Uitverkoop
Dit Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids heeft de eigenschappen en performance van de 'high-end' racing wetsuits.
Speciaal gemaakt voor de kinder/junior triathleet, een super wetsuit om mee te beginnen!
Gemaakt met een Hydro-Glide Smoothskin rubber voor een ultiem licht gewicht fullsleeve wetsuit.
Dit wetsuit heeft extra drijfvermogen in de benen door een dikke 5mm neopreen laag.
Op de panelen waar bewegingsvrijheid noodzakelijk is, is een nieuwe ultra dunne geperste neopreen aangebracht.
€259,95
€89,95Je bespaart €170,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids
Eigenschappen:
- Snel te openen verstelbare kraag
- Chemisch gesealde naad
- Van binnen uit dik gestikte naad
- Hydro-glide Smootskin neopreen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
+ Cadeau
21% Korting
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen
(0120020-122)
Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
BTTLNS Endymion 1.0 drijvende waterdichte telefoonhoes oranje
(0317013-034)
De BTTLNS Endymion 1.0 drijvende waterdichte telefoonhoes is ideaal als u uw smartphone mee wilt nemen tijdens verschillende sporten zoals zwemmen, skiën, duiken maar ook bij het vissen en varen. Kortom alle outdoorsporten waarbij u uw waardevolle spullen waterdicht wilt opbergen en meenemen. Doordat de hoes blijft drijven zal deze nooit naar de bodem "zinken", maar juist aan de oppervlakte van het water blijven drijven. Deze telefoonhoes heeft voldoende ruimte voor uw smartphone en/of accessoires en is uitgevoerd met een handig trekkoord om daarmee de hoes om te hangen.
(incl. BTW)
43% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ML
(WGBR379)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een nieuw beenstuk links. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,-
€449,95Je bespaart €349,05 (incl. BTW)
20% Korting
Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 lange mouw dames
(ASSU8380181)
De Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 geeft je comfort met maximale flexibiliteit en zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.
Dit wetsuit is gemaakt van het elastische Yamamoto 38 neopreen en biedt bewegingsvrijheid door de 2mm Bio-Stretch Zone technologie onder de armen en op de onderrug.
Het Aqua Drive materiaal zorgt voor maximaal drijfvermogen en vermindering van de weerstand en het Thermo-Guard materiaal zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.
€329,95
€263,95Je bespaart €66,- (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw dames
(0123011-059)
Het BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen, deze wereldleider in neopreen productie garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op de armen, schouders en oksels zijn panelen toegepast van 1,8mm Yamamoto #39cell neopreen voor de best mogelijke flexibiliteit; nog beter dan zijn voorganger ‘Rapture 2.0’. Het 4 mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt voor een goed drijfvermogen speciaal voor beginnende zwemmers. De Rapture 3.0 maakt gebruik van een SCS coating voor minder waterweerstand en een geoptimaliseerde V hals voor vermindering van een ‘stikkend gevoel’.
€324,95
€289,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
24% Korting
BTTLNS Neopreen zwemsokken en zwemhandschoenen voordeelset
(0120016-010)
De BTTLNS voordeelset bestaat uit de Neopreen zwemsokken Caerus 1.0 en de Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0, deze zijn essentieel om je voeten en handen warm te houden tijdens het zwemmen in koud water. Door het 3mm neopreen van topkwaliteit ben je ten alle tijden beschermd tegen de ijskoude en ruwe omstandigheden van het open water. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€79,90
€59,95Je bespaart €19,95 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.