Orca Openwater fullsleeve wetsuit kinderen  DVNV 10% Korting

Orca Openwater fullsleeve wetsuit kinderen

DVNV | Schrijf de eerste review! 29782 29782 8427011266089

Het Orca Openwater fullsleeve wetsuit kinderen is het ideale wetsuit voor kinderen.

De goed zichtbare oranje kleur zorgt voor meer zichtbaarheid in het water, waardoor je hen ten alle tijde onder controle hebt.

Bovendien zorgt het 2-2,5mm Yamamoto neopreen voor meer bewegingsvrijheid met de thermische isolatie die kinderen nodig hebben om uren in het water te spenderen.

Veiligheid en comfort, zodat kinderen plezier kunnen hebben.

Geschikt voor zowel jongens als meiden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€129,-

114,95 €114,95

Je bespaart €14,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Openwater fullsleeve wetsuit kinderen

Het Openwater wetsuit van Orca biedt een zeer goede zichtbaarheid in het water door de oranje neon armen. Het wetsuit is opgebouwd uit 38-cell en 39-cell yamamoto neopreen wat een goede flexibiliteit biedt. De hals is gemaakt van 2mm 39-cell neopreen waardoor een fijne pasvorm verkregen wordt, tevens gemaakt van een hydrolite lining waardoor de wateropname gereduceerd wordt en een goede afsluiting verkregen wordt.

Eigenschappen:
- Zeer goede zichtbaarheid door oranje armen
- Nek gemaakt van hydrolite lining 2mm, 39-cell Yamamoto neopreen voor een goede afsluiting
- Hoofdzakelijk gemaakt van SmoothSkin 2.5mm 38cell Multistretch voor een goede bewegingsvrijheid, pasvorm en flexibiliteit
- Geschikt voor zowel jongens als meiden

Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Merken Orca
  • Kleur Oranje
  •   Zwart
  • Geslacht Junior
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Orca triathlon 2018
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml (MN14324)

De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.

Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren. 

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€11,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen + Cadeau 40% Korting BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen (0120020-122)

Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€113,95

  Je bespaart €76,- (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0 oranje 40% Korting BTTLNS Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0 oranje (0120012-034)

De BTTLNS Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0 zijn speciaal ontwikkeld voor alle Batalyanen die de ijskoude meren en rivieren tussen de seizoenen trotseren. Gemaakt met high tech 3mm neopreen is dit een absoluut topmodel, een perfecte pasvorm gegarandeerd. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€39,95

€23,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

Orca Vitalis Openwater Hi-Vis wetsuit lange mouw heren 14% Korting Orca Vitalis Openwater Hi-Vis wetsuit lange mouw heren (NN27)

De Orca Vitalis Hi-Vis is dé keuze voor openwaterzwemmers die maximale veiligheid, zichtbaarheid en bewegingsvrijheid zoeken. Met opvallende oranje panelen, Yamamoto 38 neopreen en een comfortabele pasvorm is dit wetsuit ideaal voor trainingen in meren en zee. Inclusief speciale handschoentjes om het pak veilig aan te trekken.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,-

€169,95

  Je bespaart €29,05 (incl. BTW)

BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS 46% Korting BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS (WGBR228)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op een enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€279,95

€149,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

BTTLNS Endymion 1.0 drijvende waterdichte telefoonhoes roze 40% Korting BTTLNS Endymion 1.0 drijvende waterdichte telefoonhoes roze (0317013-072)

De BTTLNS Endymion 1.0 drijvende waterdichte telefoonhoes is ideaal als u uw smartphone mee wilt nemen tijdens verschillende sporten zoals zwemmen, skiën, duiken maar ook bij het vissen en varen. Kortom alle outdoorsporten waarbij u uw waardevolle spullen waterdicht wilt opbergen en meenemen. Doordat de hoes blijft drijven zal deze nooit naar de bodem "zinken", maar juist aan de oppervlakte van het water blijven drijven. Deze telefoonhoes heeft voldoende ruimte voor uw smartphone en/of accessoires en is uitgevoerd met een handig trekkoord om daarmee de hoes om te hangen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€14,95

€8,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Orca Openwater fullsleeve wetsuit kinderen

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.