20% Korting
De Craft Microfleece ponytail muts is een zachte, elastische muts.
De muts heeft een hoge pasvorm.
De geborstelde stof aan de voorkant biedt een optimale warmte.
In deze muts zit een paardenstaartgat aan de achterkant waardoor lang haar niet in de weg hoeft te zitten
€24,95
€19,95Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Geborstelde stof
- Elastich
- Hoge pasvorm
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Craft Lycra tight 2.0 schaatsbroek zwart dames
(940184-1999)
De Craft Lycra tight 2.0 schaatsbroek is voorzien van brede platte elastische tailleband voor aangenaam draagcomfort. Aan de zijkant op het bovenbeen 2 zakken voor telefoon of voeding. En op de onderrug een zakje met een ritsje voor sleutel, pasje of gelletje.
€94,95
€78,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
31% Korting
Craft Thermo schaatsjack donkerblauw unisex
(940153-1395)
Dit comfortabele Craft Thermo schaatsjack unisex houdt jouw bovenlichaam goed op temperatuur tijdens koude omstandigheden. Het is daarom voor ook geschikt voor andere sporten zoals mountainbiken, hardlopen en meer. De binnenzijde is afgewerkt met thermo brush materiaal. Dit zachte materiaal voelt zeer comfortabel aan, waardoor het draagcomfort erg hoog is. Tevens voert het thermo schaatsjack lichaamsvocht snel af, door de ademende en vochtregulerende eigenschappen. Voorzien van vier handige zakken op de achterzijde, waarvan één met ritssluiting.
€129,95
€88,95Je bespaart €41,- (incl. BTW)
20% Korting
Craft Schaatsbroek thermo zwart unisex
(940136-1999)
De Craft Schaatsbroek thermo zwart is de ideale lange schaats tight voor vrouwen en mannen.
Dit is een unisex model en kan dus gedragen worden door vrouwen en mannen.
Dat komt door de extreme elasticiteit van de broek. Deze broek is onderdeel van de Craft Skate collectie.
Deze Skate collectie is speciaal gemaakt voor sportieve vrouwen en mannen die houden van schaatsen op de ijsbaan, buiten op natuurijs en/ of de schaatskleding ook op de fiets willen gebruiken en tijdens het langlaufen.
Kortom, een zeer veelzijdige strakke sportbroek voor verschillende activiteiten!
De Craft schaatsbroek Thermo Tight zit lekker comfortabel!
€74,95
€59,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
22% Korting
Craft Core Insulate Split Finger handschoenen zwart unisex
(1909891-999000)
De Craft Core Insulate Split Finger handschoenen zijn met fleece gevoerde en gevoerde split-finger handschoenen met winddichte bovenkant voor training in koude omstandigheden. Deze warme en veelzijdige langlaufhandschoen is voorzien van gebreide ribboorden voor een goede pasvorm rond de pols, siliconenprint op de palm voor betere grip en een reflecterende logo-opdruk.
€34,95
€26,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
14% Korting
Craft Speed schaatspak CB zwart/roze unisex
(940156-9469)
Dit Craft Speed schaatspak CB met capuchon is ideaal voor de schaatstraining of een marathon en heeft een optimale warmte isolerende werking.
Het schaatspak is ultra zacht, zeer comfortabel, sterk ademend, vochtregulerend en tegelijkertijd zeer aerodynamisch!
Gemaakt van een 2-WAY stretch stof die voor optimale stretch zorgt voor een zeer comfortabele beweging.
Doordat het pak een anti-bacterieële behandeling heeft gehad, worden vreemde geurtjes geminimaliseerd.
Te gebruiken tijdens milde en koude weersomstandigheden.
€189,95
€161,46Je bespaart €28,49 (incl. BTW)
25% Korting
Craft Thermo marathon schaatspak zwart unisex
(940105-1999)
Dit Craft Thermo marathon schaatspak zwart unisex is van topkwaliteit beschikt over goede ademende eigenschappen. Deze eigenschappen zorgen ervoor dat het lichaam niet overhit raakt en het vocht snel afgevoerd wordt waardoor je lichaam minder snel klam wordt. Uitgevoerd met 3 achterzakken, hiervan beschikt 1 zakje over een ritssluiting. Als conclusie; dit schaatspak is van topkwaliteit!
€199,95
€149,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Home | Wintersport > Schaatskleding > Craft Microfleece ponytail muts zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.