofdband.

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

Gerelateerde producten
BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren 25% Korting BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren (0120003-003)

De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€349,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit heren 27% Korting BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit heren (0121000-037)

De BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit is een thermisch wetsuit, dat perfect is voor zwemmers die graag met lagere water temperaturen openwater willen kunnen zwemmen. Dit wetsuit maakt het mogelijk om vroeger in het seizoen te starten, of juist langer in het seizoen door te kunnen gaan als de watertemperatuur lager dan normaal is. We hebben de speciaal ontworpen technieken van de Inferno 1.0 behouden en hebben daar het thermische element aan toegevoegd. Met de nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, deze specifieke technologie biedt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Naast de ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort, biedt dit wetsuit nu ook extra bescherming tegen de kou. Doordat de kwaliteiten van de standaard Inferno 1.0 behouden zijn gebleven, is dit de topper van de mid-range wetsuits met ook nog eens een thermisch voordeel. Waar het water met een normaal wetsuit sneller te koud is, kunt u met dit wetsuit deze kou juist gaan trotseren! Tip: in combinatie met de neopreen thermal accessoires bent u volledig beschermd tegen de koude water temperaturen

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€549,-

€399,95

  Je bespaart €149,05 (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit heren 10% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit heren (G20109C1060)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit heren als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€249,95

€224,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit heren Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit heren (NN2L)

De Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit is de evolutie van Openwater RS1 Sleeveless. Het Vitalis Light open water wetsuit is de perfecte keuze voor zwemmers die niet veel warmte-isolatie nodig hebben en de voorkeur geven aan een wetsuit met meer flexibiliteit voor onbeperkte bewegingsvrijheid tijdens het zwemmen.

De mouwloze constructie geeft u absolute bewegingsvrijheid in het schouder- en armgebied bij het zwemmen in open water

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€249,-

 (incl. BTW)

Aquaman Bionik lange mouw wetsuit heren 8% Korting Aquaman Bionik lange mouw wetsuit heren (ABIO22)

Het Aquaman Bionik lange mouw wetsuit heren is een van de beste wetsuits op de markt voor deze prijs.  Het bied de triatleten een betaalbaar wetsuit van de hoogste kwaliteit. Het klassieke wetsuit concept nu uitgevoerd met het Japanse #39 Yamamoto neopreen, daarnaast ook nog eens een SCS coating die heel de buitenkant bedenkt. De nek, schouders en armen zijn gemaakt van Yamamoto #40 neopreen. Door deze combinatie van verschillende soorten zorgt Aquaman voor maximale flexibiliteit rond de armen. Het pak is voorzien van Aquaman innovaties zoals de 'revolving collar' en het 'flash systeem', verder hebben de onderarmen het aero propeller design.  

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€599,95

€549,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

2XU Propel: Openwater Wetsuit Black/Bright Green Heren 20% Korting 2XU Propel: Openwater Wetsuit Black/Bright Green Heren (MW7144C-BLK/BGN)

Ontdek de 2XU Propel: Openwater Wetsuit en verbeter je zwemprestaties. De Propel Openwater Wetsuit is ontworpen om je te helpen de elementen van openwater zwemmen te overwinnen. Blijf warm, verbeter je mobiliteit en drijfvermogen, en voel je veiliger in het water. Deze wetsuit helpt je om beter te blijven drijven, de weerstand te verminderen, en met minder inspanning sneller te zwemmen, waardoor je vermoeidheid tot een minimum wordt beperkt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€289,99

€231,95

  Je bespaart €58,04 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Speedo Aquapulse max zwembril

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.