De Finis Manta Paddles zijn ontworpen om kracht, slagefficiëntie en afstand per slag te vergroten.
Gemaakt van hetzelfde lichtgewicht, duurzaam, drijvend materiaal als onze Agility Paddles, deze paddles zijn comfortabel om te dragen en zullen niet verloren gaan onder water.
Het strapless ontwerp past bij de natuurlijke contouren van je hand en leert je om gelijkmatige druk uit te oefenen gedurende je hele haal.
De kromming van de peddel stelt u in staat om volledige extensie te bereiken terwijl u uw hand zachtjes in de vang van uw slag dwingt.
Ventilatiegaten zorgen ervoor dat het water soepel door de peddel kan stromen, waardoor de zwemmer een goed gevoel voor het water behoudt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Versterk de sterkte: ontworpen om spieren op te bouwen en de afstand per slag te verbeteren.
- Strapless design: geen gedoe meer met oncomfortabele of gebroken riemen. de manta paddles bieden een comfortabele pasvorm aan de natuurlijke contouren van de hand.
- Lage impact: ventilatiegaatjes laten water door de peddel stromen, waardoor de zwemmer zijn gevoel voor het water kan behouden.
- Vier vinger maten: hoewel elke peddel dezelfde diameter heeft, is de maat gebaseerd op de omtrek van uw middelvinger. raadpleeg de maattabel.
- Drijvend materiaal: lichtgewicht en duurzame manta paddles zijn gemaakt om te blijven drijven zodat je ze niet zult verliezen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Finis Positive drive fin zwemvinnen geel
(2.35.100)
De Finis Positive drive fin zwemvinnen geel beschikt over een uniek ellipsvormige vin die bij alle vier de zwemstijlen te gebruiken is. Het asymmetrische ontwerp van de vin zorgt ervoor dat de zwemmer kracht kan opbouwen en tegelijkertijd een natuurlijke, naar binnen gerichte beenslag kan uitvoeren. De hielriem houd de vin op zijn plaats, waardoor de voeten natuurlijker kunnen buigen en het ontwerp met gesloten tenen zorgt voor een betere energieoverdracht van been naar voet. De PDF's verhogen je beensterkte, voetsnelheid en flexibiliteit van de enkels bij alle vier de zwemslagen, waardoor de vinnen ideaal zijn voor de wisselslag.
(incl. BTW)
8% Korting
Arena Elite handpeddels zwart/groen
(AA004409-110)
De Arena Elite handpeddels zijn perfect om de kracht in je bovenlichaam te trainen en een slechte houding te verbeteren. De platte peddel helpt je soepel door het water te glijden en het gat in het midden zorgt ervoor dat je de waterdruk voelt. De verstelbare rubberen riemen en de zachte randen zorgen voor een hoog en flexibel draagcomfort. Het lage sleepoppervlak zorgen ervoor dat dat de gewrichten niet te zwaar belast worden.
€24,95
€22,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
10% Korting
Speedo tech paddle rood
(73312D699)
Met de Speedo Tech Paddle Versterk Je je Armslag & Kracht in het Water. De Speedo Tech Paddle is ontworpen voor zwemmers die hun techniek en kracht willen verbeteren. Dankzij het hydrodynamische ontwerp biedt deze paddle optimaal contact met het water, waardoor je efficiënter leert zwemmen en meer kracht opbouwt in je armen, rug, borst en schouders.
€28,95
€25,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
10% Korting
Speedo tech handpeddels blauw
(7331216243)
De Speedo Tech Handpeddels versterk je slag. Verbeter je techniek. De Speedo Tech Handpeddels zijn ontworpen voor zwemmers die hun kracht, techniek en watergevoel willen verbeteren. Door het vergrote oppervlak bieden deze handpeddels extra weerstand, waardoor je je arm- en schouderspieren intensiever traint tijdens elke slag.
€28,95
€25,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
BTTLNS Trireme 1.0 handpeddels zilver
(0119010-097)
De BTTLNS Trireme handpeddels zijn ideaal tijdens trainingssessies om de kracht en zwemtechniek te verbeteren. Een ergonomisch design zorgt ervoor dat de peddel goed in de hand aansluit en de brede bandjes snijden niet in de hand. De handpeddels zijn beschikbaar in maat S/M voor jeugd, dames en heren met kleine handen en in maat XL voor dames met grote handen en normale heren handen.
(incl. BTW)
Finis Forearm Fulcrums geel/zwart
(1.05.028.50)
Deze Finis Forearm Fulcrums geel/zwart helpt bij het ontwikkelen en perfectioneren van de zogenaamde "Early Vertical Forearm" (EVF), de hoge elleboog. De EVF-techniek gebruikt de gehele onderarm, van de vingertoppen tot de elleboog. Dit handige accessoire helpt je deze techniek beter onder de knie te krijgen door de hand-, gewrichts- en onderarmspieren terug te brengen naar hun optimale positie. Geschikt voor alle zwemstijlen.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Handpeddels > Finis Manta handpeddels geel
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.