De Sailfish Kids Wetsuit is een kwaliteit pak met super drijfvermogen en uitstekende flexibiliteit.
Geschikt voor alle activiteiten in het water.
Dit wetsuit biedt een optimale combinatie van uitstekende flexibiliteit, aangenaam draagcomfort en duurzaamheid.
Het 2.5 mm dikke neopreen beschermt het bovenlichaam en schouders tegen de kou.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish Kids Wetsuit
De Sailfish Kids Wetsuit is een kwaliteit pak met super drijfvermogen en uitstekende flexibiliteit. Geschikt voor alle activiteiten in het water. Dit wetsuit biedt een optimale combinatie van uitstekende flexibiliteit, aangenaam draagcomfort en duurzaamheid. Het 2.5 mm dikke neopreen beschermt het bovenlichaam en schouders tegen de kou.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
+ Cadeau
21% Korting
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen
(0120020-122)
Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
37% Korting
Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit Demo heren M
(WGBR219)
Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau.
De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish.
De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming.
De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren.
Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2x nagelschade op het rechter bovenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€849,-
€529,-Je bespaart €320,- (incl. BTW)
15% Korting
Orca Vanir Flex Swimrun dames
(MN74)
De Orca Vanir Flex Swimrun is een nieuwe (r)evolutie van de Swimrun Core. Het Vanir Flex wetsuit is het meest comfortabele in Orca's Swimrun assortiment. Het bevat zeer elastische materialen en de constructie met een voorrits zorgt voor extra comfort bij hardlopen en open water zwemmen.
€229,-
€193,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
24% Korting
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL
(WGBR272)
Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de nek voor. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€238,95
€179,95Je bespaart €59,- (incl. BTW)
Gear Aid Neo-Slix Wetsuit Entry Lubricant 250ml
(MN20000)
De Gear Aid Neo-Slix Wetsuit Entry Lubricant helpt je sneller en eenvoudiger in je wetsuit of neopreen droogpak.
Ontworpen met Triatleten, Surfers, Open Water Zwemmers en duikers in het achterhoofd, de nieuwe Gear Aid smeermiddel kan de overgangstijd verminderen tot 60%.
(incl. BTW)
10% Korting
Zone3 Originals Neopreen buoyancy shorts 5/3mm
(NA18MBSO101)
Verbeter je lichaamshouding, efficiëntie en zwemtechniek met de originele buoyancy shorts van Zone3. Deze 5/3mm neopreen shorts stimuleren een natuurlijke heuprotatie en geven je direct meer drijfvermogen, perfect voor zwemmers die hun slag willen verfijnen, zowel in open water als in het zwembad.
€88,95
€79,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Sailfish Kids Wetsuit
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.