
Zachte, comfortabele fit.
Heeft een elastische polyamide constructie in 3 panelen.
Makkelijk in gebruik.Materiaal bestaat volledig uit polyester.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze kwalitatief hoogwaardige Sailfish Siliconen Swimcap zwart is voorzien van een sailfish logo. De swimcap is ideaal voor indoor en outdoor zwemmen en uitgevoerd in een 'one size fits all' maat.
(incl. BTW)
Deze Speedo platte siliconen badmuts is een betrouwbare keuze voor zowel recreatieve als sportieve zwemmers. Het duurzame siliconenmateriaal biedt een comfortabele, waterdichte pasvorm en beschermt het haar tegen chloor en water. Dankzij het platte ontwerp sluit de badmuts strak aan op het hoofd, wat zorgt voor minder weerstand in het water.
€9,95
€8,95Je bespaart €1,- (incl. BTW)
Badmuts in 3D vorm. Rimpelt niet.
Biedt optimale compressie voor topprestaties.
Gemaakt van 100% siliconen.
(incl. BTW)
De 2XU Siliconen swim cap zal in tegenstelling tot latex caps niet verkleuren als gevolg van gebruik in het zwembad.
Door de soepele silicone binnenkant is de cap gemakkelijk aan- en uit te trekken zonder dat u uw haren meetrekt.
(incl. BTW)
Val op met de stijlvolle Funkita padldle time badmuts, gemaakt van premium en duurzaam siliconenmateriaal. Deze comfortabele en robuuste badmuts is perfect voor zowel binnen- als buitenzwemmen en heeft een universele pasvorm. Daarnaast is de badmuts volledig latexvrij en geschikt voor iedereen.
(incl. BTW)
De BTTLNS Absorber 2.0 siliconen badmuts is gemaakt van hoge kwaliteit en superduurzame siliconen. Door het aerodynamische ontwerp zult u sneller in het water zijn dan ooit tevoren. Bruikbaar voor zowel dames als heren, buiten- en binnenzwemmen en gemaakt in één maat: 'one size fits all'. De binnenzijde bestaat uit een flexibel en comfortabel siliconen materiaal wat het aan- en uittrekken vergemakkelijkt. Hierdoor heeft u minder last van uitgetrokken haar en een snelle overgang.
(incl. BTW)
Neem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.