Finis Dryland cord weerstandsband licht geel

1.05.113.104 | Schrijf de eerste review! 38844 38844 616323201781

De Finis Dryland cord weerstandsband licht geel maakt weerstandstraining buiten het water mogelijk, wat een essentieel aspect van de zwemtraining is.

De banden moeten worden bevestigd aan een ankerpunt zodat zwemmers in staat zijn om buiten het water te trainen en zwembewegingen te kunnen simuleren.

De koorden isoleren belangrijke spieren en verbeteren de snelheid en het uithoudingsvermogen van de zwemmer, ook zorgt weerstandstraining voor een betere mobiliteit.

De Dryland-banden zijn geschikt voor zwemmers van alle leeftijden en niveuas, en verkrijgbaar in drie verschillende weerstanden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
49,95 €49,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Finis Dryland cord weerstandsband licht geel

Eigenschappen:
- Simuleert zwemmende bewegingen buiten het water en isoleert vitale spiergroepen
- Weerstandstraining voor meer kracht en uithoudingsvermogen
- Full Body Workout: traint de triceps-, borst-, biceps-, schouder- en abductiespieren
- Verbetert de flexibiliteit en het bewegingsbereik bij alle zwemstijlen
- Rehabiliation: gerichte training voorkomt blessures
- Gemaakt van een duurzame rubberen slang en comfortabele handgrepen
- Een compact, licht en klein koord wat makkelijk mee te nemen is
- Lengte van het koord: 230cm

Specificaties
  • Merken Finis
  • Uitvoering Weerstands accessoires
  • Kleur Geel
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Finis Tech Toc Finis Tech Toc (1.05.014)

De Finis Tech Toc is een eenvoudig trainings accessoires dat je help je heuprotatie te verbeteren, het word om de taille gedragen en voorziet gebruiker onmiddellijk van feedback. De Tech Toc maakt gebruik van een kogellager in een plastic capsule en akoestische versterkers om een geluid te creëren wanneer het apparaat van links naar rechts wordt gekanteld. Deze hoorbare feedback zorgt helpt de gebruiker met het verbeteren heuprotatie en golfbeweging. De Tech Toc heeft ook een vertragingsinstelling die het kogellager vertraagt, waardoor zwemmers de heuprotatie overdrijven.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€62,95

 (incl. BTW)

Finis zwem parachute 30 cm blauw Finis zwem parachute 30 cm blauw (1.05.110.106)

Het Finis zwem parachute 30 cm blauw bestaat uit een comfortabele, verstelbare nylon riem die is verbonden met een duurzame parachute die zorgt voor een verhoogde weerstand tijdens het zwemmen. Het is bewezen dat weerstandstraining spiermassa opbouwt, het uithoudingsvermogen verhoogt en snelheden opvoert waarbij de resultaten onmiddellijk na het verwijderen van de parachute voelbaar zijn. Werkt bij alle zwemstijlen en biedt volledige bewegingsvrijheid, zelfs tijdens het draaien. Verkrijgbaar in twee maten voor variërende weerstand tijdens dagelijkse oefeningen: rood (20 cm in diameter) en blauw (30 cm in diameter).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€49,95

 (incl. BTW)

Orca Cotton Poncho 10% Korting Orca Cotton Poncho (NAZ10001)

Deze Orca Cotton Poncho is ontworpen met 100% katoenen stof waardoor hij zacht en aangenaam aanvoelt.

Ideaal om af te drogen of om je comfortabel om te kleden tijdens het zwemmen, surfen, hardlopen of trainen.

Het is het perfecte accessoire voor waar je ook naartoe gaat.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€58,95

€52,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

BTTLNS Astomi 1.0 neusklem zwart BTTLNS Astomi 1.0 neusklem zwart (0119009-017)

Deze BTTLNS neusklem heeft een ergonomische pasvorm en beschermt de neusholte perfect tegen inkomend water. Het gebruik van een neusklem is zeer persoonlijk en verschilt per zwemmer. De neusklem heeft een transparante kleur bovenop waardoor hij bijna onzichtbaar is. Door de fijne pasvorm, het flexibele materiaal en de zachte drukpunten voelt men deze zwemneusklem nauwelijks op de neus zitten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€6,95

 (incl. BTW)

Finis Tempo Trainer pro Finis Tempo Trainer pro (1.05.120)

De Finis Tempo Trainer pro is een persoonlijke zwemcoach die je door middel van een piepje helpt om je slagfrequentie gelijk te houden. De Tempo Trainer Pro biedt drie verschillende modi voor individuele snelheidstraining en kan worden aangepast tot een honderdste van een seconde. Het kleine apparaat is waterdicht en past gemakkelijk onder je badmuts. Met de inbegrepen clip kan hij ook gebruikt worden tijdens het fietsen of hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€71,95

 (incl. BTW)

Arena Square cut drag shorts blauw Arena Square cut drag shorts blauw (AA1E366-70)

De Arena Square cut drag shorts blauw zijn gemaakt om extra weerstand te creëren in het water. De mesh stof vermindert je snelheid aanzienlijk om zo je training uitdagender en moeilijker te maken. Het drag short kan makkelijk over je normale zwemkleding gedragen worden.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€26,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwemaccessoires > Finis Dryland cord weerstandsband licht geel

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.