Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids  IRONSPRINT_KIDS Uitverkoop

Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids

IRONSPRINT_KIDS | Schrijf de eerste review! 32265 32265

Dit Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids heeft de eigenschappen en performance van de 'high-end' racing wetsuits.

Speciaal gemaakt voor de kinder/junior triathleet, een super wetsuit om mee te beginnen! 

Gemaakt met een Hydro-Glide Smoothskin rubber voor een ultiem licht gewicht fullsleeve wetsuit.

Dit wetsuit heeft extra drijfvermogen in de benen door een dikke 5mm neopreen laag.

Op de panelen waar bewegingsvrijheid noodzakelijk is, is een nieuwe ultra dunne geperste neopreen aangebracht. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

89,95 €89,95

Je bespaart €170,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids

Eigenschappen:
- Snel te openen verstelbare kraag
- Chemisch gesealde naad
- Van binnen uit dik gestikte naad
- Hydro-glide Smootskin neopreen

Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Merken Ironman
  • Geslacht Junior
  • Categorie Ironman triathlon
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen + Cadeau 21% Korting BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen (0120020-122)

Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€149,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Sailfish Current max neopreen shorts 10% Korting Sailfish Current max neopreen shorts (G20308C3015)

De Sailfish Current max neopreen shorts is het ultieme alternatief voor de pull buoy. Hiermee kunt u aan uw techniek werken zonder het natuurlijk zwemgevoel te verliezen. De current van Sailfish heeft een volledig nieuw uiterlijk en levert ook nog betere prestaties. De wrijvingsweerstand wordt vermindert door de neopreen van 3 mm met een oppervlaktecoating. Daarnaast wordt het drijfvermogen vergroot door de aerodome neopreen van 4,5 mm. De Ergo Fit pasvorm zorgt dat het goed en comfortabel zit. Door de soft stretch binnen voering voelt deze jammer super comfortabel en maakt het niet uit of je deze in openwater of een zwembad gebruikt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Orca Neopreen thermal swimcap zwart Orca Neopreen thermal swimcap zwart (LA41)

De Orca Neopreen thermal swimcap kan gecombineerd worden met een wetsuit voor extra warmte in koudere wateren. Gemaakt van 100% 3mm neopreen. Een verstelbaar kin stuk biedt een betere pasvorm. Doordat je hoofd bedekt is blijf je warmer, wat je in staat stelt om langer in het water te blijven.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€44,95

 (incl. BTW)

2XU P:2 Propel lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen dames ST 58% Korting 2XU P:2 Propel lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen dames ST (WGBR347)

Dit 2XU P:2 Propel lange mouw wetsuit zwart/groen dames zit bordenvol allemaal ontworpen om de prestaties te ondersteunen en te verbeteren. De P:1 is gemaakt van een 39 cell neopreen met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm wat zorgt voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De P:2 van 2XU is marktleider in de mid-range wetsuits en beschikt over veel eigenschappen die je normaal alleen bij aller duurste wetsuits vind. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€499,95

€209,95

  Je bespaart €290,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren MT 37% Korting Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren MT (WGBR344)

Het Zone3 Aspire thermal fullsleeve wetsuit is ideaal als het water kouder is en je toch graag warmer wilt blijven in het water. Het pak is specifiek ontworpen om met uw eigen lichaamswarmte, de belangrijkste spieren en organen warm te houden. Het bekroonde Aspire pak is de basis van dit pak, wat specifiek aangepast is voor de herfst, winter en lente. Door gebruik te maken van 100% Yamamoto neopreen is het wetsuit ondanks de dikkere voering nog steeds flexibel en licht. De SCS Nano coating zorgt voor minder weerstand en voor de metallic gouden Pr-Speed manchetten. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade linkerbovenbeen. 1x naglschade rechter enkel en is gerepareerd op het linker been aan de zeikant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€689,-

€429,95

  Je bespaart €259,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat XS 45% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat XS (WGBR247)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes linker en rechterbeen. Op de rug zit een puntje in het neopreen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,95

€299,95

  Je bespaart €250,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.