De Arena zwembril koker geel is een handige accessoire om je zwembril netjes en beschermd in op te bergen.
De brillenkoker is voorzien van een ritssluiting en een handige haak, waarmee je de koker in je tas vast kunt klikken.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Arena Square cut drag shorts blauw
(AA1E366-70)
De Arena Square cut drag shorts blauw zijn gemaakt om extra weerstand te creëren in het water. De mesh stof vermindert je snelheid aanzienlijk om zo je training uitdagender en moeilijker te maken. Het drag short kan makkelijk over je normale zwemkleding gedragen worden.
(incl. BTW)
7% Korting
Speedo zwembril koker geel
(00381216730)
De Speedo zwembril koker Optimale Bescherming voor Je Zwembril. Voorkom krassen en verlies van je zwembril met de Speedo Goggles Storage. Dit stevige opbergdoosje biedt optimale bescherming en is speciaal ontworpen om je bril veilig en in topconditie te houden. Dankzij de afwateringsgaten blijft vochtophoping uit, zodat je zwembril altijd droog en klaar voor gebruik is.
€12,95
€11,95Je bespaart €1,- (incl. BTW)
Arena zwembril koker blauw
(AA1E048-507)
De Arena zwembril koker is een handige accessoire om je zwembril netjes en beschermd in op te bergen. De brillenkoker is voorzien van een ritssluiting en een handige haak, waarmee je de koker in je tas vast kunt klikken.
(incl. BTW)
Sailfish Neusklem
(G00337C10)
De Sailfish Neusklem is bijna onzichtbaar en voelt zeer comfortabel op de neus.
(incl. BTW)
24% Korting
Zone3 Heat Tech parka jas
(CW23UHTCR101)
De 100% gerecyclede Zone3 Heat Tech parka jas is je essentiële metgezel als je aan het water bent. Het veelzijdige ontwerp beschermt je tegen de elementen en houdt je warm, ongeacht de activiteit. De badjas is perfect om je buiten om te kleden, als relaxte buitenlaag te dragen of om warm te blijven tussen het zwemmen door. Het oversized ontwerp met een langere lengte zorgt voor voldoende kleedruimte en maximaal behoud van warmte.
€198,95
€149,95Je bespaart €49,- (incl. BTW)
Arena Nina badslippers dames zwart
(AA003787-102)
De Arena Nina badslippers dames zijn extreem licht, stijlvol en comfortabele badslippers.
Deze badslippers zijn ontworpen voor wateractiviteiten bij het zwembad en op het strand.
Het waterafvoersysteem voert water snel af. Voor droge voeten en een antislip pasvorm in de schoen.
Het getextureerde voetbed biedt superieure zachtheid en demping.
Vrouwen houden van het vrouwelijke ontwerp.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemaccessoires > Arena zwembril koker geel
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.