Deze BTTLNS oordopjes zijn gemaakt van een zacht en duurzaam siliconen materiaal wat zich perfect aanpast aan de unieke vorm van het oor waardoor de oordopjes zeer comfortabel aanvoelen.
Ontwikkeld met een nieuw ontwerp van drie dunne ringen waardoor de oordopjes geen drukpunten hebben en het water goed tegenhouden.
Daarnaast hebben de oordopjes een 'haakje' waardoor ze nooit in het oor kunnen verdwijnen en gemakkelijk uit de oren zijn te halen.
Inclusief een gemakkelijk opbergdoosje zodat de zwemoordopjes niet los rondslingeren in uw zwemtas.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Arena Strap Nose Clip Pro neusklem
(AA95212)
Gemaakt met een memory plastic frame, en met zachte kussentjes aan de binnenkant, deze neusklem heeft een uitstekende pasvorm. Houdt water uit je neus, terwijl je zwemt. Ook zit hij gemakkelijk en is hij ontworpen met comfort belangrijkste aandachtspunt. Het bandje is gemaakt zodat hij om je nek blijft zitten en je hem niet verliest in het zwembad tijdens het zwemmen. Kleurkeuze is niet mogelijk. Er wordt rekening gehouden met geslacht.
(incl. BTW)
7% Korting
Speedo zwembril koker zwart
(00381206098)
De Speedo zwembril koker Optimale Bescherming voor Je Zwembril. Voorkom krassen en verlies van je zwembril met de Speedo Goggles Storage. Dit stevige opbergdoosje biedt optimale bescherming en is speciaal ontworpen om je bril veilig en in topconditie te houden. Dankzij de afwateringsgaten blijft vochtophoping uit, zodat je zwembril altijd droog en klaar voor gebruik is.
€12,95
€11,95Je bespaart €1,- (incl. BTW)
Arena zwembril koker geel
(AA1E048-503)
De Arena zwembril koker geel is een handige accessoire om je zwembril netjes en beschermd in op te bergen. De brillenkoker is voorzien van een ritssluiting en een handige haak, waarmee je de koker in je tas vast kunt klikken.
(incl. BTW)
Finis Slide Dryland trainer 7 mm weerstandsband geel
(1.05.095.07)
De Finis Slide Dryland trainer is ontworpen om zwemmers op het droge een oefening te bieden die de gehele zwemslag met een consistente weerstand nabootst. Bevestig het koord aan twee verschillende punten van een hekwerk (of iets vergelijkbaars) om variatie en verschillende hoeken toe te voegen aan uw kracht- en conditietraining. De twee handgrepen stellen de zwemmer in staat om de positionering van de hand en de onderarm te oefenen zonder dat de koord wordt gestoord of overbelast.
(incl. BTW)
17% Korting
Form Slimme Zwembril met Smart Display
(FSG200-SG-BK)
De Form Slimme Zwembril met Smart Display is de enige zwembril met een gepatenteerd AR-scherm en bewegingssensoren. Maak gebruik van de kracht van gegevens om je zwemmen te verbeteren en seconden van je tempo af te schaven. Door gebruik te maken van de Form Smart zwembril kun je realtime 9 statistieken zoals tempo/100m, slagfrequentie en tussentijden bekijken. Na het zwemmen kun je de Form synchroniseren met de applicatie voor een gedetailleerde analyse.
€199,95
€164,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Sailfish Neusklem
(G00337C10)
De Sailfish Neusklem is bijna onzichtbaar en voelt zeer comfortabel op de neus.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemaccessoires > BTTLNS Echo 1.0 oordopjes zwart/blauw
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.